Red a Carol kují pikle proti Friedě, ale Suzanne jí kryje záda. Lorna přísahá věrnost Barb a Nicky se snaží překazit další komplot. (Netflix)

leo430

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Konec sezóny se tvůrcům prozatím daří držet v nadstandardu. Opět jsme se dočkali hodně silných momentů. Po dlouhé době začala bavil linka Cindy a Taystee. Musím uznat, že herecky to zvládají bravurně. Další postavou, kterou jsem si přidal na seznam nenáviděných postav je Linda. Úplně mě dostává, jak s ní vždycky Natalie nemůže. A hodím tam pro jistotu i Badison. Jinak mě hodně pobavila dějová linka s Friedou. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V jedenácté epizodě se tvůrci dostali nad standard šesté sezóny, takže jsem zase jednou mohl přihodit i čtvrtý kousek. Děj se tentokrát věnoval převážně zajímavým záležitostem, všechno běželo ve slušném tempu, a protože jsem se slušně bavil, neměl jsem pocit, že jsem ztratil hodinu života. ()

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Konečně zas nějakej ten zajímavější díl. Piper a Madison vypadaj jako když si to mezi sebou každou chvíli rozdaj, při čemž doufám že Piper to vyhraje, ta Madison mě sere už od prvního dílu, kde se objevila, typická píča, co si hraje na tvrďáka. Uz mě i docela začal bavit ten příběh toho dozorce s Aleidou, dokonce bych řekla, že se k sobě i hoděj. Poslední scéna skvělá - sesterský duo se k sobě dostalo blíž než by chtělo očividně. A Frieda samozřejmě skvělá. Hodnocení: 8/10 ()