Zaseknout se ve výtahu (S07E06) (epizoda)

 • USA

  Trapped in an Elevator

Drama / Komedie

USA, 2019, 1 h

 • ALIENka_
  ****

  Sakra Figovka s Caputem tuhle sérii pro mě zachraňujou - jsem ráda, že jejich vztah neskončil, ale naopak se rozvíjí, tyhle dva jsou fakt skvělý duo, který prostě nepřestane bavit. I když absolutně nevím, co má bejt s tím #MeToo, hádám něco z prvních sezón, co si absolutně nepamatuju, dokonce mi i chvíli trvalo, než jsem si vybavila, kdo je sakra ta ženská, na to abych si vzpomněla, co se stalo už muj mozek nemá. :D Hlavně absolutně nevím, proč (ať už to bylo cokoliv) to vyplavalo na povrch až teď v poslední sérii. Hodnocení: 7/10(17.8.2019)

 • Necrotongue
  ****

  Děj šesté epizody mě vcelku bavil, dění ve věznici i mimo ni mě nenudilo, ale naprosto nejkvalitnějším počinem bylo to, kolik času dostal k dispozici Joe Caputo, který se stal v seriálu mou jasně nejoblíbenější postavou. Každá jeho interakce s Natalií Figueroa mě spolehlivě pobaví.(15.11.2019)

 • estik97
  ***

  díl nebyl tak nabušený jako předchozí, takže jsem chtěla dát čtyři hvězdičky.. další hvězdu pro mě srazilo #MeToo. Jsem velmi zvědavá, jak s tím chcu pokračovat.(31.7.2019)