30 dní paranormální aktivity s ďáblem v těle ženy, která nenávidí muže

30 Nights of Paranormal Activity with the Devil Inside the Girl with the Dragon Tattoo

30 nocí paranormálnych javov

Horor / Komedie

USA, 2013, 80 min

Začátek s parodií na VÁLKY SKLADŮ vypadal dobře. Pak to ještě asi 20minut bylo docela koukatelný ale pokazilo se to tak v polovině. Pořád je to lepší než všechny EPIC MOVIE, DATE MOVIE a jiný SRAČKOMOVIE protože zde je pár slušných fórů jako např. noční vyvádění manželů ala Paranormal Activity a nebo odtáhnutí z postele až do supermarketu. I příjezd do Říma s příchodem do blázince a následným vyšpulením rtu s nápisem VYLIŽ SI PRDEL se dá považovat za lepší fórek. Bohužel se film nevyvaroval mnoha trapných scén ale celkový dojem není špatný. Finální hláška pak dává najevo že to ani tvůrci nebrali nějak vážně ono jak jinak brát závěrečnou scénu s hláškou "TEDA TO BYLA TA NEJVĚTŠÍ PÍČOVINA CO JSEM KDY VIDĚLA...ZA TO NÁM DAJ AKORÁT TAK HOVNO" :)))) nebrat to vážně nedělat z toho vědu a dá se na to čumět.(28.1.2013)

• SOLOM.

Puštěním tohoto filmu, jsem udělal jednu z největším chyb ve svém dosavadním životě. Už jsem viděl nejrůznější odpadní kousky napříč všemi filmovými žánry a „parodiím“ se povětšinou snažím vyhýbat, ale tohle bylo něco neskutečného. Nestačil jsem zírat nad stupiditou nejen samotného scénáře, ale i výkonům většiny zúčastněných, kteří se za pár šupů upsali tomuto blafu. Myslel jsem si, že jsem už viděl ledasco, ale tenhle paskvil se nedal pomalu ani dodívat do konce. Kupa hnoje a trapného humoru z toho smrděla na sto honů a každá další scéna byla ještě větší přehlídkou nevkusu, než ta předchozí. Tvůrci uvedli, že se údajně jedná o parodii na filmy Paranormal Activity a The Devil Inside, ale mě spíš přišlo, že se zde snažili zesměšnit kde co. Bohužel provedení bylo tak chabé, že se divák spíš unudí nudou, než aby se počůral smíchy. Lidé trpící nejrůznějšími úchylkami si však přijdou přece jenom na své, protože scénárista a režisér v jedné osobě, prostě nemůže být normální člověk a tak své tajné tužby a úchylné představy prostě hodil na jednu hromadu a natočil je. Ani se moc nedivím, že tento film svítí napříč celým internetem v černých (odpadních) číslech. Za celou dobu jsem narazil asi na dvě – tři scény, při kterých mi lehce škubalo koutky a to je na parodii sakra málo. 10%(15.10.2017)

• HellFire

Doufám, že tahle slátanina vyšla rovnou na DVD a pak někdo skoupil všechny kopie a spálil je. Chtěl jsem se zasmát u pitomého filmu a pobavit se jeho hloupostí. Jenomže tady jsem narazil. Prvních pár minut je ve vztahu k "příběhu" zbytku filmu zcela irelevantních, protože "režisér" si chtěl jen vybít svou frustraci na tom, co ho trápí. Jak název napovídá, dostaneme se poté k příběhové linii jedné ženské, chlápka a jejich dětí, kteří bydlí v domě, kde straší, á la Paranormal Activity. To vlastně ale není vůbec důležité, protože "film" jednoduše skládá jednu scénu za druhou a snaží se trefovat do všeho, co je populární. Je tak zcela běžné, že dialog najednou uprostřed vyšumí do ztracena a začne se mluvit o něčem jiném a k zasmání jsem nenašel nic. Všiml jsem si narážek a parodií na Adele; zakázané reklamy; Patricka Neil Harrise; Maria a Luigiho; film Artist; vymítání; dokumentární a found footage filmy; samozřejmě sex; dnešní teenagery a jejich neutuchajícího nutkání vše natáčet telefonem; neznalost američanů o okolním světě; tetování; homosexuály; scientologii; všechny duchařské filmy; Apple a miliony dalších myslitelných značek/filmů/trendů. Nutno dodávat, že tohle je ztráta času a totální mrhání penězi? Mohlo by to ale fungovat... jako zvuková kulisa při konání potřeby. Mít já něco společného s tímhle "filmem", tak nevylézám z domu.(4.6.2014)

Stále lepšie ako poväčšina amerických paródií ktoré majú oveľa lepšie hodnotenie ako toto. Mne sa to páčilo pomaly viac ako parodované filmy a aj napriek tomu že musím uznať že to vlastne bolo všetko jedna veľka hlúposť, tak ja som sa bavil. Efekty sa mi páčili, postavy boli zábavné a ako komédia to fungovalo. Keď si už duch v obývačke pred televízorom svojich obetí páli bong tak sa musíte zasmiať. 5/10(14.2.2013)

• sedm.1

Parodie bez jediného vtipu. Ale opravdu jednoho jediného. To je asi v podstatě ta nejvtipnější věc na tomto odpadovém paskvilu, který jen potvrdil úroveň a postavení parodií, jako nejtragičtější a nejubožejší žánrové produkce současnosti vůbec. Mě prostě vůbec hlava nepobírá, proč někdo tohle vůbec točí, respektive platí, když všichni hned od začátku stejně musí vědět, jak strašné to celé je, jak je to nevtipné, blbé, trapné, nesoudné, prostě k úplnýmu hovnu a že tohle docenit nemůže ale opravdu nikdo, a to ani ten nejtolerantnější a nejhloupější divák, co se k tomu ať už dobrovolně, či pod tíhou výhružek uvolí. A co ti herci, co se k tomu propůjčili? To už buď fakt nemají ani na nájem a v pornobranži je odmítli, anebo si mysleli, že tudy vede cesta k dalším filmům, ale já si spíš myslím, že účinkováním v tomhle poslali svou kariéru rovnou do kopru. Parodováno jinak bylo snad úplně všechno, co se ve filmu vyskytlo, ale tak toporně, hloupě a bezmyšlenkovitě, že z toho v podstatě asi ani nic jiného vzniknout nemohlo. Tohle si zkrátka Paranormal Activity a další zostuzené snímky nezasloužili ani náhodou a já bych klidně z fleku podepsal petici proti dalšímu šíření tohoto zvratku. Žánr parodie je mrtev!!!(3.8.2016)