3. Séria - 80% Ešte o chlp lepšie a akčnejšie ako predošlá séria. Príbeh je prekvapivo zaujímavý po celý čas a tretia séria agentov je miestami nastrihaná skoro až v thrillerovskom podaní. Navyše postavy, ktoré boli v predošlej sérii nové, sú tu právoplatnými členmi SHIELDu a rovnako ako príbeh aj oni majú čo ponúknuť. To je predovšetkým najväčšie plus tejto serie. Záverečný diel za plný počet. Obľúbený soundtrack: Reunited, A Spy's Goodbye.(11.7.2016)

Celkem to s koncem Hydry a nástupem HIVE odsýpá, s ovlivněním Třesavky a příliš dlouho telecím Lincolnem to poněkud stagnuje a končí to celkem dobře až do chvíle, kdy se z ní zas stane japonsky zmalovaná rebelka/vyvrhelka, což je už dost mimoňský a zbytečný zvrat, ten se moc nepovedl. Bez tohohle bych šel na ****. Brett je skvělý záporák. U Agentů bylo vždycky plusem i jen krátké provázání s filmovým univerzem, tady se to odbilo jen hlášením ve zprávách, škoda. Na tom by měli příště víc zapracovat.(21.5.2016)

Agenti S.H.I.E.L.D. pořád dokazují, že si své místo na seriálovém písečku zaslouží. V případě 3. série je to ale bohužel jen taktak. Začátek je řádně našlápnutý, avšak druhá půlka trošku pokulhává. Některé skvělé postavy jsou dány stranou a věnuje se větší pozornost těm otravnějším. Navíc hlavní záporák (se svými jednotkami), ač s velkým potenciálem, ve výsledku působil jako poměrně monotónní recyklace. Úplný závěr mi přesto zvládl náladu trošku zlepšil a úspěšně navnadil na další sérii. Přehnané nadšení se ale nekoná. 4* (7/10).(20.10.2016)

Příběhově se sviští neskutečnou rychlostí (zápletky, co by se jinde táhly klidně půl sezóny, jsou obratem dořešeny na začátku následujícího dílu), takže scénář nepřestává překvapovat. A (skoro) všechny postavy už řadím do výkladní skříně Marvelu. Ve 2. polovině si sice s mocným Inhuman záporákem Hivem ukousli tvůrci velké sousto, no naštěstí jim zcela nezaskočilo.(26.5.2017)

Kvalita díl od dílů stoupá a 1. Série, která se mi v době kdy vycházela hodně líbila. Nyní připomíná pohádku. Hive je kvalitní záporák a je fajn, že je v seriálu, protože může být jeho postava dobře využita a vykreslena. U seriálu mrzí jen ignorace ze strany filmů. Nezbývá , než jen doufat, že na tom třeba u Infinity War trochu zapracují a již dopředu si domluví, jak se bude seriál v návaznosti na filmy vyvíjet.(5.5.2016)