Tým se doslova řítí do katastrofy. (Disney+)

BaronMartin

Po té minulé fakt průměrné epizodě je tohle dobré. Dost se mi líbila celá ta linka s May a Yo-Yo, bylo fajn vidět opět Jiaying, mladého Gordona a celý Afterlife. Sice se mi úplně nelíbí ten retcon, že Jiaying měla celou dobu ještě jednu dceru, která umřela, ale co už :D A taky úplně nejsem fanoušek toho power-upu, který dostala Yo-Yo na konci epizody. Notak, vážně o tomhle celou tu dobu nevěděla, že to může dělat? A proč nám to tvůrci představují v půlce poslední řady :D Taky se mi líbí nápad skákání v čase, který se zde dobře využívá, kdy jedna skupina musí jít tou „delší cestou“ a druhá prostě skočí v čase, to je dost zajímavé. Celkem fajn díl. Hodnocení: 70% ()

• Názov epizódy odkazuje na množstvo vecí. Vzťahuje sa na „po živote (afterlife)“, „pred tým (before)", než by sa nakoniec s niekým dostali do kontaktu, pretože epizóda sa odohráva v roku 1983 a tiež odkazuje na osobnú dilemu Yo-Yo (Natalia Cordova-Buckley), keď uvažuje o svojom detstve a o tom, čo jej bránilo používať svoje schopnosti. (Pat.Ko)