Na úspěšnou Bláznivou komedii 1 a 2 volně navazuje Bláznivá komedie 3, která má díky neodolatelné komičnosti Paola Villagia a Renata Pozzettiho velkou šanci na divácký úspěch. Paolo a Renato opět způsobují katastrofy všude tam, kde se objeví - divadlo, kde pracují jako elektrikáři lehne popelem, dva soudce, které mají chránit před zločinci, přivedou do více než trapné situace, poté se oba "starají" o miminko, které se "náhodně" ocitne před jejich dveřmi... Zamilují se oba do jednoho děvčete a zároveň skončí oba jako strážci majáku na pustém ostrově, kde způsobí poslední a konečnou katastrofu. Blázni se vrací !!! (oficiální text distributora)

PeteBuck

S každým novým dielom to ide dolu vodou. Opäť scénky, kde sa dvaja cvoci v podaní Paola Villaggia a Renata Pozzetta predstavujú v nejakej úlohe (elektrikári, ochrankári). Ale tentokrát je to čím ďalej, tým viac útrpnejšie sledovať. Scénka s divadelným predstavením bola fajn, ešte ma celkom pobavili, keď chránili toho sudcu, inak to bola nuda. Na konci to zaklincovali v podstate vykradnutým filmu Traja muži a nemluvňa, to som už iba odzýval. Škoda. ()

AsylumFan odpad!

Chlapci jsou na tom se sebereflexí asi zhruba stejně jako další megatrapáci Suchánek a Genzer. Oni si snad vážně myslí, že je to vtipný. Bez ohledu na to, že pár vymletých nováckých hlav bude tvrdit, že ano. Ne, není to vtipný. Je to trapný a ubohý. Je to pokleslý humor, který je až k pláči. - 0 %. ()

pornogrind

Sice se říká do třetice všeho dobrého ale tady to bylo spíš na škodu. Kde první a druhej díl bavil tak třetí díl už tlačí moc na pilu a humor už zde funguje opravdu jen nárazově. Aneb jak se říká všeho moc škodí. U dvojky se mělo přestat. Třetí díl už je za mě zbytečnej a hlavně nevtipnej. Což je u komedie zásadní problém. A nespasí to ani tohle osvědčený komediální duo. 2hvězdy ()

io.

Stejně jako u prvních dvou dílů člověk nemůže očekávat nějaký superfilm. Je to prostě hromada střeštěných gegů, kde se ani režisér ani herci nesnaží tvářit, že se "to" opravdu stalo, ze všeho čiší těžká nadsázka a komu to vyhovuje, ten se i pobaví. Já se u toho nenudím, ale když chci vidět "film" tak si určitě pustím něco jiného. Filmový fanda by se ovšem ani tomuto dílu neměl vyhýbat - nemá k tomu důvod. ()

PanFilmov

Celá táto krutá komediálna trilógia nemá chybu proste od prvej časti so scénami údržbárov na svadbe, alebo poskokov na pumpe cez druhú časť napríklad na vianoce na mikuláša až po tretiu, a zároveň najbrutálnejšiu časť so scénami elektrikárov v divadle a na záver zabíjajúca scéna s majákom som sa celý čas stále rehotal ako blázon. Proste najlepšie čo sa komédie týka, krutá dvojka skvelých komikov a stará talianska zábavná klasika. ()