Piper obnovuje kontakt se starými známými, Alex se zamýšlí nad svým výběrem partnerek a Tamika dostane od Lindy vážné varování. Caputo přiznává vlastní chyby. (Netflix)

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No do prdele, to jak byl smutnej tenhle díl. Kdyby tu skvělou atmosféru nenarušovaly ty vtipný scény, tak by byl perfektní, jenže zrovna když jsem rozdejchávala to, že má Red demenci (jasně bylo to jasný už od začátku, ale stejně ta scéna byla drsná jak šmirgl papír), tak se tam objevila scéna s kuřatama sakra práce! Hodnocení: 8/10 ()

leo430

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Všichni z nás jsme čekali, že je Red nemocná. Co jsem však nečekal bylo, že reakce Nicky mě zasáhne přímo do srdce. Tohle bylo sakra silné a po emocionální stránce jde Orange hodně nahoru. Myslím si, že teprve začíná. Návrat Larryho bylo příjemným překvapení, protože mě jeho přítomnost ani trochu neotravovala. Naopak bylo to moc fajn. Trochu mi je líto Caputa, protože jak si zakutám v paměti, tak se mi nezdá, že by jeho chování bylo až tak moc přes čáru. Ale kdo jsem já, abych mohl soudit. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

S desátou epizodou jsem byl vcelku spokojen. Problémy, které se vyskytly nebyly tak hrozné jako v jiných dílech, navíc se solidní dramatické dějové linie střídaly s humornými pasážemi, takže jsem nemusel zase frflat. Doopravdy mě vyděsil návrat Larryho na scénu, naštěstí se tentokrát ukázal v lepším světle a ani jednou nezafňukal. ()