Agenti S.H.I.E.L.D.

• USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Recenze uživatele mourek10100 k tomuto seriálu (37)

Muž uvnitř (2016) (S03E12)

Agenti pokračují v hutném tempu. Talbota jsem moc nemusel, jelikož mi připadal, že zastupuje roli Generála Rosse, ale nyní doufám, že se v druhé půlce bude objevovat častěji. Akorát ty camea by to chtělo, snad kolem premiéry Capa. Jinak Coulson, Daisy, Absorbing Man, všichni super! I tyto výplňové díly nenudí a dávají najevo, že sleduje jednu z nejlepších show sezóny. A ten poslední záběr na Warda, to jsem tedy zíral!!! hmm ()

Poslední přípitek (2016) (S03E13)

Také mi to přišlo jako takový obyčejný výplňkový díl. Ovšem ten závěr a to famózní rozloučení! No sakra! Prožíval jsem to s nimi a taktéž mi ukápla slzička. To naprosto nemělo chybu. Jsem na ten jejich vlastní seriál zvědavý. Tak nějak jsem je nikdo extra nežral, ale byla to pro mě oblíbenější dvojka než Fitz a Simmons. Důkaz, že důstojné rozloučení ještě seriály úplně nevymítily a nemusí každej jenom umírat. A Malickova dcera, hm, tyhle cliffhangery mi extra záživné nepřijdou, ale tak uvidíme, co mají ti dva v plánu. ()

Watchdogs (2016) (S03E14)

Ten díl nebyl špatný, jenom mi nepřišel nijak extra něčím okouzlující. Mackův bratr mě fakt nebavil (klišé za klišé, nejdřív je pořád naštvanej, pak zjistí pravdu a odpustí Mackovi). Samozřejmě twisty na Avengers pořád fungují a Felix Blake potěšil, ale chtělo by to více cameí z MCU, resp prostě nějaká. ;) ()

Časoprostor (2016) (S03E15)

Hodně fajn díl. Daisy je naprosto skvělá kdykoliv, Lincoln taky (rýsuje se tam potenciální smrt) a Ward s Malickem fungují taky jak v pohodě záporáci (ta televizní divize to holt umí lépe). Už se těšim na propojení s Civil War, ale i tyhle předcházející díly stojí rozhodně za to... ()

Ztracený ráj (2016) (S03E16)

Fajn díl, ale nic extra. Smrt Malickovy dcery jsem si už vyspoileroval předem, stejně mě to ale zarazilo, když jí představili teprv v poslední scéně předposledního dílu. Nicméně dál fandím Daisy a asi nejvíc mě z týmu vadí Lincoln. Ne nijak zásadně, ale pokud to bude on, kdo zemře, chybět mi nebude. ()

Tým (2016) (S03E17)

Takže Civil War i v seriálu. V tomhle dílu mě štvalo snad celé komando Secret Warriors, snad kromě mé oblíbené velitelky. Doufal jsem, že buď Jojo nebo Joey je oním zrádcem (nebo spíše tím nakaženým), ale jsou to tak vedlejší postavy, že by to nikoho nemrzelo, takže si nemyslím, že zemřou, možná se ze seriálu vytratí, ale smrt čeká Lincolna. Vlastně mi nijak zvlášť nevadí a vše v tomto dílu nasvědčovalo proti němu, ale jestli tvůrci nesáhnou po nějaké stálici, bude to nejspíš on, už kvůli Daisy. Právě Daisy momentálně válí :D Už se těšim, co bude dál a i když mě zprvu naštvala, myslim, že to má na háku. Celkově jeden z lepších dílů této řady a věřím, že bude ještě lépe, protože už to začíná gradovat. Ward trpělivě čeká. ()

Singularita (2016) (S03E18)

Úplně odvázaný z toho nejsem jako třeba u jiných seriálů, ovšem pokud nedám maximální hodnocení posledním dvou epizodám, tak už nevím. Skye se stává Quake, zbytek jede podle zajetého mustru a citelněji mi chybí Hunter s Bobbi, když vidím, když jdou vědátoři do akce, po opětovném zrušení jejich spin-offu dvojnásob. A jsem rád, že je pryč Malick, "Ward" je stokrát lepší. PS : Coulson má virtuální štít! Yes! ()

