Coulson a May se dostali do reality. K jejich smůle je tu Ivanovov (Rus, co pomáhá Aidě). A ten je jen tak odejít nenechá. Daisy, Jemma, Yo-Yo a zbytek týmu se jim vydají na pomoc. Aida se svým novým tělem a schopnostmi přenesla Fitze na opuštěný ostrov. Nechce Fitze nechat odejít. On se ji pokusí přemluvit k tomu, aby se vrátili za Coulsonem a spol. Mack je stále v Konstrukci. Nechce se vyrovnat s tím, že ztratí znovu svoji dceru. Bohužel bude muset Konstrukci opustit co nejdřív. Všechno se tam hroutí a je jen otázkou času, kdy by také zmizel... (Varan)

DominikMH

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finish? To snad ani náhodou! Aida naprosto převzala celou 4. sérii. :D Konec dílu? Ghost Rider je zpět? Wow! Vskutku milé překvapení. Celý tento díl byl založený, podle mně jen na smutku..dojemné chvilky i radost když Aida zachránila ze zatopené ponorky Macka... Yo-yo se přidala za Mackem do "virtuální reality", aby ho zachránila a kdo ví, jak to vše dopadne. A pozor! Agents Of S.H.I.E.L.D. renewed for season 5. <3 ()

micle21

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak se blížíme do finiše, tenhle seriál prostě nemá chybu! Možná jen Yo-yo bych se zbavil :D Aida naprosto válí (nebo jak jí vlastně teď říkat?) a čeká nás velkolepé finále s Ghost Riderem. Ten mě sice extra neohromil, ale jistě to spetří, když jsme ho neviděli takovou dobu. ()

BaronMartin

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

The Return je předfinálová epizoda a upřímně mě překvapilo, jak moc chillovací je :D Vlastně se tu nic moc nestane a nepůsobí to jako setup na finále. Díl je to ale pořád dobrý. Vrcholem celé epizody je určitě Aida. To je strašně zajímavá postava a třeba její scéna s Fitzem ( asi všichni ví, o které mluvím :D ) je zároveň vtipná, děsivá i emocionální :D Celkově vývoj a chování Aidy je strašně fajn. Fitz, kterého stále trápí Framework, je taky super. Vrací se nám i pár postav, třeba Talbot a samozřejmě Ghost Rider, na kterýho mám docela hype :D Ještě chci zmínit Superiora, který je taky dobrý, a to, jak se furt množí a neustále přibývají jeho LMD kopie, to je takový zajímavý prvek a baví mě to :D Fajn epizoda. Hodnocení: 70% ()