Reklama

Reklama

30 dní paranormální aktivity s ďáblem v těle ženy, která nenávidí muže

  • USA 30 Nights of Paranormal Activity with the Devil Inside the Girl with the Dragon Tattoo (více)

Danin otec byl hospitalizován na psychiatrické klinice poté, co vraždil ve sklepě svého domu herce. Po pár letech se Dana nastěhuje s rodinou zpět a začnou se dít divné věci. V domě, žije spousta duchů, kteří si nepřejí být rušeni... Dana Galenová přišla jako dítě o otce, kterého museli hospitalizovat na psychiatrické klinice, protože vyvraždil ve sklepě svého domu štáb i všechny herce, kteří točili film Umělci. Dana otce po letech navštívila, ale jeho chování bylo tak hrozné, že se rozhodla přerušit s ním veškeré styky. Vdala se za muže jménem Aaron, vyvdala malou dcerku Liz a časem si s manželem pořídili ještě malého synka Jonaha. V jejich starém malém bytě, který sdíleli ještě s dalšími lidmi, už nebylo dost místa. Naskytla se jim příležitost nastěhovat se do domu, kde Dana žila jako malá a kde se stalo to hrozné neštěstí kvůli jejímu otci. Počáteční nadšení z nového bydlení pomalu, ale jistě vystřídaly obavy. V domě se dějí divné věci a je evidentní, že je plný duchů, kteří nesouhlasí s jejich přítomností. Galenovi to však nechtějí vzdát a rozhodnou se, že v domě vydrží alespoň třicet dní a nenechají se duchy zastrašit. Každou noc mají nějaký nepříjemný zážitek a často jim jde i o život. Pozvou si tedy lovce duchů, aby je zbavili potíží. Lovci duchů mají s takovou prací evidentně málo zkušeností, ale snaží se. Přesto to nejde tak, jak by si všichni představovali, a rodina musí zažívat další děsivé a nepříjemné chvíle. Přijdou dokonce i o chůvu-muže svého syna Jonaha. Felipe, jak se muž jmenoval, však v domě zůstane jako duch. Konečně po měsíci hrozných útrap se lovcům duchů podaří všechny duchy, až na Felipeho, vysát. Danin otec byl vyhozen z psychiatrické kliniky pro naprosto nevhodné chování a rozhodl se nastěhovat k rodině své dcery. (TV Prima)

(více)

Recenze (54)

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Určitě nic světoborného, ale čekala jsem, že to bude o dost horší. Tady jsem mezi vším tím zíváním občas i smíchy vyprskla. A mimo to tvůrci několika scénama (pánvičky, neustálé záběry na bazén) parádně vystihli, proč jsem dala druhému PA odpad. Filmy, na něž jsem tu zpozorovala odkazy (mimo těch v názvu) - Abraham Lincoln, The Artist, Bachelor (nebo jak se ta reality show jmenuje), Duch, Bytost, Krotitelé duchů, Černá labuť, Bridesmaids, Temný rytíř povstal, Resident Evil, Project X, Hunger Games. 30% ()

HellFire odpad!

všechny recenze uživatele

Pozice v žebříčku nejhorších filmů v době zhlédnutí: 197. Je libo parodii, u které se můžete smát od ucha k uchu po celou dobu jejího sledování? Pak jste na špatné adrese, protože 30 Nights of Paranormal Activity.... (zatraceně, tak zbytečně dlouhý název filmu jsem dlouho neviděl, tady chtěli očividně producenti zaháčkovat případné naivní diváky hned v úvodu) je úplné dno žánru v „režii“ Craiga Mosse. Už samotný začátek filmu mi napověděl, že se na mě hrne něco neobyčejného, když jsem jako divák přivítán ne filmovými titulky, které by mi potvrdily, že jsem opravdu učinil skvělou volbu a rozhodl jsem se sledovat prakticky neznámou parodii s téměř nulovým hodnocením, ale reklamou na M&M's (či snad Skittles?), která vyvrcholí (doslova) zcela nečekaným způsobem. Jakýsi příběh se každopádně přece jen začne odvíjet a v ten moment mne do obličeje udeřila krutá realita s vědomím, že jsem se rozhodně nechal nachytat. 30 Nights (opravdu nebudu pořád psát nebo překopírovávat celý název filmu) se snaží svést především na vlně found footage, proto pořád někdo na place nosí v ruce kameru nebo telefon, kterým natáčí každý aspekt života jedné rodiny s problémovou teenagerkou (odtud ta dívka s dračím tetováním v názvu filmu), která se nastěhuje do domu s jedním duchem. Ten jim robí neplechu a snaží se je vyhnat, aby měl zase celý dům sám pro sebe. Bohužel se však tvůrci zaměřili především na nahodilé skládání jedné scénky za druhou, častokrát v úplně nesmyslném pořadí nebo ve snaze uměle prodlužovat celkovou stopáž, aby se ji podařilo natáhnout alespoň na 80 minut i s titulky. Není tedy s podivem, že se ve třech minutách na scéně bez zjevné spojitosti vystřídá Bane z Nolanovy batmanovské trilogie s Abrahamem Lincolnem coby lovcem upírů, do toho jim sekunduje Donald Trump, ženské osazení Bridesmaids, Arofnofskyho černá labuť a další. Nejvíc mi tak bylo líto všech členů štábu, kteří museli tohle natáčení vytrpět a těch peněz, které mohly být využity pro mnohem užitečnější účely, jako třeba pro vybudování dálnice pro včely. Jediné, co jsem ocenil, byly speciální efekty a jeden vtip s krocanem v lednici. Jinak zde bohužel na obrazovce není vidět žádná snaha. Ruce pryč. ()

Reklama

juta 

všechny recenze uživatele

Tak a je tu další parodie na světě. Tato má světlé momenty, které dokážou rozesmát, ale bohužel i ty trapnější, které nudí, možná za to může formát Paranormal Activity a ty jejich střihy z kamery na kameru, kde se toho moc neděje, ale za tu snahu a za to, že se tu objevil další režisér, který točí parodie dávám tři hvězdičky. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Když potká retard mentála, dají zející dutiny lebeční dohromady a vyhuhňají patologický zvratek, který zrežíruje certifikovaný dement a zaplatí snad jen totální idiot, vznikne zrůdnost tak trapná a ubohá, že si downi široko daleko budou moct rozštěpy vychechtat! Je to akutní úplavice mezi salmonelovými filmy, nejsmrdutější dno zahnívající odpadní jímky a rozškrábaný, zanícený, hnisavý vřed na prdeli filmového průmyslu! ()

DJ Lonely 

všechny recenze uživatele

Další z nekonečné série parodií filmů všeho druhu. Které si bere na paškál právě tahle, jistě pochopíte už z názvu. Musím říct, že mi přišla o dost zábavnější, než výplachy typu Breaking Wind, nebo Paranormal Calamity a trochu mi připadala jako novější verze Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama