Kakao

Talk-show
Slovensko, 1997

Účinkují:

Igor Adamec, Martin Vanek

Moderátori Igor AdamecMartin Vanek (neskôr Ivan Blahút a Michal Rovňák) boli súčasťou víkendových rán pre mnoho detí. Spoločne s kúzelníkom Máriom prinášali reláciu plnú zábavy, súťaží a kúziel pre tých najmenších a školopovinných. (oficiální text distributora)

Madsbender

Ako dieťa som tento program zbožňoval, a dokonca som sa raz aj zúčastnil natáčania, za čo som si vyslúžil originálny pohár s logom relácie. Dnes by to však asi vyzeralo rovnako ako v prípade zdenotvora a redwika. ()

GILLWANDER

Keď som bol malý nedal som dopustiť, žiaľ decko už nie som takže pozitívne hodnotiť tento "bullshit for Kids" určite nemám v úmysle... 15% ()

ChArLeNe

Toto som ako malá pozerávala. Vstávala som skôr, aby som to v sobotu ráno o siedmej mohla vidieť (asi tak nejak sa mi zdá, že to išlo). Ešte som si k tomu spravila aj teplé kakao. No samozrejme, že keby som to pozerala teraz, hodnotenie by bolo veľmi nízke. ()

JohnMiller

Čo vám poviem... Kult z detstva. Som jeden z tých, ktorý každý víkend skoro ráno vstávali aby si to kukli. Netvrdím, že je to pre dnešnú generáciu ale je to rozhodne lepšie ako dnešné relácie. ()