Po návratu na základnu je Daisy izolována. Panuje obava, že může být stále nebezpečná. Daisy to chápe a pomáhá týmu najít místo, kde sídlí Hydra. Agenti za pomoci Talbotových vojáků na základnu zaútočí. Zde se jim nejenom podaří zabavit raketu, ale shodou okolností i zajmout Hivea. Osvobodí ho jeho pomocník Giyera. Na palubě létajícího stroje Hivea očekává Daisy, která ho žádá, aby ji vzal zpět mezi své bojovníky. (TV Nova)

BaronMartin

Dostáváme se k finále 3. série, které začíná 21. dílem Absolution. A ten je celkem dobrý. Celá dějová linka Daisy je hrozně zajímavá a třeba její moment s Mackem je super. Opět chválím Bretta Daltona jako Hive, který je boží, jde z něj strach, jde z něj respekt a je charismatický. Epizoda se nás také snaží zmást tím, kdo nakonec zemře ve finále, takže si postavy předávají řetízek a S.H.I.E.L.D.ovskou bundu a to je taky fajn, přidává to napětí do příběhu. Celkově dobrý díl a fajnová příprava na finále. Hodnocení: 70% ()

mourek10100

Suprový díl, už teď nevím, co se všechno dělo v první části finále a co se v té druhé, ale to míchání té bundy s řetízkem bylo celkem zavádějící. No Fitz neumřel, což je asi dobře, protože by musela jít i Simmons, už je od sebe vůbec nedokážu představit. A Někdo tipoval May, nu což, asi už fakt nemá moc co nabídnout, za to Coulson a Quake pořád super. ()