Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál)

Agents of S.H.I.E.L.D.

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Agenti S.H.I.E.L.D.

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2013 - 2017, 64 h 3 min (Minutáž: 88x45 min)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell, Constance Zimmer, Ruth Negga, J. August Richards, B.J. Britt, Blair Underwood, Kyle MacLachlan, Bill Paxton, Edward James Olmos, Dichen Lachman, Dillon Casey, Simon Kassianides, Jamie Harris, Reed Diamond, Maya Stojan, David Conrad, Titus Welliver, Saffron Burrows, Patton Oswalt, Elena Satine, Cobie Smulders, Samuel L. Jackson, Jaimie Alexander, Hayley Atwell, Lucy Lawless, Dylan Minnette, Juan Pablo Raba, Shannon Lucio, Adrian Pasdar, Christine Adams, Maximiliano Hernández, Neal McDonough, Cullen Douglas, Henry Goodman, Leonor Varela, Ian Hart, Drea de Matteo, Stan Lee, William Sadler, Ron Glass, Matthew Willig, Maiara Walsh, Anthony Dilio, Alicia Lagano, Dylan Bruno, Arlene Santana, Troy Glass, Brandon Molale, Emily Baldoni, Carlo Rota, Daniel Zovatto, Boyd Kestner, Rob Huebel, Molly McCook, Beth Kennedy, Michael Graziadei, Peter MacNicol, Ilia Volok, Charles Halford, Vincent Laresca, Austin Nichols, Louis Ozawa Changchien, Assaf Cohen, Carlos Leal, James MacDonald, Matt Mullins, Amy Acker, Brad Dourif, Brannon Bates, Patrick Brennan, Tsai Chin, Bayardo De Murguia, Raquel Gardner, Robert Baker, Joel Gretsch, Brian Van Holt, Kenneth Choi, Bruno Amato, Chase Kim, Trevor Larcom, Brian Tee, Jimmy O. Yang, Kris Lemche, Winter Ave Zoli, Derek Phillips, Mackenzie Astin, Kirk Acevedo, Tzi Ma, Max Daniels, Alvin Ing, Nick Gracer, Natalie Smyka, Wilmer Calderon, Nick Roth, Joel Polis, Sarah Dumont, Melanie Cruz, Eddie J. Fernandez, James Hong, Alex Hyde-White, Spencer Treat Clark, Daz Crawford, Daniel Feuerriegel, Daniel Roebuck, Chad Lindberg, Alexi Wasser, Nick Eversman, Morgan Benoit, Alicia Vela-Bailey, Braden Moran, Ava Acres, Endre Hules, Andrew Howard, Carlos E. Campos, Micah Fitzgerald, T.J. Ramini, Donzaleigh Abernathy, Jeff Corbett, Erin Way, John Hannah, Mark Dacascos, Dorian Gregory, Trevor Torseth, Briana Venskus, Jason Glover, Gaius Charles, Vladimir Sizov, Murielle Telio, Jeff Daniel Phillips, Powers Boothe, Glenn Morshower, Alexander Leeb, Bethany Joy Lenz, Allan Graf, Gabriel Luna, Devon Libran, Parminder Nagra, Stephanie Maura Sanchez, Ric Sarabia, Paul Sanchez, Lilli Birdsell, Jason O'Mara, Samuel Barajas, Lorenzo James Henrie, Mallory Jansen, Sarayu Blue, Alexandra Bokyun Chun, José Zúñiga, Kerr Smith, Phil Tyler, Usman Ally, Brandon Keener, Patrick Cavanaugh, Ward Roberts, David Anders, Franco Vega, Josh Daugherty, Manish Dayal, John Pyper-Ferguson, Kimberley Drummond, Shelley Robertson, Zach McGowan, Tom Virtue, Alex Neustaedter, Stivi Paskoski, Stoney Westmoreland, Matthew Glave, David L. King, Caleb Smith, Heather Olt, Daniel Zacapa, David Weiss, David O'Hara, Christopher Showerman, Andy Comeau, Emily Peck, Natalia Cordova-Buckley, Joris Jarsky, Adam Kulbersh, Rudy Dobrev, Ivo Nandi, Bjorn Johnson

Komentáře uživatelů k TV seriálu (410)

