Zdá se, že Frank nikdy nebyl tak blízko svému snu o poklidném životě s rodinou na pobřeží Francie daleko jak od mafie tak policie. Jeho Göteborský byt je připraven na vystěhování. Připraveny jsou i peníze, které si našetřil ze své tajné spolupráce s GSI, kterými si má u Setha vykoupit svou svobodu. Nic však není tak klidné, jak se zdá a do jeho bytu večer vniknou ozbrojenci, kterým se svou rodinou jen stěží unikne a vydá se za jediným mužem, kterému může věřit - Johanem Falkem. Přestože tomu Frank zpočátku odmítá uvěřit, vypadá to, že jeho pravá noční můra se nyní stává skutečností. Skutečná identita krycího jména Lisa byla odhalena. (Larrysbride)

Larrysbride

Přestože nepatřím mezi velké fanoušky krimi mne do sebe Johan Falk vtáhnul již s Gruppen för särskilda insatser. S každým dílem se pak série stávala temnější a brutálnější, aby vyvrcholila ve finále, u něhož si nemůžete být jisti naprosto ničím. Kodnamn: Lisa je doslovem, od něhož by se leckterý big budget film mohl učit. Upozornění: Popcorn si připravovat není třeba, film Vás totiž nenechá ani vydechnout. ()