Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Z pozemské restaurace přímo do vesmíru.
Tým (mimo Fitze) se probudí na vesmírné stanici. Dozví se, že jejich příchod byl místními předpovídán již léta. Dozvídají se, že kontrolu nad stanicí převzala rasa Kree (modráci) a ti si kompletně místní podrobili. Proroctví praví, že S.H.I.E.L.D. je zachrání. Nadešel jejich čas. (Varan)

Recenze (10)

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První část dvoudílného pilotu Orientation je výborná epizoda. Jedná se o naprosto skvělý start nové série, který nastolí tunu otázek, nedá žádné odpovědi, pomalu nám představí celý nový svět a po jeho zhlédnutí člověk vůbec ničemu nerozumí a je zmatený, ale chce to sledovat dál, aby to pochopil :D Musím pochválit to, jak je každá série jiná. Ještě v minulém díle se řešili roboti a alternativní svět, a hned zde se přesouváme do hlubokého vesmíru. Taky mě strašně baví to, jak divákovi postupně představují tenhle nový svět a nové místo, kam se naše postavy dostali, a to tak, že postupně a pomalu odhalujeme, co se sakra děje :D A tahle zmatenost, to že prostě nevíme, co se děje, je strašně super :D Musím pochválit efekty. Samotný vesmír, různé kosmické lodě, planety, interiéry samotné stanice. Je vidět, že 5. série dostala větší rozpočet, a to CGI vypadá fakt dobře. Taky hudba je skvělá. A samotný závěr epizody, to odhalení samotné, i když bylo lehce předvídatelné, je super a nahání to husí kůži :D Úžasný otvírák. Hodnocení: 85% ()

Reklama

micle21 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nevim no, ale nějak jsem se extra nebavil. Oceňuju, že se snaží ohromovat efekty, které jsou na seriálové poměry výborné a konec byl působivý, ale asi bych byl radši, kdyby se děj po pár dílech zas vrátil do své doby. A jak to navazuje na Inhumans? Absolutně vůbec. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama