Už jsem se vzdal nadějí, že se dočkám aspoň nějakých crossoverů s filmy, ale i tak mě tato absence mrzí. Avšak méně než práce s antagonisty agentů, kteří si zasluhovali lepší zacházení vzhledem k pověsti, která jim byla skrze sérii budována. Párkrát jsem si dokonce nešťastně zavzpomínal na první sérii. Ale přestože můj komentář zní poněkud negativně, tak jsem se často bavil a za přechod k vážnější notě jsem opravdu rád. A co se týče efektů, tak se mi nezdá, že by seriál měl nějakou vážnější konkurenci.(21.9.2016)

Agenti dokazují, že na to rozhodně mají a dokážou být nejlepším komiksovým seriálem co běží klasicky celou sezónu. Škoda těch okolností okolo a malé sledovanosti, ovšem věřím, že i ve čtvrté sérii budou agenti (s novým ředitelem?) opět v plné síle a nás čeká kvalitní pokoukání, na jaké jsme zvyklí už od poloviny první série. Tým bude opět zásadně pozměněný (s ohledem na celou třetí sérii) a jelikož je pomyslná trilogie plná Warda a Inhumans uzavřená, jsem hodně zvědavý, co nás čeká dále a rozhodně budu u toho. Samozřejmě se našly i nudnější výplňkové díly, ale to už je tak nějak normální, ty skvělé převažovaly. A Daisy/Quake ještě naplno nenaplnila svůj potenciál, takže natěšenost...9/10(22.5.2016)

Agenti se i přes uvadající sledovanost probojovali až do třetí série, ve které čelí dosud největší hrozbě - Inhumans. Z toho také pramení větší potřeba počítačových triků, které jsou tu zvládnuty celkem solidně. Jistěže to není kulervoucí podívaná, na kterou nás Marvel vždycky láká do kin, ale v rámci seriálové zábavy je to slušný nadprůměr (hlavně vzhled dvou nejmenovaných Inhumenů). I tak se mi ale druhé série zamlouvala o něco málo víc. Divák už tu má zdejší tvůrce trochu přečtené a proto tu nějaký extra "plot twist" nečekejte. Ale co si budeme povídat, není lehké stále vymýšlet něco nového a na to, že se o to snaží už třetím rokem, stále je to to lepší, co na obrazovkách uvidíte. Jen mě prostě trošičku pálí, že si SHIELD ani na velkou hrozbu zničení světa nemůže zavolat jediného (byť třeba i podřadného) Avengera. Chápu to z pohledu tvůrců, kdy prostě nejsou peníze, ale kazí to trochu dojem z celkové provázanosti celého MCU. Ale to je bohužel jen mé zbožné přání. Nebo že by snad měl Coulsen až takovou důvěru? 75%(29.5.2016)

Celkem to s koncem Hydry a nástupem HIVE odsýpá, s ovlivněním Třesavky a příliš dlouho telecím Lincolnem to poněkud stagnuje a končí to celkem dobře až do chvíle, kdy se z ní zas stane japonsky zmalovaná rebelka/vyvrhelka, což je už dost mimoňský a zbytečný zvrat, ten se moc nepovedl. Bez tohohle bych šel na ****. Brett je skvělý záporák. U Agentů bylo vždycky plusem i jen krátké provázání s filmovým univerzem, tady se to odbilo jen hlášením ve zprávách, škoda. Na tom by měli příště víc zapracovat.(21.5.2016)

Kvalita díl od dílů stoupá a 1. Série, která se mi v době kdy vycházela hodně líbila. Nyní připomíná pohádku. Hive je kvalitní záporák a je fajn, že je v seriálu, protože může být jeho postava dobře využita a vykreslena. U seriálu mrzí jen ignorace ze strany filmů. Nezbývá , než jen doufat, že na tom třeba u Infinity War trochu zapracují a již dopředu si domluví, jak se bude seriál v návaznosti na filmy vyvíjet.(5.5.2016)