poster

Tři tygři proti třem tygrům

 • Itálie

  Tre tigri contro tre tigri

Komedie / Povídkový

Itálie, 1977, 115 min

 • dopitak
  ****

  Je to samozřejmě blbost, jako všechno, kde se objevili Pozzetto anebo Villaggio, ale mimořádně mi sednul dabing (Cupák v první, Mrkvička ve druhé, Bruder a Sváťa Beneš ve třetí povídce). V první potěší i rychlá erotika. Ovšem nečekejte víc, než 1) povídku z italských hor, 2) blbost už tehdy parodující reality show a 3) nakonec hláškující hňup v ledadle (zavřu oči, představuju si Bardotovou, ale pořád tu mám ježibabu).(7.9.2014)

 • Hennes
  ****

  Pro milovníky italské komedie to nejlepší možné spojení Pozzetto, Villaggio, Steno, S. Corbucci. De Angelisové dodali svou klasickou chytlavou hudbu a bláznivá komedie se může rozjet. Zpočátku poklidně s knězem v roli Pozzetta (tu nehrál naposledy - PANNA NEBO OREL, OTEC JE KNĚZ...). Klid je přerušen příjezdem amerického kněze a hlavně jeho doprovodu. Pozzetto ve své časté podobě "prosťáčka" opět výtečně. Montesano hraje ve scénce, která má asi nejzajímavější scénář a hlavně mu snímek vykrášluje Dalila di Lazzaro v roli "nadržené" šlechtičny. Že je vše skrytá kamera a chudák Montesano putuje zpět do basy aniž by si užil, je zajímavý konec snímku. Villaggio se svými fóbiemi, které doplňuje Anna Mazzamauro svými nenapodobitelnými grimasami je klasika humoru Paola Villaggia.(19.3.2012)

 • kyLuke
  ***

  Film je rozdělen na tři povídky,ale každá je o úplně něčem jiném a pak především nejde o žádnou pecku.Herci jsou všichni prkenní(až na Villaggia a Montensana,ti jsou skvělí) a ani děj nemá každý příběh pořádný(pouze ten druhý).Proto jdeme hodnotit:Příběh z knězem:40%,Oscarův příběh:100% a povídka s Villlaggiem 60%.(28.10.2012)

 • Marek1991
  **

  Hoci sa na tom príslušníci mojej rodiny celkom bavili, malo to hluché miesta, nebolo to až tak vtipné, dokonca ani poviedka s Paolom Villaggiom ma nebavila, akurát jedna bola vďaka jednej herečke mimoriadne sexy a to je asi najlepšia scéna z filmu, lepšia než scéna s lietadlom. Stará talianská divoká pošahanosť, tak sa u mňa toto dielo zapísalo.(25.5.2012)

 • Enšpígl
  ***

  Třikrát zábava na italský způsob. Prvni povídka má vtipný hlášky, ale jako celek je ze všech třech nejméně bláznivá a mě přišla i nejméně vtipná -- 2 hvězidčky. Druhá povídka je aboslutní trefa do mé noty. Ze všech tří hlavních hrdinek hraje ve druhé povídce nejšukéznější bréca. Velmi originální závěrečné pointě předcházela jedna vtipnější situace než druhá -- 4 hvězdičky. Třetí povídka je takovej klasickej Fantozzi rozdělenej na půl. Půlka vtipná, půlka trapná --- 3 hvězdičky. Na celkové hodnocení jsem použil matematiku ve které, ostatně jako ve všem doslova zářím. Zde je enšpíglova matematická rovnice pro výsledek konečného počtu hvězdiček : 2 + 4 + 3 = 3 !!(6.8.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace