Reklama

Reklama

Ženy v příliš velkých pánských košilích

(festivalový název)
  • Norsko Kvinner i for store herreskjorter (více)

Obsahy(1)

Tři ženy hledají svou identitu a štěstí. Plachá studentka literatury se zamiluje do o dvacet let staršího spisovatele. Nekompromisní umělkyně, které se konečně podařilo prorazit, zjistí, že je těhotná. A žena, která je přesvědčená o tom, že umírá, se chce setkat se svým synem, kterého kdysi dala k adopci. (Severská filmová zima)

Recenze (2)

Greg25 

všechny recenze uživatele

Severská verze lehce úsměvné komedie pro ženy, která se na své hrdinky dívá s pochopením, ale na jejich počínání zároveň s neskrývanou sarkastičností až cynismem. A typickou reálnou syrovostí. A přesto, nebo právě proto máte pochopení pro každou hrdinku, byť ne vždy jsou úplně sympatické. Ale jak je v severských filmech zvykem, jsou to živoucí, obyčejné a uvěřitelné postavy. Ženské publikum tenhle zábavný, lehce vtipný film potěší. U mužské části si nejsem jistá, ale největší záchvat smíchu při promítání měl nějaký pán sedící v zadních řadách, takže zřejmě i oni si něco ve filmu najdou. (Viděno v rámci Severské filmové zimy 2017). 75% ()

Galerie (18)

Související novinky

Přichází Severská filmová zima

Přichází Severská filmová zima

04.02.2017

Pořádný mráz zavítá začátkem února do 13 českých a moravských kin. Koná se tradiční přehlídka kinematografie skandinávských zemí. V české premiéře bude uvedeno 11 filmů z produkce severských a…

Reklama

Reklama