Další vydařená sezóna svým každým dílem dokazovala, o kolik napřed po všech stránkách (scénáře, postavy, režie, akce) jsou Agenti vyspělejší než třeba konkurenční "Arrowverse". V rozmáchlé vesmírné zápletce mi chvíli trvalo se zorientovat, jelikož všichni byli rozlítaní po všech čertech (a také proto, že na předchozí série navázala velice těsně a se spoustou odkazů), ale posléze chytla pevný směr (mimozemská invaze - Izel, Coulsonův odraz - Sarge).(3.9.2019)

S jednotlivými sériemi Agentů je to jako na houpačce. Některé jsou vyloženě slabé (například pátá mě ohromně zklamala), tato šestá, respektive prvních třináct dílů, pokud budeme brát propojený příběh sedmé série jako druhou polovinu na počkání, je díkybohu zase o kus lepší. Ano, i zde byly slabší zápletky a s tím související nezajímavé díly, ale celkově je zadostiučinění vidět celou partu zase pospolu. Tentokráte mě příliš nebavila (možný SPOILER) záporačka Karolina Wydra, víceméně je to však jen malá piha na kráse u pokročilého vývoje seriálu a jsem hodně zvědav na finálovou sezónu.(22.8.2019)

Šestá série se vlastně vůbec nemusela stát (z hlediska promyšlenosti děje a zápletky byla opravdu asi nejhorší, pryč jsou intriky typu Ward, ale Sarge byl v prvních pár epizodách vlastně docela fajn). Jedině linka s Chronicomy měla šťávu (ale slouží skutečně jen pro uvedení další série). Kdyby navázali po páté sérii hned sedmou, nic moc by se nezměnilo: Fitz je zase někde fuč, Coulsona si vytvořili díky Eunochovi jako LMD (deus ex machina), nikdo důležitý kromě Davise v celé sezóně neumřel (ani May). Těším se na 7. řadu, snad bude lepší a bude tam i nějaký crossover s Peggy Carter. Žádná kvalitní upoutávka na další sezónu ovšem nemůže zachránit kvalitu té současné. 60%(4.8.2019)

Tohle mělo skončit čtvrtou serií, už ta pátá byla nudná, nepřehledná a zbytečná a toto je ve všech ohledech ještě zbytečnější, tady se už fakt jede jen ze setrvačnosti. Nicméně světlé okamžiky to má, ne že ne....(29.8.2019)

Tuto sezónu jsem se nějak nedokázal naladit na stejnou vlnu jako tvůrci. Postavy zbožňuju, ale ten děj mě vůbec neuchvátil. I těch 13 epizod bych ještě zkrátil. Měl jsem pocity jako při sledování první poloviny první řady, kdy se všichni ještě tak nějak hledali a příběh nevěděl, kam přesně má směřovat.(6.8.2019)