poster

Bláznivá komedie 3

 • Itálie

  Nuove comiche, Le

Komedie

Itálie, 1994, 102 min

Režie:

Neri Parenti

Scénář:

Leonardo Benvenuti
(další profese)
 • Rakosnicek77
  ****

  I když třetí pokračování této Italské bláznivé komedie, je ze všech dílů asi nejslabší, tak jej prostě budu brát jako součást celku! Určitě větší polovina ze třech epizod v díle byla slabší, nicméně když vemu všech 9 které se odehrály během této trilogie, tak ji prostě hodnotím dohromady a byla to zábava! Na Santa Clause zdravotníky a všechny ostatní které ztvárňovali, se prostě nedá nahlížet jinak, než vysokým hodnocením! Určitě nejde o žádnou kinematografii, to v žádném případě, ale jde o ryzí zábavu a tu tito dva pánové dokonale ovládají :-)(15.1.2015)

 • Derek
  *

  popularito tohto dua bola vo svojej dobe dost velka a tak sa aj tretia blazniva komedia dockala premiery v kinach... bohuzial ide o najslabsiu cast trilogie, opat sa vrazaju veci do zadkov ale uz to posoby strasne unudene a rozvlacne(2.1.2011)

 • balba
  ****

  Skvělí třetí díl.Opravdu se jim toto pokračování Bláznivé komedie povedlo.Super zábava.(28.2.2007)

 • dopitak
  **

  Nebýt hodně pěkné epizodky s hodně nahou Ramonou Badescu, nebylo by co chválit. Třetí díl je složen z méně kapitol, o to trapnější ale jsou. Divadlo a boj o zhrzenou snoubenku jsou ještě tím nejlepším. Pochválím dobrý dabing s netradičními herci, jimž ale postavy vyloženě sedly (Petr Pospíchal, Petr Oliva). Jasně nejslabší díl.(22.10.2016)

 • maverick10
  ***

  Oproti jednicce a dvojce vyrazne zklamani.(30.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace