Báječný Fantozzi

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

Fred Bongusto
  • HateBreeder

Opakování matka moudrosti? V tomto případě spiše podnět k neskutečné blbosti...(29.9.2009)

Tenhle díl je jeden z mých nejoblíbenějších z celé série s Fantozzim. Fantozzi jako nepovedený výtvor samotného Boha se potácí dějinami až do budoucnosti, sklízí jeden neúspěch za druhým a přeci s humorem.(28.12.2014)

Niektoré uťahovačky fakt dobre vybrané ale prevažne tomu chýba skutočná šťava pretavená v primerane dobrú zábavnosť. /40%/(18.2.2010)

To už není ten účetní jakého znám.(30.9.2009)

Paolo Villaggio a zrod Fantozziho pěkně od začátku. Co říct jiného k tak lidsky obyčejnému pojetí a průřezu historie lidstva, pohledem takového pošuka - prostě jsem pukal smíchy. Nezapomenutelná komediální klasika mého dětství, kterou dnes už tak neprožívám, ale i tak mě určité scénky dokážou pořád rozesmát.(15.8.2011)

• - Skotský doubledecker byl ve skutečnosti běžný jednopodlažní autobus Fiat 306/3, kterému byla pro potřeby filmu na střechu přivařena ještě jedna autobusouvá karoserie. (Stejšn)

• - Liu Bosisio (Pína) si po šiestich rokoch znovu a naposledy zahrala manželku Fantozziho (Paolo Villaggio), pretože potrebovala peniaze. (Raccoon.city)