Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na úspěšnou Bláznivou komedii 1 a 2 volně navazuje Bláznivá komedie 3, která má díky neodolatelné komičnosti Paola Villagia a Renata Pozzettiho velkou šanci na divácký úspěch. Paolo a Renato opět způsobují katastrofy všude tam, kde se objeví - divadlo, kde pracují jako elektrikáři lehne popelem, dva soudce, které mají chránit před zločinci, přivedou do více než trapné situace, poté se oba "starají" o miminko, které se "náhodně" ocitne před jejich dveřmi... Zamilují se oba do jednoho děvčete a zároveň skončí oba jako strážci majáku na pustém ostrově, kde způsobí poslední a konečnou katastrofu. Blázni se vrací !!! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (55)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tak toto už naozaj nieje nič pre mňa. Nájde sa tu aj pár dobrých a vtipných scén ale to je tak všetko. Ale je pravda, že som videl aj horšie komédie s Paolom Villaggiom. Je tu síce menej príbehov než v minulých dieloch, čo je určite lepšie, ale bohužiaľ mnohé z nich sú opäť v skutku trápne. Sem tam sa ukáže nejaká kozička, ale to nenabudí ani 12 ročného chlapca, ktorý spoznáva svoje telo. Veľmi slabý vývar opakovaných skečov z minulých dielov. Chcelo to ubrať debility a pridať vtipy. Možno by sa naozaj niečomu zasmiať dalo, avšak niekoľko násobné zopakovanie vtipu, aby to pochopil každý primitív, to vždy pochová. Neviem komu treba poďakovať, že sme sa už nikdy nedočkali štvrtého pokračovania, pretože celá séria stála viac menej za vyliž. ()

MMR 

všechny recenze uživatele

Tihle dva jsou jako Pat a Mat. Tento třetí díl nebyl už tak bláznivý jako ty dva předchozí, jednalo se o 4 dvacetiminutové na sebe nenavazující příběhy, z nichž dva byly skvělé, jeden průměrný a jeden slabý. Mé podvědomí mi dává rozkaz hodnotit jako průměr. Tudíž poslechnu své podvědomí a hodnotím třemi hvězdičkami. ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Nebýt hodně pěkné epizodky s hodně nahou Ramonou Badescu, nebylo by co chválit. Třetí díl je složen z méně kapitol, o to trapnější ale jsou. Divadlo a boj o zhrzenou snoubenku jsou ještě tím nejlepším. Pochválím dobrý dabing s netradičními herci, jimž ale postavy vyloženě sedly (Petr Pospíchal, Petr Oliva). Jasně nejslabší díl. ()

predators 

všechny recenze uživatele

Stejně jako je film rozdělen na dvě části, tak je rozložena i jeho komediální složka. Divadelní scéna je skvělá a u některých gegů jsem se fakt nasmál. Bohužel s přibývajícím časem jsou situace spíše trapné, a tak se dostavují pocity nudy. Ale jen místy, abych jenom nekritizoval:-) Zajímavosti: Po divadelním představení Romea a Julie se Shakespeare obracel v hrobě. / 12 těžce a 35 lehce. Taková je bilance počtu raněných po nárazu parníku do majáku. :-) 45% ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Treti dil me ze zacatku bavil vic nez druhej. Jen mi trochu prislo, ze je Villaggio krapet upozadenej. Problem je, ze je tu mensi mnozstvi scenek a nektery jsou az nehorazne natazeny, obzvlast posledni s miminem, diky ktery snizuju hodnoceni z puvodne zamyslenejch 4* na slusny 3*. Ale i tak porad slusna komedie, nicmene je dobre, ze ctvrtej dil uz si odpustili. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama