Buřtcajk (TV pořad)

Komedie

Česko, 2012, 28 min

• Drakenovec

Bohužel musím konstatovat, že pořad Buřtcajk je pouze slabý odvar humoru, který umí Zdeněk Izer předvést... kde jsou ty časy, když dávali v televizi např. pípšoubazar. 1 hvězdička, ale to pouzte za to, že mám Izera docela rád a že vím, že opravdu umí předvést víc, např. policejní akademie od Izera - ta byla parádní, můžu doporučit každému :-D. PS: Šárka Vaňková je sice dobrá zpěvačka, ale opravdu hrozná bavička a k Izerovi mě prostě nějak nesedí.(1.11.2012)

Buřtcajk balancuje na pomezí mezi záchodovým a masovým humorem. V době nekonečných talentových show a nesmyslných reality show to stačí k úspěchu. To je trochu smutné. Z kultivovanější zábavy tu zbylo jen pár talk show. Buřtcajk je naděje na vzkříšení skečových pořadů. Nemusí pršet, stačí jen, když kape.(27.10.2012)

• ANTYCHRYST

Izera mám rád, jeho humor, vtípky a Maňase... ale tyhle scénky bože... to je velká slabota a zoufalost. To se vrátil tak 15 let nazpět s takovou zábavou.. No doufám že se probere a zase to bude starej dobrej Izer. Jedna hvězdička je za sexy Šárku Vaňkovou. Reklamu, která hlásá potrháte se smíchy ... tak ta je hodně mimo.(12.12.2012)

• Vivian

Kvalitativně nevyrovnané. Miluju třeba rubriku Auto Moto kout, některé Izerovy hlody u nás zdomácněly, líbí se mi Izerův způsob humoru, ale asi spíš ten starý, z těch prvních pořadů, v poslední době to jde dolů... Šárka Vaňková (Buď in) je tragická, scénky se Zdeňkem Venclem nebo Milanem Pitkinem, sehrané podle provařených vtipů, jsou většinou bída...(15.1.2013)

Místy lehce kvalitativně nevyrovnaný, ale pořád je to klasický Izer. Nejlepší rubriky jsou jednoznačně "Pod lupou" a "Koule nelžou". Škoda jen, že Izer cílil v posledních spíš na kvantitu pořadů než na jejich kvalitu. Bohužel nejlepší léta (spolupráce s Dobrodinským) už jsou dávno pryč, ale naštěstí je většina tohoto kultovního materiálu pořád ještě na Youtube. I přesto jde ale o jednoho z nejlepších bavičů u nás.(12.12.2012)