Ward a Fitz jsou vysláni do Osetie, aby zneškodnili nebezpečnou zbraň. Skye má pocit, že s akcí není něco v pořádku. Přemluví Simmonsovou, aby pronikli do databáze Centra. S hrůzou zjistí, že se nepočítá s návratem obou vyslaných agentů. Přemluví Coulsona, aby pro ně poslal letadlo. Muži jsou při plnění úkolu úspěšní a podaří se jim zbraň vyřadit z provozu. Ve chvíli, kdy je situace pro ně beznadějná, Coulson oba muže zachrání. (TV Fanda)

MasterD

"Myslel jsem, že vyzvednutí neproběhne." "Naše prostředky byly potřeba jinde. A je to Coulsonův tým. Vyzvednutí nepotřebovali." (řečeno s úsměvem) Co se nejdřív zdá jako to nanejvíc chladnokrevné konstatování je vlastně dokonalým taktickým tahem (po stylu Sherlocka). Dopředu věděla, jak se všichni členové Coulsonova týmu zachovají, a mohla tak vlastní agenty využít jinde. Efektivní. "These people know what they're doing. They're the best of the best." "Trust the system." ()

BaronMartin

Sedmá epizoda The Hub je další z řady průměrných a docela zbytečných výplňkových epizod. Příběh je jednoduchý, ale špatný není, zaměřuje se na vztah Warda a Fitze a je to poměrně dobře zpracované (a pokud víte, co se stane ve finále první série, i docela smutné :D). Druhá příběhová linka se Skye mě bohužel moc nebavila, Skye je v této epizodě dost otravná postava a neoslovilo mě to. Problém je opět v tom, že pro celkový děj série je tohle docela zbytečné a není tu nic převratného. Akorát finální scéna nám nastiňuje, že s Coulsonovou smrtí v prvních Avengers a následném zotavení na Tahiti asi nebude něco v pořádku. Epizoda je fajn, hlavně skrz již zmiňovaný vztah Fitze a Warda, ale není to žádná skvělá epizoda, co si budete pamatovat. Hodnocení: 56% ()