Vtipálci způsobí na Halloween pořádný zmatek. Luschek boduje u ostatních dozorců. Linda řeší krizi a Donuts s Pennsatucky mění plán. (Netflix)

Necrotongue

Hmm, jak to okomentovat? Těžko hledat nová slova, když byla pátá epizoda na stejné úrovni jako předchozí díl. Děj je pořád jasně lepší než u spousty jiných seriálů, což není na šestou sezónu špatné, jenže chybí jen troška kvalitního humoru, abych mohl přidat i čtvrtý kousek. Škoda. ()

ALIENka_

Už přestávám mít naděje na to, že by se z týhle věci nějak stal seriál, na kterej se dá koukat, aniž bych se unudila k smrti nad těma nesmyslnejma kecama a začala se u toho fakt bavit. Válce bloku C a D absolutně nerozumím a vůbec nevím o co tam sakra a jde, jak se to stalo, proč se to stalo - ocenila bych nějaký odpovědi. Doggettová se pro změnu vysere na svobodu a vrátí se do vězení - protože proč ne že? To už bych radši žila v lese než se tam vrátit do prdele. Hodnocení: 5/10 ()

Elizabethx

Slabší díl. Pro fanoušky pořád zajímavé, protože mě seriál dokáže udržet a baví mě to. Ale neděje se nic zajímavého a věřím, že pro víc lidí je to nuda. Většina postav mě extrémně štve a nezajímá. ()