Tým se musí dostat z Konstrukce. (Disney+)

micle21

Sákryš, poslední díl z matrixu a Ward nikde? :O Ježiš, tolik postav mi bude chybět, snad v páté poslední sérii bude nějaký reunion. Ale o tom i skvělý seriál je a Agenti se drží úplně neskutečně navrcholu..Jestli se to udrží do konce série..jde seroš do oblíbených.. ()

BaronMartin

Farewell, Cruel World! je takové ukončení celé Agents of Hydra části. A velice se povedlo. Epizoda má spoustu emocionálních momentů a celkově celé probuzení postav zpět do reálného světa je skvěle provedeno. Za zmínku stojí určitě Mack, který tu má velice pěknou emoční linku. A pak pochopitelně Fitz. Doktor ve Frameworku je stále boží, je charismatický a jeho dynamika s Radcliffem je skvělá. A jeho probuzení z Frameworku, jeho reakce a pocity, to je prostě výborná scéna. Taky tu máme Aidu, ze které se stal člověk, a jediné co chci zmínit je její hudební znělka, právě ve scéně, kdy získá lidské tělo. Protože z téhle scény hrozně mrazí, hlavně díky hudbě :D Velice dobrá epizoda. Teď už nás čeká pouze finále série. Hodnocení: 80% ()

Desmond04

Tak tohle byl neuvěřitelný nářez. Grandiózní gradace alternativní reality, u které jsem si zabulel, jak už dlouho ne. Bravo S.H.I.E.L.D., Bravo! Tohle bylo famozní. Celá série je strašně silná a tento díl je takovým ideálním proponentem. ()

DominikMH

Prostě zbytečné psát u všech dílech komentáře, když všechny jsou úplně úžasné! Hoodně emocionální díl a druhý život? Hmm, tak to bych chtěl taky! :D Hodně postav mi bude chybět, hlavně Ward. ()