Třetí na řadě

Il turno

Tretí na rade

Komedie

Itálie, 1981, 95 min

Tato komedie šla u nás v televizi pod názvem Třetí na řadě.Velice zdařilý a kvalitní dabing(Postránecký,Jelínek,Sklenčka,Lipský) pozvedá úroven této komedie velice vysoko.Kvalitní dialogy,spousty snadno zapamatovatelných hlášek a nenuceně vulgární,to všechno jsou klady,které nahrávají na pět hvězd.A s krásnou Laurou klidně i šest.(18.6.2008)

• lubospoti

V některých Villagiových komediích jsem si říkal, že jeho komické herectví už hraničí s trapností. Ale po skončení tohoto filmu jsem musel konstatovat, že zlatá trapnost.. Protože bez svého osobitého humoru to je herec méně než poloviční. A v kombinaci s nemastným neslaným scénářem jde o podprůměrný snímek.(18.5.2017)

• Chrustyn

Přestože se film snaží nalákat na Paola Villaggia, rozhodně se nejedná o další silně bláznivou komedii, tohoto známého, italského komika. A to je možná škoda.(18.2.2013)

• fragre

Snad je to tím, že od stěhování národů do 2. světové plenily občas Itálii germánské hordy a zanechaly tu mocné genetické dědictví, že italský humor svou „zemitostí“ ve svých horších chvílích připomíná humor německý. Taky u něj není třeba příliš zapínat mozek. Jen vzpomínka na to, jak mi luzný exteriér Laury Antonelli pomohl v roce 1985 zapomenout na hodinu a půl na plnění mé nejčestnější občanské povinnosti, mne pohnula k tomu, abych hodnotil za dvě hvězdičky.(23.1.2011)

Priemerná komédia podľa Pirandeliho hry.(17.2.2007)