Lucy získala knihu, díky které by se opět mohla stát člověkem. Bohužel fakt, že je duch, ji nijak netrápí. Dokud nezjistí, že ke čtení knihy potřebuje tělo. Vydá se do vězení najít Eliho Morrowa. S.H.I.E.L.D., Daisy a Robbie tam míří také. Začíná bitva, kdo se za Elim dostane dřív. Jemma se dozví, že Aida je android. Začne vyšilovat, jelikož ji čeká detektor lži a ona není zrovna dobrá lhářka. (Varan)

BaronMartin

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Lockup je fajn díl, bohužel je to zase další výplňkový díl, bez kterého by jsme se klidně obešli. Pořád je tu skvělý Ghost Rider, třeba jeho scéna ve vězení je fakt dobrá, jsou tu skvělé dialogy, např. interakce členů S.H.I.E.L.D.u s Daisy je velice fajn. Pořád mě úplně neoslovila linka s duchama, a třeba takový ředitel Mace bohužel začíná pomalu padat k takové klišovité postavě, co si vymýšlí své hrdinské činy... Epizoda není špatná, Ghost Rider ji hodně pozvedává, ale myslím, že tu vůbec nemusela být. Hodnocení: 70% ()

mourek10100

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ok díl, jen mi přijde, že teď bude ředitele vydírat naprosto každej až dojde k jeho odvolání on jakožto zástupce Inhumans bude podporovat svojí rasu a zabíjet škodné lidi. Jinak doufám, že se Quake ještě vyléčí a bude moct používat superschopnosti. ()