Coulson a jeho tým se vracejí v čase do roku 1931. (Disney+)

Dolby.130

Pekný štart novej série. Dobre zasadený príbeh do starého New Yorku. Veľmi sa teším na ďalšie pokračovania, na nové postavy nové zaujímavé prostredie aj akú novú techniku tam vymyslia. Aj na to ako to všetko skončí lebo toto je bohužiaľ posledná séria tak verím, že finále bude veľkolepé. ()

BaronMartin

Finální série jednoho z nejdelších Marvel seriálů začíná velice dobře. Většina řad Agentů začínala epizodami, kdy na diváka seriál hodil hromadu informací, položil hromadu otázek a nedal téměř žádné odpovědi. A je opravdu osvěžující, že 7. série začíná jinak. Tahle epizoda je taková příjemná odpočinková podívaná. Jsem velice rád, že je Coulson zpět, jelikož ta energie, kterou přináší do příběhu, je prostě super. Taky cením atmosféru New Yorku ve 30. letech, a i když nejsem fanoušek toho podivného filtru, který používají (používala ho i např. Agent Carter), je to opravdu zajímavá lokace. Předpokládám, že díky cestování časem, bude v téhle sérii hodně fan servicu, přece jenom už jen v téhle epizodě máme Koeniga a i rodinu Malicků. Fajn díl. Hodnocení: 75% ()