Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Chronicomové se přemístili v čase do roku 1931 (před S.H.I.E.L.D.em). Rozhodli se zničit S.H.I.E.L.D. ještě předtím, něž vůbec existoval. To nemohlo proběhnout bez odezvy. Coulsonův tým je jim v patách a rozhodně je nenechají S.H.I.E.L.D. zničit. V přestrojení za policii řeší případ „lidí bez tváří“. Coulson s Mackem jdou do baru, kde je údajně tajný úkryt pašeráků alkoholu. Mohli by se tam dozvědět něco víc. (Varan)

(více)

Recenze (3)

Dolby.130 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pekný štart novej série. Dobre zasadený príbeh do starého New Yorku. Veľmi sa teším na ďalšie pokračovania, na nové postavy nové zaujímavé prostredie aj akú novú techniku tam vymyslia. Aj na to ako to všetko skončí lebo toto je bohužiaľ posledná séria tak verím, že finále bude veľkolepé. ()

Reklama

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finální série jednoho z nejdelších Marvel seriálů začíná velice dobře. Většina řad Agentů začínala epizodami, kdy na diváka seriál hodil hromadu informací, položil hromadu otázek a nedal téměř žádné odpovědi. A je opravdu osvěžující, že 7. série začíná jinak. Tahle epizoda je taková příjemná odpočinková podívaná. Jsem velice rád, že je Coulson zpět, jelikož ta energie, kterou přináší do příběhu, je prostě super. Taky cením atmosféru New Yorku ve 30. letech, a i když nejsem fanoušek toho podivného filtru, který používají (používala ho i např. Agent Carter), je to opravdu zajímavá lokace. Předpokládám, že díky cestování časem, bude v téhle sérii hodně fan servicu, přece jenom už jen v téhle epizodě máme Koeniga a i rodinu Malicků. Fajn díl. Hodnocení: 75% ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama