poster

Hasiči 2: Hrdinská mise

 • italský

  Missione Eroica. I pompieri 2

Komedie

Itálie, 1987, 89 min

 • drankeryth
  ***

  Druhe pokracovanie o neschopnych hasicoch bolo ovela zabavnejsie a putavejsie, ako jednotka. Aj tento diel mal svoje zapory, kde to v niektorych usekoch aj nudilo a vysiel z toho taky priemerny film, kde toho humoru aj mohlo byt viacej. Je velka skoda, ze prazdne miesta nevyplnili podarenymi grotesknymi situaciami, co by len filmu dodalo viacej hybnej sily k oziveniu priebehu deja a nie len ako take prebehnutie filmu do finale, ako som mal moznost vidiet v tomto filme. Skoda, ze ani v tomto filme nedostal viacej priestoru Paolo Villaggio, co by len bolo dobre:)(26.7.2012)

 • ScreamJay
  **

  Znáte to, když uděláte první krok pravou, nabydete dobrého dojmu a pak šlápnete do hovna? Pak Hasiči 2 jsou právě takový případ. V úvodu nastartovaná podívaná, slušná výprava a nepříliš násilný humor. Docela slušně vedený výcvik partičky magorů v hasičských mundůrech, avšak když jde do tuhého, začínáte se prokousávat velkou porcí nudy. Paolo Villaggio tu hraje jen druhé housle a spíše jen dohrává party svých kolegů. Jako komedie film hlavně teží ze zrychlených záběrů, jenž dodávají leckdy obyčejným scénám punc vtipnosti. Ovšem závěr sám o sobě stojí za to v první větě již zmiňované lejno. Jak herecky, tak scénáristiky a hlavně efektově, což tomuhle pionýrovi ubírá hvězdičku navíc. Soudruzi, takhle by sme toho moc neuhasili :o)(8.8.2004)

 • Uhložrout
  *

  Jen s nostalgie.(5.6.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace