Český žurnál (TV seriál)

• angličtina

Czech Journal

Dokumentární

Česko, 2013–2020, 29 h 15 min (Minutáž: 52–84 min)

Vít Klusák, Filip Remunda, Martin Dušek, Jan Keller, Václav Bělohradský, Radovan Klučka, Jana Lorencová, Jana Bobošíková st., Jiří Krytinář, Aneta Langerová, Ivan Langer, Karel Schwarzenberg, Miloš Zeman, Daniel Hůlka, Petr Rychlý, Václav Marhoul, Václav Klaus, David Černý, Filip Renč, Ladislav Špaček, Věra Čáslavská, Marie Rottrová, Petr Nečas, Roman Smetana, Petr Novotný, Olga Path Štiplová, Pavel Novotný, Christopher Lambert, Andrea Kalivodová, Iveta Bartošová, Kateřina Kristelová, Tomáš Kratochvíl, Jan Kraus, Pavel Bém, Željka Suková, Dana Morávková, Aleš Suk, Bohuslav Svoboda, Andrej Babiš, Martin Stropnický, Jean Reno, Matěj Stropnický, Miloš Zeman (a.z.), Andrea Culková, Anna Šabatová, Leonid Iljič Brežněv (a.z.), Saša Uhlová, Tomio Okamura (a.z.), Jan Vlasák, Tereza Dočkalová, Tomáš Janáček

Komentáře uživatele spacylemon k tomuto TV seriálu

a já si třeba myslím, že tady to schytaly obě strany stejným dílem... a to se mi líbí!(30.4.2013)

Takových rozborů, recenzí, komentářů, rozhovorů a debat k Dělníkům bulváru proběhlo ještě před jejich premiérou, že by jeden čekal, že v nich najde nejmíň odhalení smyslu života a přitom je to jenom takový zábavný dokument, ve kterém vlastně všichni selhávají... Legrační je Novotný, přesvědčený o své důležitosti. Legrační je toporná rádobyoduševnělá Štiplová. Legrační je Klusák dolující z protagonistů ňákou tu morální sebereflexi... A u toho sedí divák a cynicky se baví / pohoršuje, protože je přece lepší než ten "protekční spratek Novotný", "kráva Olga", "za mé peníze točící Klusák", natož ty "ovce, co bulvár sledují". Jo! A to je teprv správný bulvár! Kruh se uzavřel.(16.4.2014)

... všechno jsou to blázni... A ještě než to pude do TV a zvedne se shitstorm, jak je to neobjektivní, "prosluníčkářské" a blablabla, tak vám řeknu jedno: jasně, tvůrci jsou logicky z "kulturní fronty", ale tady to schytaly obě strany (stejný případ jako u Spřízněni přímou volbou). Kdo to nevidí, tak je idiot s klapkami na očích. Eva Hrindová mezi těmi zperníkovanými Konvičky, pizizubými Hamply, tahači za nitky Volfovou s Vítkem Bártou, náckem Bartošem, fašounem Vandasem, či notorickou blbkou Slámovou, nakonec vypadá jako skoro normální zmatená ženská (která jenom občas ráda sdílí hoaxy a píše pičoviny o Bittalové). Takže si vlastně polepšila. Zatímco Eva Zahradníčková je chodící klišé. Jak vystřižená z protiimigrační propagandy... Nespokojená se svým životem opouští manžela i děti, dojímá se nad osudem běženců, vykřikuje do světa o nutnosti okysličit Evropu novou krví, načež sbalí muslima, oblíkne hidžáb a vyrazí na jakousi muslimskou konferenci, kde už ale přijde o první část iluzí, když se k ní - ženě - chovají jako k póvlu, aby nakonec přiznala, že i ten její je trošku mešuge a vlastně se asi pobodal sám... vždyť to říkám, jsou to blázni... A i ten syrský mladík a jeho názor na míchání Západu do syrských věcí, taky není nic, co by hladilo "kavárnu" zrovna po srsti... Třetí paní pak aspoň dokazuje, že konflikt People's Front of Judea vs Judea People's Front, je věčný a vlastní oběma stranám.(3.11.2016)