Na pilotní díl trochu rychlý rozjezd, kdy nemá divák ani čas se pořádně rozkoukat a je okamžitě hozen do víru událostí (následujících po bitvě o New York z Avengers). Tím maličko trpí divákovo seznámení s postavami (samozřejmě s výjimkou starého dobrého agenta Coulsona). Každopádně je to start jinak povedený a přestože samotný děj úvodního dílu není nijak překvapivý (za předpokladu, že jste viděli Iron Mana 3), na další díly dokáže pilot spolehlivě navnadit. Pilot - 80% --- V dalších dílech jsme se postupně s postavami více "sblížili" a Agenti tak zůstávají velmi zábavným seriálem, od kterého není dobré čekat zázraky, ale zkrátka se nechat bavit. Některé díly jsou výborné, jiné méně, sem tam to tvůrci přehánějí s patosem, ale jinak spokojenost. Po deseti dílech - 80% Jistě, pár slabších dílů v první řadě bylo, ale to, co se ze seriálu stalo v druhé půlce, to je jedním slovem nářez. A na pět hvězdiček zarovnávám i z toho důvodu, že je tu seriál až nechutně podhodnocený. 1. série - 90% Slabší díly už se ve druhé sérii hledají o poznání obtížněji. Po celou sezónu neztrácí Agenti ani na chvilku dech a o pořádné zvraty a zajímavé dějové zápletky rozhodně není nouze. Jen tak dál. 2. série - 100% Třetí řada měla na můj vkus až příliš velké výkyvy, lepší díly střídaly ty horší a takřka celá jarní část točící se kolem Warda/Hivea a jeho ovládání Inhumans mi přišla kapku slabší, naštěstí se to v závěru zase zvedlo. Ve srovnání s prvními dvěma řadami tu ale byl dost znatelný pokles v kvalitě a nezbývá než doufat, že v té další se tvůrci trochu vzchopí a nebudou se příliš točit v kruhu. 3. série - 80% --- Nejoblíbenější postava: Phil Coulson (Clark Gregg)(25.9.2013)

Po jedenácti dílech jsem pořád na rozpacích. Proč? Protože co tu máme... klon Aliciy Keys, dva poloklony Romanové z nichž jeden je z druhé půlky klon Ondřeje Brzobohatého, siamská dvojčata - klony Keiry Knightley a Toma Hollandera, a celou tu partu, jak to tak vypadá, vede asiklon agenta Coulsona:) SHIELD prostě stále zůstává za očekáváními - že je to "jen popcornová zábava" je vzhledem k potenciálu docela málo. Dobré momenty tu jsou, ale takovýhle seriál by snad neměly táhnout emoce jeho postav (a srandovnost jejich britské/skotské angličtiny už vůbec ne), ale hlavně svižná nestereotypní akce. Svižné to dejme tomu je, ale pořád čekám na nějaký opravdový tahák - zatím nejblíž tomu byly epizody 5 a 6, ale zase jen kvůli postavě ženy v květovaných šatech a kvůli Simmonsové. A "Alicia Keys" (že se mi nedaří si zapamatovat jméno herečky ani její postavy není dobré znamení) mi zatím víc než co jiného přijde otravná. Jenom díky řemeslné kvalitě a těm několika "lepším" kusům dávám zatím 70%. Anebo ne, TADY PŘECE MÁ WHEDON A JEHO BANDA K DISPOZICI S.H.I.E.L.D.!!! Zatím 60% s tím, že doufám, že Coulsonova backstory bude mít větší dosah než to, co se ukázalo v 11. díle. Update po konci první série - musím přiznat, že jsem to rozhodně nečekal, ale šestnáctou epizodou chytne seriál takové točky, že to vypadá, jako kdyby to celé točil úplně jiný tým - a taky že to tak v podstatě je, protože zasáhlo výsostné Whedonovo vedení a protnutí dějových linek s filmy, konkrétně druhým Kapitánem Amerikou. Faktem nicméně je, že kdyby se v podobném tempu a za podobných podmínek odehrávalo všechno, bylo by to nevázaně zábavných pět hvězd - takhle je tu sice až šokující kvalititativní posun nahoru (včetně vývoje postav), a náznaky vývoje do druhé série vypadají taky dost slibně, ale ta první má nárok na 70% a nějaké drobné navrch. Ale aspoň mě přesvědčili, abych se zajímal i o druhou sezónu:)(31.1.2014)

(zamyšlení?) Tak si říkám, co vlastně Ti Agents of Shield? Marvelácké filmové universum dostalo díky nim televizního bratříčka, který se nebojí doplňovat filmy i vše okolo. Jde o výjimečnou spolupráci filmů do kina s televizí, jejich provázanost, nutnost scénáristů společně vyprávět kompatibilní svět. Navíc je přetvářen komiksový (multi)universe do filmového, kde jsou problémy s předchozími prodanými licencemi (Xmeni) a vším možným. Nutnost spolupráce je vidět i na kalendáři premiér, kdy agenti takříkajíc museli zastavit a počkat, aby "ladili" s plánovaným Ultronem. Navíc některé postavy se z filmů objevují v seriále, jiné ne (agenti i záporáci jsou zatím poměrně jasně rozdělení na tv a kino svět). Je to všechno dobře? Není zde vytvářena nutnost sledovat seriál, abych chápal marvelácký svět ve filmové podobě tak, jak je nutné? Nebo budu neustále schopný konzumovat filmy jako samostatné fungující elementy? Pokusil se o něco podobného už někdo dřív? Jasně, jsou tu seriály a jejich spinoffy (Doctor who-Torchwood, apod.), jsou tu seriály a jejich webepizody (BSG, DW, ...), ale kam až zajdou agenti v symbióze s filmy? Kam až zajde Whedon ve své kompletní kontrole? Co je cílem? Bude za 5-10 let vlastně marvelácký svět zkousnutelný pro nového diváka ("jéé, Star Wars, to si pustím těch 6 dílů a pak ty nové? To je v pohodě, ale co ty komiksáky? kolik? 20 filmů ? A nějaké seriály???"). Tohle totiž není Peggy Carter, která se odehrává "před" skoro vším, kromě prvního kapitána Amerika, ale tohle je souběžně se odehrávající svět, který má děj, má postavy, žije svůj život... Jsem zvědav, kam to dojde.(10.3.2015)

no neviem, neviem, či to bol až taký dobrý nápad vybrať sa aj týmto seriálovým smerom, zatiaľ len priemer po úvodnej časti, lebo skôr ako nejakú plnohodnotnejšiu nádstavbu to pripomenie dosť vatovú osnovu /60%/(17.11.2013)

• DaViD´82

Co Whedon slíbil, to také doručil. Tedy epizodickou popcornovku (mozek v offline módu nezbytně nutný) ze světa, kde se „tam někde za rohem“ prohánějí Avengers. A to s tradičními whedonovskými dialogy i tradiční whedonovskou nedějovostí. Co ovšem nemile zarazí; a co seriál potápí dříve než se rozjede; je prostá skutečnost, že jsou veškeré postavy v lepším případě nezajímavé a v tom horším rovnou na zabití. Jeden aby pohledal druhou tak vzácnou symbiózu ochotnického neherectví a otravně napsaných postav. A to je u seriálu, jehož celý koncept stojí čistě a pouze na tom, že chce být sympatickou oddechovkou pro celou (americkou) rodinu, problém zcela zásadní. Celé to stojí jen a pouze na Coulsonovi, jenže tam kde je ve filmech sotva na pět minut a ta jeho jednorozměrná übercool nahláškovaná póza tedy funguje, tak v seriálu, kde je hlavně on, se ta samá póza přejí rychleji než by bylo záhodno a po pár dílech již leze na nervy jako máloco jiného.(26.9.2013)

1. série - 100% - Pro člověka, který je v komiksech jako doma, provázanost jednotlivých marvelovek zkoumá obden před spaním a Whedonovce uctívá jako guru, byl pilotní díl jízdenkou do ráje. V kůži nováčka Skye jsem pohlédl za avengerovskou oponu do zákulisí samotného Shieldu a neviděl tam nic menšího než výtečnou směs napětí, dobrodružství, skvělých charakterů, překvapivých hostů a pocitu, že jsem vážně součástí všeho dění. Z Agentů se už na startu vyklubala nedoceněná událost, která s příchodem zvratů v souvislosti s druhým Captainem Americou jen získává na nezapomenutelnosti. 2. série - 90% - Úvodní várka překvapení a twistů, která se na nás valila v peripetiích a intrikách uvnitř Shieldu a hrozící Hydry, se podobným přístupem dala překonat jen velmi těžko. Proto byl směr, kterým se Jed Whedon a spol. hned v úvodu dali, tedy zvláštní schopnosti, nová rasa, původ Skye a vše kolem toho, spásným nápadem. Takhle se totiž Agenti mohou bez problémů zabydlet na seriálové scéně napevno a oba světy propojovat a variovat. I za pomoci nových postav, ke kterým směřuje jediná moje výtka. Ne snad že by Mack, Hunter nebo Bobbi nesplnili potenciál do nich vložený, ale na scénu vtrhli snad až příliš dravě. Do té doby totiž dění v Autobusu působilo sevřeně až rodinně a na širší pojetí (byť vzhledem ke Coulsonově nové funkci zcela pochopitelné) jsem si musel chvíli zvykat. Jako u málokteré show jsem tak vděčný za každého diváka. Tady totiž vidím potenciál na dlouhé sezóny dopředu a dokud vedlejší postavy budou hrát takoví tvrďáci jako Kyle MacLachlan, jehož Calvin si krade celou sérii pro sebe, nemám o studnici inspirace sebemenší obavy. 3. série - 90% - Zemětřesení. Ať už komiksové, kdy na sebe hru měnící události nenechávají čekat ani chvíli, tak charakterové, protože právě Quake/Daisy/Skye nebo jakkoli jí chceme říkat, je lídrem chybujícím, váhajícím, ale zároveň zatraceně obdivuhodným. Letos se toho Jed Whedon s Tancharoenovic rodinkou rozhodli očividně napsat rekordně moc a dávají nám tak čistokrevná dobrodružství (všechno související s neznámou planetou), špiónské drama (epizoda Parting Shot) nebo nečekaně temnou anabázi s nepřítelem, který osvětluje původ snažení samotné Hydry. A protože se nezapomíná ani na vývoj vedlejších charakterů, je rozhodnuto. AoS jsou stálicí, kterou na tuto pozici posunuly opakovaně nečekaná prodloužení. Zoufale si přeju, aby stanice ABC nebyla letos takto štědrá naposledy.(26.2.2015)

Po třetí epizodě už si to pomalu můžeme přiznat - zatím je to spíš zklamání. Tuctové zápletky, vesměs nezajímavé postavy, průměrné seriálové řemeslo.(9.10.2013)

• Segrestor

Vydržet se to dalo do třetího dílu. Jelikož jsem se málem touto juvenilní zábavou uzíval k smrti a zároveň poměrně často rozčiloval nad tím, jak ta nehezká děcka vždycky všechno vyřešila s grácií ostříleného hackera ze CIA, jak krásné sexy velitelky gerilových jednotek přičmoudlých nýmandů z nějaké zaplivané prdele v Kolumbii přeblafnou, pardon, oblafnou jedinýho zkušenýho geronta v jednotce, legendárního agenta Coulsona... ne, to se prostě nedá! Ale jako seriál na odpoledne s "kvalitním" dabingem na Nově pro nenáročné studentíky našich SOU to bude určitě pecka, která překoná i hlubokomyslné Gilmórovy štětky a Hvězdnou blánu.(22.6.2014)

Pilot: Velká slabota, která se snaží zavděčit nerdíkům a sama o sobě nabízí strašně málo. Nudný casting, přepjatá snaha o humor za každou cenu, nijaká akce a triky na úrovni starších sezón Smallville. Možná se to v dalších dílech usadí a chytne, ale po pilotu to nijak zvlášť nemám touhu zjišťovat. Ten filmovej look, o kterým tu většina lidí mele, jsem nezaznamenal. Studiovka až na půdu! UPDATE po 20 epizodách... it gets better and better.(25.9.2013)

|| Scenár: Joss a Jed Whendon, Maurissa Tancharoen | Hudba: Bear McCeary | Produkcia: Garry A. Brown | Distribúcia: Disney-ABC Domestic Television | Štúdio: ABC Studios, Marvel Television, Mutant Enemy || e01: Pre začiatok dosť sterilné, ale bolo by nespravodlivé čakať od seriálovej produkcie šmrnc filmových Marveloviek, takže nezahadzujem. Uvidíme. e02: Trošku na silu, trošku predvídateľne. Ale vzhľadom k výprave a obsadeniu i tak nadpriemer. 70% | Blu-Ray, THX, EN DTS |(4.10.2013)

Season One - 60%: "Sólovka" agenta Coulsona, které nečekaně vévodí neznámý Brett Dalton a jsou to právě až díly odehrávající se po Captain America: Winter Soldier, které za to opravdu stojí. Je to opět hravé, místy zábavné a ke konci i příběhově intenzivní. Problémem toho všeho nakonec není nikdo jiný, než (já proti nim vážně nic nemám) úzkoprsý Marvel, který se snaží zavděčit jak preadolescentnímu děcku, tak jeho senilnímu dědovi. Pokud člověk není fanboy nebo si netouží doplnit znalosti z pozadí druhého příběhu Stevena Rogerse, tak zde není moc o co stát. Uvidíme se za pár měsíců.(5.8.2014)

Tři, nebo čtyři hvězdy nakonec rozhodne, jestli ta práce s klišé začne být otravná, nebo zůstane zábavná. Pilot byl na hraně, ale stále ok. Na soudy samozřejmě zatím brzo.(30.9.2013)

Jenom taková rada pro všechny zvažující, kteří by se třeba rádi nechali odpudit od seriálu těmi slabými hodnoceními některých zdejších lidí - 1, podívat se na datum, kdy dotyčný komentář napsali - to vám lehce řekne první informaci a to totiž, zda viděli víc jak tři až pět dílů (pokud to sami nepíšou, takovým pochvala aspoň za to). Seriál začal 24. září 2013. 2, Podívat se na samotný komentář a zda tam náhodou není jakési určité slovní spojení - např. 1. sezóna, po pěti, deseti, patnácti dílech, UPDATE apod. Pokud ano, zřejmě to znamená, že i když má komentář nějaké dřívější datum, uživatel to doběhl a komentář upravil - čímž pádem také mohl či nemusel změnit hodnocení, důležité ale je, že se tak jeho názor stává směrodatnějším. 3, dočíst můj komentář až sem, protože zde sdělím můj názor po prozatím všech dílech, které k 1. 1. 2015 byly odvysílány - krátce a stručně, ANO, JDĚTE DO TOHO! A možná ještě důležitější informace - ANO, taky jsem byl po prvních asi třech až pěti dílech mírně znepokojen a to tak mírně, že jsem to pak asi na 2 měsíce ze seriálem zcela vzdal, protože jsem měl pocit, že z toho divného béčka z 80. let se asi nic pořádného už nevyklube. Jak by řekl Thorin, NIKDY jsem se tak nemýlil. Hlavně pro nováčka, který ještě z seriály Whedona nemá žádné zkušenosti (ale já měl a možná i proto, a kvůli mým kolegům fanouškům, kteří měli větší výdrž + kvůli mému samotnému fanouškovskému postoji k Marvelu) - což jsou například Firefly (zavražděn tou liškou ryšavou (FOXem), Serenity (kdy fanoušci dostali po té vraždě aspoň krásnou záplatu), Dollhouse, krátký, nízkorozpočtový leč brilantní Dr. Horrible nebo různorodě přijatá Buffy či její spinoff Angel (ale stále s velkou fan základnou, což něco dosvědčuje) - by to mohlo být opravdu odrazující, ale kdo viděl alespoň Dollhouse ví, že rozběh může mít i takový výborný pisálek jako je on, docela průměrný, ať už je to z jakéhokoliv důvodu. Jenže kde jinde než u seriálu se dá nejlépe využít rčení "dočkej času jako husa klasu" a u Whedona potom máte téměř stoprocentní šanci, že budete astonished (ohromeni - čímž doporučuji i jeden z nejlepších počinů na poli grafického románu se scénářem právě od něho - Astonishing X-Men). A pokud vás to ani po jedenácti (maximálně třinácti) dílech neohromí, nu, najde se i pár lidí, kteří mají potíže s Whedonem a jeho geekoidním přístupu k látce, k charakterizaci postav, k dávkování zvratů, k originálním tvůrčím postupům, využívajícím nadsázky a hlášek. A najdou se i lidé, co nemají rádi Marvel. Otázkou pak ale je, proč jste na mě (na kohokoliv) dali? Já si to rozhodně budu dál užívat, protože ta mytologie, postupné odkrývání spojnic v celém Marvel vesmíru, návštěvy z filmového universa a propojení s ním, Hydra se svým neodolatelným patosem a ředitel SHIELDu 2 mi téměř pokaždé dávají 45 minut zábavné a chytré zábavy. Ale hlavně té zábavy, pro depresi jděte k tomu Temnému případu.(1.1.2015)

Pilot: První letošní seriál, který mě vysloveně nezklamal. Kombinace Whedonovi hravosti a Marvelovské zábavnosti znovu funguje. S postavami jsme se zatím moc neseznámili, ale i tak to SHIELD zvládá lépe než většina dnešní uspěchané seriálové konkurence. Teď jen aby to vydrželo. Děj není zase tak překvapivý ani originální (i když už jsem to tipoval na Luka Cage), ale jako představení stačí. Konec s Lolou potěšil a doufám aspoň v malé camea Capa nebo Furyho. První série: No poteš. Takhle nevyvážený seriál už tu dlouho nebyl. Prostřední část převážně vata složená ze slabých misí, které fandy zklamaly a tvůrce nakopli k vyšší snaze a nájmu lepších scénáristů. Zlom přichází s druhým Capem, který totálně překopal všechno na co jsme byli zvyklí a ze show udělal tak o 50% lepší podívanou (dohromady tedy dnešních 67%) a serivíroval parádní seriálově béčkovou akci s šíleně cheesy hláškami a častým přehráváním, které dostahuje extrému v závěrečném díle. Je vidět snaha hnout s konceptem a odklepnutí druhé série je hodně fajn. Protože to začalo být hodně silné. Při poslední scéně mrazí v zádech, tak snad bude prorokem dílů příštích.Druhá série: si nebere servítky a nabízí tu nejlepší nenáročnou zábavu na televizním poli. Hydra i Inhumans nenudí a závěr překvapuje zajímavým vyústěním téměř všech linií. I Ward je zajímavě využitý. Finálová scéna nabízí parádní vějičku, takže jen tak dál. Těším se co bude dál. Secret Avengers?(25.9.2013)

• NinadeL

Marvel Cinematic Universe mě baví jen v té linii, která se věnuje 40. letům. Takže je tu první Capův film a vše, co se týká agenty Peg. Z tohoto hlediska mi S.H.I.E.L.D. nabídl pouze dvě epizody v 2. sérii s nějakými zajímavějšími flashbacky. Což není mnoho. Hostovačka Lucy Lawless byla bohužel naprosto o ničem a kariéře Adrianne Palicki se musím jen smát. Ta si prošla u DC Smallvillem a dvěmi faily na téma Aquaman a Wonder Woman a nakonec překvapivě zakořenila u konkurence. Takže, pokud budou řešit v budoucnu i nadále nějaké pěkné nacistické zločiny, budu se k seriálu vracet, jinak ne.(27.2.2015)

• Botič

Pilot: Trochu soudnosti! Evidentně ne všechno, na co sáhne Joss Whedon a co má ve znaku logo MARVELu si zaslouží být bezmezně uctíváno a milováno. Agents of S.H.I.E.L.D. mají velké rezervy! Rezervy v obsazení, příběhu, tricích a popravdě to nezachraňuje ani agent Coulson. A ten zmiňovaný filmový look? Zřejmě mám zatraceně nekvalitní monitor, protože jsem měl při sledování pocit, že jsem se vrátil do dob Supermana s Deanem Cainem a Teri Hatcher (a i tak mám černé svědomí z toho, že Supermanovi trochu křivdím). Po skončení pilotu navíc nemám ani (nutkavou) potřebu vidět další díly, což považuji za největší selhání tohohle projektu.(25.9.2013)

• Gimp

Fantomas kontra NSA.(26.9.2013)

• lesumir

Tak tohle je hooodně hloupej seriál!(18.10.2013)

Tak ono to nakonec vůbec to nebylo tak špatný, jak sem si ze začátku myslel... původně sem tu měl jinek komentář k pár prvním epizodám, kterej je už ale dosti bezpředmětnej, tohle dopíšu. Brzo. Fakt. Nekecám(6.10.2013)

Pilot dokázal, že je vcelku snadné, vzdát se televizního looku. Seriály tedy mohou být i "filmové", když chtějí - po Whedonově odchodu z režisérské sesle to však teď už bude jenom horší... Kéž by si to i nadále zachovalo stejně vysokou laťku třeskuté zábavy, která je vlastní také MARVELovským celovečerákům!(25.9.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21