Dítko z pekla

Hell Baby

Komedie / Horor

USA, 2013, 98 min

No tak tento kúsok ma milo prekvapil, na horor zabudnite ide čisto o komediálny úlet. Všetky postavy sú niečim zaujímavé, nielen hlavné ale skôr vedľajšie. Množstvo originálnych gagov na ktorých som sa musel z chuti zasmiať. Scéna policajtov a kňazov v bufete pri konzumácii sendvičov ma dostala do kolien. Ja som sa náramne bavil a Hell Baby sa u mňa určite zaradí medzi najpríjemnejšie "B" prekvapenia tohto roku. Samozrejme tento druh humoru nesadne každému a preto chápem i také nízke hodnotenia.(19.8.2013)

Ja se Vám všem divim :)) Ja se počural několikrát smíchy:)) nečekejte žádnou intelektuální věc, to určitě ne. Kdo ale je uplně vyřízenej z práce, nechce přemýšlet a proste vypnout, tohle je přesně ono- uplně debilní, totalně vtipný film:) Vřele doporučuju, kam se hrabe Scary movie atd :))) jediné co mě tam naštvalo byl ten tak nějak nedotahlej konec:(( spíš opruz :)(26.1.2014)

Další ujetá volovina. Ale tentokrát volovina, u které jsem se po delší době ze srdce několikrát zasmál. Roztomile přehrávající postavy, hlavně můj oblíbenec Key, naolejovaná prsa bez cenzury, dokonalí kněží! a především hodně černého a absurdního humoru. Ještě snížit ječící faktor tak o 50% a byl bych ještě spokojenější.(5.11.2013)

Hell yes! Dám 4 aj napriek nie moc vydarenému záveru a zopár slabším pasážam. Trojkový priemer to určite nie je, aj keď to má na prvý pohľad obsadenie ako bábkové divadlo. Kto by si po tomto filme nedal domilises po´boy alebo pizza salad... Zhúlený internet cable guy je tiež výborná scéna. Jediné čoho mohli objektívne všetkých ušetriť je pani Nussbaumová.(17.8.2013)

Komedie to není špatná, nebo to je parodie? Pokud ano, tak jsem parodovaný film neviděl. Možná že jsem tomu nedal moc hvězdiček, jak se ode mě čekalo, ona to není špatná komedie, ale na můj vkus se zde hodně mluvilo a docela dlouho trvalo, než se tam něco začalo dít a některé vtípky mě také nenadchly, ale možná že to bylo také z části titulky, které jsem občas nestíhal číst.(31.8.2013)

• - Natáčelo se v americkém New Orleans. (rafix)

• - Robert Ben Garant uvedl, že většina z posledních pár minut filmu byla jeho improvizace. (rafix)