Making Friends and Influencing People (S02E03) (epizoda)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2014, 43 min

 • MERKATtv
  *****

  Konečne nám ukázali čo sa stalo so Simmonsovou. Epizóda sa mi páčila a konečne chápem prečo sa Fitz správa ako sa správa...(17.4.2019)

 • Frantisek.Fu
  ****

  75%(27.4.2018)

 • Wiikii
  ***

  Ve zkratce malé shrnutí: Simmonsová povýšila a je tajná, to není nic divného, když po setkání s Furym zmizela. Fitz se lepší, ale jeho herecký výkon začíná zapáchat přehráváním. Z Huntera (či jak se to jmenuje) se začíná stávat příjemná postava co tam úplně nezapadá(ale zatím, jen zatím) a Ward to stejné jen ve stylu Hannibala Lectra. Jo a abych nezapomněl objevuje se tady Agent 33 další z postav co může mít časem lepší roli, či Whitehall taková nový Garret této série + staronová postava Gill (ten milý nejistý klučina co umí vše zamrazit) No a co Reina(Dáma s květovanými šaty) fandím jí od první série, ale teď začíná mít větší roli, snad jí brzy zase uvidím ... Jinými slovy pestrá možnost rozvoje celého seriálu, který se ale dá předvýdat, leč vždy se najde nějaké překvapení díky tomu rozvětvení. ...(26.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace