Simmonsová a doktor Radcliffe mají na záchranu Mayové jen několik hodin. (Disney+)

BaronMartin

I přes to, že je Uprising poměrně epizodní příběh, který je dost očividně pouze výplňkovou vatou v sérii, mě bavil a to hlavně kvůli velice dobrým postavám. Všechny charaktery jsou zajímavé, mají super dynamiku a jsou zábavné. Totálními tahouny zůstávají Jeffrey Mace a Robbie Reyes, kteří jsou prostě skvělí. Máme tu pár nových postav, třeba Robbieho bratra, který mi zatím připadá lehce otravný, nebo například senátorku Nadeerovou. Co mi vadilo, tak byla ona epizodičnost, a i když obě dvě linky, jak Coulson řešící výpadky proudu po světě, tak snaha Simmonsové a Radcliffe zachránit May, mě bavily, tak pořád je to takové dějově slabší, oproti minule. Ale Coulsonův running joke s tím, že jako jediný neviděl Ghost Rider, je fakt super :D Uprising není špatná epizoda, ale působí to jako čisté natahování série. Hodnocení: 70% ()

mourek10100

Naprosto špičkový díl. Ten temný tón tomu perfektně sedí, akční scény zvládnuté na jedničku (ten přelet kamerou připomínal scénu z druhých Avengers). Sice ukradli scénu Yo-Yo z Days of Future Past, ale jinak hodně fajn. Z Daisy a Ridera se vyklubala neskutečně fajn dvojka. Obrovská škoda, že je ten zahořklý klučina na vozíku rozdělil (prostě ho nemám rád, nezávisle na handicapu). May překvapivě poměrně otravná, ale věřím, že se zas dá do kupy a Coulson a jeho ruka na volantu best! A jeden naprosto skvělý cliffhanger. ()