Nezdařené experimenty (2016) (S03E19)

Je pravda, že Kree tu byli spíš za neohebné buldozéry, cov konečném důsledku nic nezmohli, ale já se bavím dobře. Agenti jsou v topce z toho co pravidelně sleduji a rozhodně nepřestanu. Jsem i rád, že dva spin-offy zrušili, alespoň se budu soustředit na to jedno. Daisy uber sexy kočka, a pořád válí. Mack moje druhá nejoblíbenější postava až se obávám, že to on bude ta oběť, to bych nerad :´( ()

Rozhřešení (2016) (S03E21)

Suprový díl, už teď nevím, co se všechno dělo v první části finále a co se v té druhé, ale to míchání té bundy s řetízkem bylo celkem zavádějící. No Fitz neumřel, což je asi dobře, protože by musela jít i Simmons, už je od sebe vůbec nedokážu představit. A Někdo tipoval May, nu což, asi už fakt nemá moc co nabídnout, za to Coulson a Quake pořád super. ()

Nanebevstoupení (2016) (S03E22)

Trošku prostoduché finále, ale své skvostné momenty to mělo. Hlavně Quake jako vždy řádila. Jinak asi standardní průběh, který jsme mohli čekat. Přišli jsme o Warda (Hive) v patřičně emotivním rozloučení, ten mi bude chybět. Ale co ten závěr? Najednou o 6 měsíců později vyvstalo tolik otázek. Čekání na 4. sérii bude nekonečné. Btw : Já věděl, že to bude Lincoln! A nijak extra mi asi vadit nebude, ale byla to dobrá postava. ()

Duch (2016) (S04E01)

Wau, fakt super. Nesjel sem to na první dobrou, ale hodně se mi líbí ten jinej tón a tempo, a tajemno ohledně ředitele. Quake super! a Robbie Reyes taky super. Spokojenost, i letos to bude super. ()

Seznamte se s novým šéfem (2016) (S04E02)

Ředitel mě příliš nepřesvědčil, raději bych byl, kdyby otěže převzal zase starý tým, ale věřím, že se to ještě rozjede. Zajímá mě, kam se tato série posune a věřim, že Ghost Rider bude pro příběh ještě důležitý a nebude jen pozlátkem pro diváky jen proto, že se vrátily práva. ()

Povstání (2016) (S04E03)

Naprosto špičkový díl. Ten temný tón tomu perfektně sedí, akční scény zvládnuté na jedničku (ten přelet kamerou připomínal scénu z druhých Avengers). Sice ukradli scénu Yo-Yo z Days of Future Past, ale jinak hodně fajn. Z Daisy a Ridera se vyklubala neskutečně fajn dvojka. Obrovská škoda, že je ten zahořklý klučina na vozíku rozdělil (prostě ho nemám rád, nezávisle na handicapu). May překvapivě poměrně otravná, ale věřím, že se zas dá do kupy a Coulson a jeho ruka na volantu best! A jeden naprosto skvělý cliffhanger. ()

Nech mě stát vedle tvého ohně (2016) (S04E04)

Skvělý díl. Tenhle díl prostě nemá absolutně žádnou chybu, Coulson, Radcliffe, Quake perfektní. Snad jen ta příběhová linka May je trošku slepá ulička. A ten souboj Hellfirea s Ghost Riderem? So epic! ()

Vězení (2016) (S04E05)

Ok díl, jen mi přijde, že teď bude ředitele vydírat naprosto každej až dojde k jeho odvolání on jakožto zástupce Inhumans bude podporovat svojí rasu a zabíjet škodné lidi. Jinak doufám, že se Quake ještě vyléčí a bude moct používat superschopnosti. ()

Dobrý samaritán (2016) (S04E06)

Bylo to na hraně tak ve 3/4, ale je to tam. Ke konci to mělo spád, tempo, všichni se v extrémních situacích chovali celkem rozumně a myslim, že druhá půlka mid season bude stát za to. Pořád se mi líbí, že je to trošku temnější než předchozí série, ale doufám, že se tým opět dá konečně dohromady a budou zplnomocněni. Ps : nechte mě v naději, že to byl Johnny. ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)