Vlastně úplně poslední motoristická sportovní kategorie, kterou jsem znal doposud pouze z obrázků .. a to je třeba ocenit ...(22.8.2017)

V podstatě takoví Rivalové z prostředí dragsterů. Líbily se mi ty autentické záběry ze závodů, příběh mě zas až tak nenadchnul. Pro nadšence tohoto amerického závodění ale určitě povinnost.(18.8.2014)

• dopitak

Dobové materiály prostříhané s novými záběry, novinové titulky, a hlavně opakující se záběry na startovní semafor, pár vteřin top speed a brždění s padáčky, hodně kouře, občas nějaký ten výbuch. Pro fanoušky motosportu možná zajimavé setkání, ale ačkoliv se film snaží načrtnout i rodinné zázemí obou závodníků (jež je tvořeno tím "nejzajímavějším, pohlednou Ashley Hinshaw, již jsme mohli vidět svlečenou v Cherry), zůstává spíš povrchní a jednotvárnou podívanou.(6.12.2014)

• unclejack

Viem si vcelku dobre predstaviť, že pre nadšenca do dragsterov ide o udalosť porovnateľnú s Rivalmi, ale ak vám prezývky závodníkov z titulu filmu nič nehovoria, tak radšej prepnite na iný kanál. Film totiž nemá čo ponúknuť pre diváka, ktorý sa nachádza takpovediac mimo kruhu, a okrem toho zamrzí archaickým spracovaním - 2013? Ja že ide o vec z osemdesiatok! - a povrchným scenárom, ktorý pendluje od Hada k Mungovi a väčšmi ich zaujíma prekonávanie spoločných i individuálnych prekážok. Nejaké tie veľké reči, dvojica manželiek, ktorá robí väčšinou krovie a nezáživné herecké výkony ústrednej dvojice tejto snímke tiež nepomáhajú. Bodíky naviac za zapojenie nejakých tých dobových materiálov, ale inak ništ moc prevratného.(6.2.2015)

• ARI50

Není to špatný film ďabelských závodu a šílených stroju ale většinou se jen mumla o ničem a závody jsou staré záběry. Chybí tomu pořadná dávka adrenalinu napětí a skvělé akce největši škoda nevyužiti filmu.(9.10.2018)