poster

Buřtcajk (TV pořad)

Komedie

Česko, 2012, 28 min

 • Drakenovec
  *

  Bohužel musím konstatovat, že pořad Buřtcajk je pouze slabý odvar humoru, který umí Zdeněk Izer předvést... kde jsou ty časy, když dávali v televizi např. pípšoubazar. 1 hvězdička, ale to pouzte za to, že mám Izera docela rád a že vím, že opravdu umí předvést víc, např. policejní akademie od Izera - ta byla parádní, můžu doporučit každému :-D. PS: Šárka Vaňková je sice dobrá zpěvačka, ale opravdu hrozná bavička a k Izerovi mě prostě nějak nesedí.(1.11.2012)

 • michalkop
  ***

  Buřtcajk balancuje na pomezí mezi záchodovým a masovým humorem. V době nekonečných talentových show a nesmyslných reality show to stačí k úspěchu. To je trochu smutné. Z kultivovanější zábavy tu zbylo jen pár talk show. Buřtcajk je naděje na vzkříšení skečových pořadů. Nemusí pršet, stačí jen, když kape.(27.10.2012)

 • ANTYCHRYST
  *

  Izera mám rád, jeho humor, vtípky a Maňase... ale tyhle scénky bože... to je velká slabota a zoufalost. To se vrátil tak 15 let nazpět s takovou zábavou.. No doufám že se probere a zase to bude starej dobrej Izer. Jedna hvězdička je za sexy Šárku Vaňkovou. Reklamu, která hlásá potrháte se smíchy ... tak ta je hodně mimo.(12.12.2012)

 • Vivian
  **

  Kvalitativně nevyrovnané. Miluju třeba rubriku Auto Moto kout, některé Izerovy hlody u nás zdomácněly, líbí se mi Izerův způsob humoru, ale asi spíš ten starý, z těch prvních pořadů, v poslední době to jde dolů... Šárka Vaňková (Buď in) je tragická, scénky se Zdeňkem Venclem nebo Milanem Pitkinem, sehrané podle provařených vtipů, jsou většinou bída...(15.1.2013)

 • becki_tu
  ***

  Místy lehce kvalitativně nevyrovnaný, ale pořád je to klasický Izer. Nejlepší rubriky jsou jednoznačně "Pod lupou" a "Koule nelžou". Škoda jen, že Izer cílil v posledních spíš na kvantitu pořadů než na jejich kvalitu. Bohužel nejlepší léta (spolupráce s Dobrodinským) už jsou dávno pryč, ale naštěstí je většina tohoto kultovního materiálu pořád ještě na Youtube. I přesto jde ale o jednoho z nejlepších bavičů u nás.(12.12.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace