Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál)

Agents of S.H.I.E.L.D.

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Agenti S.H.I.E.L.D.

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2013–2020, 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Bear McCreary

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell, Constance Zimmer, Ruth Negga, J. August Richards, B.J. Britt, Blair Underwood, Kyle MacLachlan, Bill Paxton, Edward James Olmos, Dichen Lachman, Dillon Casey, Simon Kassianides, Jamie Harris, Reed Diamond, Maya Stojan, David Conrad, Titus Welliver, Saffron Burrows, Patton Oswalt, Elena Satine, Cobie Smulders, Samuel L. Jackson, Jaimie Alexander, Hayley Atwell, Lucy Lawless, Dylan Minnette, Juan Pablo Raba, Shannon Lucio, Adrian Pasdar, Christine Adams, Maximiliano Hernández, Neal McDonough, Cullen Douglas, Henry Goodman, Leonor Varela, Ian Hart, Drea de Matteo, Stan Lee, William Sadler, Ron Glass, Matthew Willig, Maiara Walsh, Anthony Dilio, Alicia Lagano, Dylan Bruno, Arlene Santana, Troy Glass, Brandon Molale, Emily Baldoni, Carlo Rota, Daniel Zovatto, Boyd Kestner, Rob Huebel, Molly McCook, Beth Kennedy, Michael Graziadei, Peter MacNicol, Ilia Volok, Charles Halford, Vincent Laresca, Austin Nichols, Louis Ozawa Changchien, Assaf Cohen, Carlos Leal, James MacDonald, Matt Mullins, Amy Acker, Brad Dourif, Brannon Bates, Patrick Brennan, Tsai Chin, Bayardo De Murguia, Raquel Gardner, Robert Baker, Joel Gretsch, Brian Van Holt, Kenneth Choi, Bruno Amato, Chase Kim, Trevor Larcom, Brian Tee, Jimmy O. Yang, Kris Lemche, Winter Ave Zoli, Derek Phillips, Mackenzie Astin, Kirk Acevedo, Tzi Ma, Max Daniels, Alvin Ing, Nick Gracer, Natalie Smyka, Wilmer Calderon, Nick Roth, Joel Polis, Sarah Dumont, Melanie Cruz, Eddie J. Fernandez, James Hong, Alex Hyde-White, Spencer Treat Clark, Daz Crawford, Daniel Feuerriegel, Daniel Roebuck, Chad Lindberg, Alexi Wasser, Nick Eversman, Morgan Benoit, Alicia Vela-Bailey, Braden Moran, Ava Acres, Endre Hules, Andrew Howard, Carlos E. Campos, Micah Fitzgerald, T.J. Ramini, Donzaleigh Abernathy, Jeff Corbett, Erin Way, John Hannah, Mark Dacascos, Dorian Gregory, Trevor Torseth, Briana Venskus, Jason Glover, Gaius Charles, Vladimir Sizov, Murielle Telio, Jeff Daniel Phillips, Powers Boothe, Glenn Morshower, Alexander Leeb, Bethany Joy Lenz, Allan Graf, Gabriel Luna, Devon Libran, Parminder Nagra, Stephanie Maura Sanchez, Ric Sarabia, Paul Sanchez, Lilli Birdsell, Jason O'Mara, Samuel Barajas, Lorenzo James Henrie, Mallory Jansen, Sarayu Blue, Alexandra Bokyun Chun, José Zúñiga, Kerr Smith, Phil Tyler, Usman Ally, Brandon Keener, Patrick Cavanaugh, Ward Roberts, David Anders, Franco Vega, Josh Daugherty, Manish Dayal, John Pyper-Ferguson, Kimberley Drummond, Shelley Robertson, Zach McGowan, Tom Virtue, Alex Neustaedter, Stivi Paskoski, Stoney Westmoreland, Matthew Glave, David L. King, Caleb Smith, Heather Olt, Daniel Zacapa, David Weiss, David O'Hara, Christopher Showerman, Andy Comeau, Emily Peck, Natalia Cordova-Buckley, Joris Jarsky, Adam Kulbersh, Rudy Dobrev, Ivo Nandi, Bjorn Johnson, Dennis Keiffer, Darren Dupree Washington, Gabriel Koura, Mark Berry, Asif Ali, Caleb Burgess, Michael Cory Davis, Brian Patrick Wade, Jesse D. Goins, Diego Serrano, Tara Macken, Josh Cowdery, Mario Perez, Rich Paul, Felisha Terrell, Jade Harlow, Kyle Clements, David Lim, Devan Chandler Long, Lou Ferrigno Jr., Brandon Ford Green, Jeff Ward, Deniz Akdeniz, Derek Mears, Douglas Tait, Eve Harlow, Dominic Rains, Florence Faivre, Pruitt Taylor Vince, James Babson, Wes Armstrong, Ciara Bravo, Rya Kihlstedt, Coy Stewart, Doug Simpson, Myko Olivier, James Harvey Ward, Bob Stephenson, Nathin Butler, Josh Clark, Catherine Dent, Lola Glaudini, Joe Layton, Delpaneaux Wills, Asante Jones, Samuel Roukin, Patrick Fabian, Erika Ervin, Isaac C. Singleton Jr., Tim Sitarz, Michael McGrady, Ava Kolker, Luke Massy, Rheagan Wallace, Rolando Molina, Paul Elia, Joe Marinelli, Tyler Ritter, Andrew Constantini, Hector Hugo, Kevin Sifuentes, Joel Stoffer, Benjamin J. Cain Jr., Dove Cameron, Joel David Moore, Patrick Warburton, Jake Busey, Paul Schackman, Katie A. Keane, Peter Mensah, Dominic Burgess, Rocky McMurray, Lynn A. Henderson, Brent Bailey, Cherie Gierhart, Craig Parker, Gabriel Hogan, Darwin Shaw, Nayo Wallace, Joel Courtney, Parisa Fakhri, Maz Siam, Danny Lopes, Nicole J. Butler, Phil Abrams, Austin Lyon, Lexy Kolker, Mike C. Nelson, Jeremy Marinas, Jeris Poindexter, Graham Sibley, Kodjo Akolor, David Landry, Michele Tobin, Gloria Ormandlaky, Remington Hoffman, Axle Whitehead, Dusty Sorg, E.R. Ruiz, Barry Shabaka Henley, Lucas Bryant, Winston James Francis, Matt O'Leary, Brooke Williams, Glenn Keogh, Levi Meaden, Xavier Jimenez, Bryan Rasmussen, Brie Mattson, David Douglas, Patrick John Hurley, Paul Telfer, Sola Bamis, Shalin Agarwal, Keelin Woodell, Clark Middleton, Christopher James Baker, Douglas Bennett, Galen Howard, Maurissa Tancharoen, Sherri Saum, Anthony Michael Hall, Karolina Wydra, Jan Uddin, Jim Hanna, Shainu Bala, Ido Mor, Cantrell Harris, Shakira Barrera, Crystal Santos, Raquel Pomplun, Terrell Tilford, Rick Gifford

Komentáře uživatele mourek10100 k tomuto TV seriálu

Nejlepší show, co lze sledovat v tomto žánru.(22.3.2016)

Já vím, že je blbé hodnotit pilotní díl, ale tak hodnocení je pouze orientační a zřejmě ho ještě změním. Těšil jsem se, a to fakt hodně (protože Marvel je pro mě takový vlastní guru), ale zároveň jsem věděl, že je to seriál a těch je to s rozpočty takový všelijaký, takže nějaké velkolepé eskapády jsem ani nečekal. Celkově jsem spokojen s atmosférou seriálu a jsem zvědav, co si pro nás připraví tvůrci dál.(1.4.2016)

Nick Fury!(1.4.2016)

tk toto je ta čelistka!(1.4.2016)

Začátek se povedl, podle mě víc než v první sérii. Absorbing man naprosto boží! Jen tak dále sypte známé záporáky.(1.4.2016)

Jelikož jsem ten pohodlnější, co stejně nemá odpoledne čas a koukne se až večer s titulkama bych se jen krátce pozastavil nad Lucy Lawless. Jedná se o komiks, že? Co z toho plyne? Kdysi býval takový status quo. Strýček Ben, Bucky Barnes a Gwen Stacey zkrátka jsou mrtví. Nebude to trvat dlouho a dřív či později někdo záhadně obživne. Takže, co myslíte? :-) Jinak, druhý díl takový standart, Marvel předvádí, že jeho seriál je po finanční stránce úplně jinde než ostatní komiksovky, když si nechá bezúčelně vyhrát Coulsona s dotykovými ploškami, což sice ději naprosto nepřispívá, ale dobře se na to kouká. Ovšem pokud se budou držet Agenti alespoň takhle a nebudou jen slepě zdržovat děj kvůli Avengers 2, bude to koukatelné více než první sezona, co si budem povídat. A Kyle MacLachlan? Nehorázně se těším, co předvede....Marvel zkrátka castingy umí.(1.4.2016)

Kvalitativně pecka, ale už by to chtělo nějaké cameo.(1.4.2016)

Dobrý návrat. Kvalita se stále drží na vysoké úrovni. Se složením týmu jsem momentálně hodně spokojený, Sice si seriál stále drží tajemství, ale o to víc mě zajímá, jak se všecko vyvrbí..i v souvilostí s dalšími marvelovými filmy. Twisty na Marvelverse se ale nikdy neomrzí.(1.4.2016)

Yes Sif!(1.4.2016)

Hydra!(1.4.2016)

Fajn, že se objevila Hillová i odkazy na MCU...ale nějak si nemůžu pomoct, chtěl bych víc. Přece by nebyl problém, pár záběrů co natočil Whedon dát do seriálu, zvlášť, když se na něm podílí/podílel. Furt jsem čekal cameo Barona Struckera a ono furt nic. A doufam, že Hillová se už v třetí sérii bude objevovat pravidelněji, myslel jsem, že když skončil Himym, tak Cobie podepíšou. Ale jinak fajn, sice jsem byl ve skluzu a nestihl poslední díl před Avengers 2, ale aspoň už vím, jak to žezlo vlastně našli :)(1.4.2016)

Ach Warde Warde...jsi bůh!(1.4.2016)

fajnové finále :)(1.4.2016)

Zas ta Jemma :D(1.4.2016)

chudák Lincoln.(1.4.2016)

Will je fajn, snad se ukáže i dál...(1.4.2016)

Lash je teda pěkně ošklivej, ale jako protivník Shieldu funguje obstojně..chybí mi ale Reina.(1.4.2016)

Jo tak tohle bylo fakt něco!(1.4.2016)

achjo, škoda jí..Takhle to na nás narafičit..to se nedělá..:/(1.4.2016)

Jo Agenti mi fakt chyběli. Nejprve jsem si říkal, proboha ať sem netahají speedstery, i když jo-jo, ovšem ke konci dílu to vypadalo, že by mexičanka mohla být hodnotným členem týmu. No uvidíme. Ward s Malickem něco chystají, finále bude ještě velký :D Snad bude zas nějaká spojitost s květnovou marvelovkou :) Jo a návrat prezidenta z Iron Mana 3 potěšil..(1.4.2016)

Agenti pokračují v hutném tempu. Talbota jsem moc nemusel, jelikož mi připadal, že zastupuje roli Generála Rosse, ale nyní doufám, že se v druhé půlce bude objevovat častěji. Akorát ty camea by to chtělo, snad kolem premiéry Capa. Jinak Coulson, Daisy, Absorbing Man, všichni super! I tyto výplňové díly nenudí a dávají najevo, že sleduje jednu z nejlepších show sezóny. A ten poslední záběr na Warda, to jsem tedy zíral!!! hmm(1.4.2016)

Také mi to přišlo jako takový obyčejný výplňkový díl. Ovšem ten závěr a to famózní rozloučení! No sakra! Prožíval jsem to s nimi a taktéž mi ukápla slzička. To naprosto nemělo chybu. Jsem na ten jejich vlastní seriál zvědavý. Tak nějak jsem je nikdo extra nežral, ale byla to pro mě oblíbenější dvojka než Fitz a Simmons. Důkaz, že důstojné rozloučení ještě seriály úplně nevymítily a nemusí každej jenom umírat. A Malickova dcera, hm, tyhle cliffhangery mi extra záživné nepřijdou, ale tak uvidíme, co mají ti dva v plánu.(1.4.2016)

Ten díl nebyl špatný, jenom mi nepřišel nijak extra něčím okouzlující. Mackův bratr mě fakt nebavil (klišé za klišé, nejdřív je pořád naštvanej, pak zjistí pravdu a odpustí Mackovi). Samozřejmě twisty na Avengers pořád fungují a Felix Blake potěšil, ale chtělo by to více cameí z MCU, resp prostě nějaká. ;)(1.4.2016)

Hodně fajn díl. Daisy je naprosto skvělá kdykoliv, Lincoln taky (rýsuje se tam potenciální smrt) a Ward s Malickem fungují taky jak v pohodě záporáci (ta televizní divize to holt umí lépe). Už se těšim na propojení s Civil War, ale i tyhle předcházející díly stojí rozhodně za to...(17.4.2016)

Fajn díl, ale nic extra. Smrt Malickovy dcery jsem si už vyspoileroval předem, stejně mě to ale zarazilo, když jí představili teprv v poslední scéně předposledního dílu. Nicméně dál fandím Daisy a asi nejvíc mě z týmu vadí Lincoln. Ne nijak zásadně, ale pokud to bude on, kdo zemře, chybět mi nebude.(2.5.2016)

Takže Civil War i v seriálu. V tomhle dílu mě štvalo snad celé komando Secret Warriors, snad kromě mé oblíbené velitelky. Doufal jsem, že buď Jojo nebo Joey je oním zrádcem (nebo spíše tím nakaženým), ale jsou to tak vedlejší postavy, že by to nikoho nemrzelo, takže si nemyslím, že zemřou, možná se ze seriálu vytratí, ale smrt čeká Lincolna. Vlastně mi nijak zvlášť nevadí a vše v tomto dílu nasvědčovalo proti němu, ale jestli tvůrci nesáhnou po nějaké stálici, bude to nejspíš on, už kvůli Daisy. Právě Daisy momentálně válí :D Už se těšim, co bude dál a i když mě zprvu naštvala, myslim, že to má na háku. Celkově jeden z lepších dílů této řady a věřím, že bude ještě lépe, protože už to začíná gradovat. Ward trpělivě čeká.(8.5.2016)

Úplně odvázaný z toho nejsem jako třeba u jiných seriálů, ovšem pokud nedám maximální hodnocení posledním dvou epizodám, tak už nevím. Skye se stává Quake, zbytek jede podle zajetého mustru a citelněji mi chybí Hunter s Bobbi, když vidím, když jdou vědátoři do akce, po opětovném zrušení jejich spin-offu dvojnásob. A jsem rád, že je pryč Malick, "Ward" je stokrát lepší. PS : Coulson má virtuální štít! Yes!(13.5.2016)

Je pravda, že Kree tu byli spíš za neohebné buldozéry, cov konečném důsledku nic nezmohli, ale já se bavím dobře. Agenti jsou v topce z toho co pravidelně sleduji a rozhodně nepřestanu. Jsem i rád, že dva spin-offy zrušili, alespoň se budu soustředit na to jedno. Daisy uber sexy kočka, a pořád válí. Mack moje druhá nejoblíbenější postava až se obávám, že to on bude ta oběť, to bych nerad :´((8.5.2016)

Lash WTF. Resp Kráska a zvíře ftw. Opravdu skvělý díl, který ke konci vygradoval úplně neuvěřitelným způsobem, že jsem dokonce i přišel na kloub Lincolnovi. Finále bude určitě boží. Tohle má grády! PS : Ghost Raider neměl chybu :D http://www.edna.cz/agents-of-shield/extra/postrehy-z-epizody-emancipation/(17.5.2016)

Suprový díl, už teď nevím, co se všechno dělo v první části finále a co se v té druhé, ale to míchání té bundy s řetízkem bylo celkem zavádějící. No Fitz neumřel, což je asi dobře, protože by musela jít i Simmons, už je od sebe vůbec nedokážu představit. A Někdo tipoval May, nu což, asi už fakt nemá moc co nabídnout, za to Coulson a Quake pořád super.(22.5.2016)

Trošku prostoduché finále, ale své skvostné momenty to mělo. Hlavně Quake jako vždy řádila. Jinak asi standardní průběh, který jsme mohli čekat. Přišli jsme o Warda (Hive) v patřičně emotivním rozloučení, ten mi bude chybět. Ale co ten závěr? Najednou o 6 měsíců později vyvstalo tolik otázek. Čekání na 4. sérii bude nekonečné. Btw : Já věděl, že to bude Lincoln! A nijak extra mi asi vadit nebude, ale byla to dobrá postava.(22.5.2016)

Wau, fakt super. Nesjel sem to na první dobrou, ale hodně se mi líbí ten jinej tón a tempo, a tajemno ohledně ředitele. Quake super! a Robbie Reyes taky super. Spokojenost, i letos to bude super.(22.9.2016)

Ředitel mě příliš nepřesvědčil, raději bych byl, kdyby otěže převzal zase starý tým, ale věřím, že se to ještě rozjede. Zajímá mě, kam se tato série posune a věřim, že Ghost Rider bude pro příběh ještě důležitý a nebude jen pozlátkem pro diváky jen proto, že se vrátily práva.(3.10.2016)

Naprosto špičkový díl. Ten temný tón tomu perfektně sedí, akční scény zvládnuté na jedničku (ten přelet kamerou připomínal scénu z druhých Avengers). Sice ukradli scénu Yo-Yo z Days of Future Past, ale jinak hodně fajn. Z Daisy a Ridera se vyklubala neskutečně fajn dvojka. Obrovská škoda, že je ten zahořklý klučina na vozíku rozdělil (prostě ho nemám rád, nezávisle na handicapu). May překvapivě poměrně otravná, ale věřím, že se zas dá do kupy a Coulson a jeho ruka na volantu best! A jeden naprosto skvělý cliffhanger.(13.10.2016)

Skvělý díl. Tenhle díl prostě nemá absolutně žádnou chybu, Coulson, Radcliffe, Quake perfektní. Snad jen ta příběhová linka May je trošku slepá ulička. A ten souboj Hellfirea s Ghost Riderem? So epic!(24.10.2016)

Ok díl, jen mi přijde, že teď bude ředitele vydírat naprosto každej až dojde k jeho odvolání on jakožto zástupce Inhumans bude podporovat svojí rasu a zabíjet škodné lidi. Jinak doufám, že se Quake ještě vyléčí a bude moct používat superschopnosti.(29.10.2016)

Bylo to na hraně tak ve 3/4, ale je to tam. Ke konci to mělo spád, tempo, všichni se v extrémních situacích chovali celkem rozumně a myslim, že druhá půlka mid season bude stát za to. Pořád se mi líbí, že je to trošku temnější než předchozí série, ale doufám, že se tým opět dá konečně dohromady a budou zplnomocněni. Ps : nechte mě v naději, že to byl Johnny.(6.11.2016)