Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Přímo na půdě akademie S.H.I.E.L.D. dojde k podivnému zamrznutí bazénu, ve kterém zemřel jeden ze studentů. Agenti zjistí, že k útoku muselo být použito zařízení, které dokáže měnit prostředí a počasí. Přímo na přednášce, které se zúčastní Simmonsová a Fitz, dojde k útoku stejným zařízením. Coulson a May jedou do Mexika, aby vyslechli bývalého agenta S.H.I.E.L.D., který by mohl něco vědět o případu Skye a okolnostech, jak se objevila v sirotčinci. (TV Fanda)

(více)

Recenze (2)

Wiikii 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Stále to zapáchá dětskou tvorbou, ale rozhodně se to zlepšuje. No doufám, že to nekdy dosáhne vyšších hodnot, než jen vyřknutí odborných termínů a vědeckých názvů rychle zasebou(jak to mají v oblibě věštci), které ale vůbec nedávají ve větě a kontextu dané věci smysl :) ()

Galerie (29)

Zajímavosti (3)

  • V akadémii vedy a techniky - Wall of Valor sa používajú rôzne dizajny loga S.H.I.E.L.D.u, ktoré sa v priebehu rokov objavovalo v komiksoch, s výnimkou loga Strategickej vedeckej rezervy (SSR), ktoré bolo navrhnuté ako súčasť kontinuity filmov Marvel. (Pat.Ko)
  • Donald „Donnie“ Gill v Marvel Comics je známy ako Blizzard, ktorý má oblek, ktorý mu umožňuje vytvárať a ovládať extrémny chlad a ľad. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama