Bláznivá komedie 3

Le nuove comiche

Komedie

Itálie, 1994, 102 min

• dopitak

Nebýt hodně pěkné epizodky s hodně nahou Ramonou Badescu, nebylo by co chválit. Třetí díl je složen z méně kapitol, o to trapnější ale jsou. Divadlo a boj o zhrzenou snoubenku jsou ještě tím nejlepším. Pochválím dobrý dabing s netradičními herci, jimž ale postavy vyloženě sedly (Petr Pospíchal, Petr Oliva). Jasně nejslabší díl.(22.10.2016)

Stejně jako je film rozdělen na dvě části, tak je rozložena i jeho komediální složka. Divadelní scéna je skvělá a u některých gegů jsem se fakt nasmál. Bohužel s přibývajícím časem jsou situace spíše trapné, a tak se dostavují pocity nudy. Ale jen místy, abych jenom nekritizoval:-) Zajímavosti: Po divadelním představení Romea a Julie se Shakespeare obracel v hrobě. / 12 těžce a 35 lehce. Taková je bilance počtu raněných po nárazu parníku do majáku. :-) 45%(4.1.2009)

• io.

Stejně jako u prvních dvou dílů člověk nemůže očekávat nějaký superfilm. Je to prostě hromada střeštěných gegů, kde se ani režisér ani herci nesnaží tvářit, že se "to" opravdu stalo, ze všeho čiší těžká nadsázka a komu to vyhovuje, ten se i pobaví. Já se u toho nenudím, ale když chci vidět "film" tak si určitě pustím něco jiného. Filmový fanda by se ovšem ani tomuto dílu neměl vyhýbat - nemá k tomu důvod.(27.2.2015)

• TERRORDROME

Taliansky magori to skúšajú aj po tretí krát, ale miesto benzínu majú v nádrži už len čučo. Epizóda s elektrikármi v divadle ponúka presne to čo aj predchádzajúce dieli, čiže poriadne zdegenerovanú zábavu s gagmi typu prevŕtanie baleťáckeho rozkroku vŕtačkou a následné vymrštenie úbožiaka do výšky troch metrov. Bohužiaľ sa zdá že táto časť zostala tvorcom z natáčania predošlých filmov do ktorých sa už nevošla a oni k nej teraz dotočili zbytok filmu. Ten však s úvodom nejak nejde dohromady pretože humoru výrazne ubudlo a vtipy sú rozložené veľmi riedko. Tu a tam sa blisne nejaký ten fór, ako keď Renato zožerie niečo strašne štipľavé a následne vyslope celý vodopád až začne voda tiecť hore kopcom. Inak je to ale s každou minútou nudnejšie a nudnejšie a vrcholom je epizódka kde nájdu bábätko a rozhodnú sa o neho postarať. V tomto momente sa kedysi bláznivá komédia definitívne zmení na rozpliznutú limonádu o dvoch náhradných gay oteckoch. FUJ! Veľká škoda že to úplne dokurvili.(23.8.2012)

• AsylumFan

Chlapci jsou na tom se sebereflexí asi zhruba stejně jako další megatrapáci Suchánek a Genzer. Oni si snad vážně myslí, že je to vtipný. Bez ohledu na to, že pár vymletých nováckých hlav bude tvrdit, že ano. Ne, není to vtipný. Je to trapný a ubohý. Je to pokleslý humor, který je až k pláči. - 0 %.(31.10.2012)