Bláznivá komedie 3

• Itálie

Le nuove comiche

Komedie

Itálie, 1994, 102 min

I když třetí pokračování této Italské bláznivé komedie, je ze všech dílů asi nejslabší, tak jej prostě budu brát jako součást celku! Určitě větší polovina ze třech epizod v díle byla slabší, nicméně když vemu všech 9 které se odehrály během této trilogie, tak ji prostě hodnotím dohromady a byla to zábava! Na Santa Clause zdravotníky a všechny ostatní které ztvárňovali, se prostě nedá nahlížet jinak, než vysokým hodnocením! Určitě nejde o žádnou kinematografii, to v žádném případě, ale jde o ryzí zábavu a tu tito dva pánové dokonale ovládají :-)(15.1.2015)

• Fixa

Už je tomu asi 20 let, co jsem se jako dítě skvěle bavil u prvního nebo druhého dílu. Chtěl jsem se na něj podívat znovu a omylem se mi dostal do ruky třetí díl. Je to vážně dost ubohý a já ač chápu o co jim jde, prostě nemám smysl pro tenhle humor, který baví stylem klaunů děti, ale témata jsou pro dospělé. Ano, zasmál jsem se asi jednou při tom baletu, ale už fakt jenom ze zoufalství. Když jsem se dostal až k tomu, kdy Pozzeto čůral a pořád to ještě komentoval slovy:,,já čůrám, pořád čůrám",snad pro ty, co to ještě nepochopili a scéna ne a ne skončit, prostě jsem to vzdal a vypnul. Myslím, že je to objektivní náhled, jelikož jsem se na to nedíval sám. I ostatní trpěli. Na druhou stranu zjistíte, že je pak všechno ostatní zábavnější...(3.2.2013)

Divadelní část je perfektní, dobře vymyšlená a řádně vypointovaná. Možná vrchol série. Zbytek už je bohužel slabší. Balení dívky je trapné až na půdu, stejně jako ochrana soudce. Pečování o miminko je zpočátku nudné a infantilní, ovšem žádaní o adopci to trochu vylepší (Villaggio je v převleku za ženu půvabný.) A posledních 5 minut je dobrým zakončením. Suma sumárum: Poslední a nejslabší díl série, ale na ty tři hvězdice to ještě bude.(7.4.2019)

Tak toto už naozaj nieje nič pre mňa. Nájde sa tu aj pár dobrých a vtipných scén ale to je tak všetko. Ale je pravda, že som videl aj horšie komédie s Paolom Villaggiom. Je tu síce menej príbehov než v minulých dieloch, čo je určite lepšie, ale bohužiaľ mnohé z nich sú opäť v skutku trápne. Sem tam sa ukáže nejaká kozička, ale to nenabudí ani 12 ročného chlapca, ktorý spoznáva svoje telo. Veľmi slabý vývar opakovaných skečov z minulých dielov. Chcelo to ubrať debility a pridať vtipy. Možno by sa naozaj niečomu zasmiať dalo, avšak niekoľko násobné zopakovanie vtipu, aby to pochopil každý primitív, to vždy pochová. Neviem komu treba poďakovať, že sme sa už nikdy nedočkali štvrtého pokračovania, pretože celá séria stála viac menej za vyliž.(3.10.2019)

Do třetice všeho dobrého. Paolo Villaggio a   Renato Pozzetto jsou zase zpět. Jenomže jim už   nějak dochází dech. Je tu opět spousta skečů   a estrádních skopičin které pobaví, ale   celkově to už prostě není nějak ono. Od   předchozích snímků se nijak neodlišuje. Opět   několik povídek a opět plné taškařic. Ale   bohužel tu originalitou neoplývá téměř nic,   takže je vše nelichotivě předvídatelně a   takové neotřelé. Kdo však ty minulé neviděl,   tento ho pobaví určitě dobře.(28.2.2015)