Not Another Happy Ending

Calum Ross

Scénografie:

Andy Harris
  • TETŘEF

Těžko říct jak je to s tím koncem, když se to nedá dokoukat.(11.2.2016)

• Thomick

Nejucajdanější "co se škádlívá, to se rádo mívá" široko daleko, navíc s podivnými dějovými zvraty na každym třetim kroku a dost průhlednym souborem neherců. Jediný významnější plus (vedle pár hlášek a písniček) bych viděl v tom, že se postava Karen Gillan nakonec nechala překecat a pokusila se prorazit svuj tvůrčí blok v rouše Evině. Protože v zajetí toho koberce s kalhotovym střihem to holt nikdy ("záhadně") nemohlo fungovat. O:-)(18.4.2014)

Veľmi milá a pohodová zábavka na večer. Má, samozrejme, niekoľko "klišoidných" momentov, ako tieto romantické komédie zvyčajne majú a síce už od začiatku viete, ako vzťahy medzi postavami dopadnú, nevadí to. Škótsky humor, prostredie a oblečenie (!!!) Karen Gillan sú tiež veľmi fajn. A pohreb bol úžasný, asi najlepší moment celého filmu!(9.4.2014)

Jsem rada, ze jsem se nenechala ovlivnit zdejsim hodnocenim. Film se mi moc libil a bavil me, je fakt, ze mam slabost pro Britanii a film byl plny skotsky hercu s bozim prizvukem, ale i tak :) Vsichni herci byli skveli, ubihalo to rychlo, pobavilo me to i dojalo (hlavne ten moment, jak to vypadalo, ze Jane neprijde na ten pub quiz). Ke konci jsem jim na ten wtf moment chvilku i skocila :D jasne, je to romantika, zadnej zazrak, ale pobavila jsem se a rozneznila a to staci. Ale teda dostalo me, kolik ruznych skotskych hercu, ktery znam odjinud, se zde objevilo.(30.12.2015)

• ..Lucas..

Takový zbytečný film s příjemnými herci. Nic nového, nic originálního. Občas se něco málo podařilo, ale nebylo toho mnoho.(12.11.2014)