Coulsonovi se krátí čas na záchranu světa. (Disney+)

BaronMartin

The Last Day je zvláštní díl, ale poměrně mě bavil. Má sice takový dost epizodní příběh a kdyby jste ho neviděli, o nic extra nepřijdete, ale je fajn. Linka s Vossem, který se snaží zabránit zničení Země tím, že zabije Daisy, byla fajn, sloužila jako epizodní příběh dobře. To, co je na tomhle dílu opravdu skvělé, jsou flashbacky na dobu po zničení planety, kde sledujeme, co S.H.I.E.L.D. vlastně dělal. Tyhle části jsou super, jsou neuvěřitelně tajemné a matoucí, protože vlastně pořádně na nic neodpoví. Postava Robin taky byla dost super. Celkově velice fajn epizoda, ale snad už se brzy dostaneme do současnosti, jelikož tahle dystopická budoucnost je dost vyčerpávající a náročná na sledování :D Hodnocení: 80% ()

DominikMH

Tento díl byl docela nudný, ale ty časové linky a vzpomínky Robin a Melindy byly úžasné. V nějakých chvílích jsem se docela divil a chvíli mi i trvalo, než jsem to pochopil. Je třeba se na to velmi soustředit a postřehnout každý moment. ()

• Dôvod, prečo sa dve predstaviteľky mladej Robin tak podobajú, je ten, že ich hrajú skutočné sestry. (Pat.Ko)