Buřtcajk (TV pořad)

Komedie

Česko, 2012, 28 min

4/10 Dalo by se rict - serialovy Kamenak. Ovsem s podstatne lepsima vtipama. Izera jsem objevil az letos. Driv jsem se mu z predsudkovych duvodu vyhybal. A asi celkem zbytecne. Ne kazda scenka je sice vtipna, ale na Podlupou a Cestujeme po globusu se opravdu tesim, protoze je tam vzdy nekolik velmi trefnych postrehu.(30.10.2013)

• Masety

1* je za název pořadu (ten mě pobavil víc, než cokoli v jeho obsahu) a pár vtipů, kterými Izer svůj pořad občas proloží, zbytek bohužel vůbec není buřtcajk, ale pěknej bullshit... A to mám Zdendu jinak fakt rád, jako vypravěč vtipů je pro mě snad nepřekonatelný. Doufejme, že se brzy ukáže s o mnoho kvalitnější záležtostí.(8.11.2013)

Izer je borec. Strčí do kapsy kdejakého Donutila(přežrané trapné moravské prase), Polifku(prvoligový ožrala) nebo Šípa(trapáka obecného) nebo ocasy z Na stojáka (Pavláska, Knora a tu bloncku co ji nemůžu přijít na jméno). Buřtcajk je takový malý klenot, na kterém jinak nezajímavá TV5 staví... Slabší chvilky by se určitě našly, ale takové Pod lupou je geniální. Izerův talent z Policejních akademií, V ráno zataženo, v noci roztaženo, tak zůstává nezapomenut. Osobně mu ve stínu výše uvedených, protěžovaných sraleblit, upřímně fandím.(1.1.2013)

Čekal jsem od pana Izera lepší záležitost. Bohužel je tenhle pořad trapný od začátku až do konce, mimořádně tu zazní dobrý vtip, který je tak nekonformně prohozen mezi scénkami. Pořad ještě trochu vyzdvihují nové a nové Izerovi hlášky. Vrcholem trapnosti tohoto pořadu je ovšem Šárka Vaňková. Její podání Izerova humoru je umělé, laciné a stupidní. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tohle byl můj komentář po zhlédnutí prvních dvou nebo třech dílů, faktem je, že Šárka Vaňková je pořád stejně trapná. Ovšem s každým dalším dílem se probouzí ten charakteristický Izerův humor, který jsem míval celkem rád, a tak když se podívám na další díl tak vím, že například "Pod Lupou" mě spolehlivě rozesměje už jen Izerovým imitátorským výkonem. Prozatím zdvihám na tři hvězdy.(5.11.2012)

• pytlik...

I přesto, že Izera nemám rád, uznávám jeho tři kladné vlastnosti: 1. jednota formy a obsahu, neboť jako pánský úd (ten asijský piercingovaný) nejen vypadá 2.kontinuálnost, neboť už celá léta si stále drží stejnou laťku, bohužel pro něj ale proklatě nízko 3. upřímnost, neboť se svůj fekální humor nesnaží ani trochu maskovat, viz scénka, kterou jsem (bohužel) viděl, kde si ve skotské sukni velmi vtipně ulevuje do golfové díry. Mimochodem, v celém pořadu neustále dokazuje, že je patrně jediným člověkem na světě, který umí vykonávat intimní potřebu i ústním otvorem. Kompars se rozhodně nechce dát svým principálem zahanbit, Vaňková hezky imituje hloupou blondýnu z Na stojáka, pokud se tedy člověk soustředí pouze na intonaci a nevnímá význam slov. A jestli nějací zmatení uživatelé zde v komentářích tvrdí, že Izer je král české komiky, tak to tedy padám... To jsem se víc pobavil i tehdy, když mi můj zubař po půlhodinové námaze oznámil, že mi právě omylem vytrhnul jiný zub!(18.11.2012)