• leo430
  ****

  Mám z tohoto dílu mírně smíšené pocity. Na jednu stranu jsem nadšený z toho, že Piper propustili, protože se šestá série zaměří na její postupné začleňování do společnosti. Na stranu druhou mi to její předčasné propuštění připadá malinko uspěchané. Možná jsem jenom nepochopil kontext. Jinak jsem nadšený z celkového vývoje a směřování na finále. Badison dostala co proto a Taystee měla výborný proslov. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.(29.3.2021)

 • Necrotongue
  ****

  Předchozí díl na mě působil více uceleným dojmem, tentokrát jsem měl pocit, že sleduji spíše takovou mozaiku, ale ve výsledku to nebyl špatný počin. Sice mě trochu otrávil Caputův motivační proslov, ale to je spíš můj problém, vždycky, když slyším podobné kecy, vyvolává to u mě nedobré vzpomínky...(22.9.2019)

 • ALIENka_
  ***

  Sakra tenhle díl mohl bejt kurva dobrej, ale 3/4 se absolutně nic nedělo, až na konci se to trochu rozjelo. Docela mě zklamalo, že si to Piper s Madison nerozdali (v nesexuálním podtextu ;)), ale ta píča Madison to stejně dostala, takže mě to i tak potěšilo. Čeho se bojím je to, že žádná válka nakonec nebude a celá příprava na to byla na hovno. Hodnocení: 6/10(15.8.2019)