Agenti S.H.I.E.L.D.

• USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (více)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Recenze uživatele BaronMartin k tomuto seriálu (144)

Jediné světlo v temnotě (2014) (S01E19)

19. epizoda The Only Light in the Darkness je fajn, ale bohužel to není nic extra. Největší problém je to, že epizoda má 2 dějové linky. Ta první, se Skye, která odhaluje, že Ward je s Hydrou, ta je opravdu dobrá, napínavá s velice dobrou a mrazivou atmosférou. Pak je tu ta druhá linka, která vůbec nesouvisí s čímkoliv jiným, kde vidíme Coulsona, FitzSimmons a Tripa, jak se snaží zastavit Blackouta a do toho je zapojená Coulsonova dávná láska. Tahle část je dost nezajímavá a nudná, navíc nemá vůbec žádný prostor, takže ani nemá čím zaujmout. Blackout je nezajímavý záporák bez charismatu. Jediné, co o něm můžu říct, že je stokrát lepší než jeho verze, co jsme viděli ve filmu Ghost Rider 2 :D A pak je tu linka May, která je taková dost o ničem. Epizoda rozhodně není špatná, tahá to hlavně celá linka Skye a Warda a zjištění Skye, že Ward je na zlé straně je velice dobře udělané. Jinak je ale epizoda docela zívačka. Mimochodem, jako správný Whovian cením Doctor Who referenci :D Hodnocení: 60% ()

Nic osobního (2014) (S01E20)

Dvacátá epizoda Nothing Personal je celkem fajn, jen je z ní hrozně cítit, že seriálu trochu dochází tempo a energie. Z celé epizody mám takový pocit, že se to snaží natáhnout na těch 22 epizod. Lepší by prostě bylo, kdyby série měla třeba jen 18 epizod, aby to tempo bylo takové lepší. Každopádně, epizoda sama o sobě je dobrá. Postavy jsou velice fajn, je zde docela dost dobrých charakterových momentů, třeba interakce Warda a Skye, nebo Fitzova reakce na to, že Ward je s Hydrou. Příběh je fajn, není to špatné a zabaví to. Epizoda působí ovšem dost prázdně a kromě pár dost super dialogů tu nic moc není. Je tu cameo Cobie Smulders jako Maria Hill, které je fajn. A taky je tu jedna nechutně digitální scéna ve volném pádu v Coulsonově Lole :D Epizoda rozhodně není špatná, ale působí to jako výplňková vata, aby se natáhl počet epizod, i když úplně zbytečně... Hodnocení: 70% ()

Vděčnost (2014) (S01E21)

Předfinálová dvacátá první epizoda Ragtag je celkem dost dobrá. Podstatná část epizody se zaměřuje na backstory Warda, na jeho první setkání s Garrettem a jak se přidal k Hydře a to je strašně fajn a tyhle části jsem si užíval. Pak je tu příběhová linka v současnosti, která je taky dost dobrá. Je plná dost zajímavých dialogů a interakcí mezi postavami a třeba finální scéna, kdy se Ward vypořádá s FitzSimmons je skvělá. Když už jsme u toho, Ward jako záporák je skvělý, jeho herec Brett Dalton má prostě ksicht na to, aby hrál nějakého chladného vraha :D Epizoda má opět bohužel docela pomalé a vleklé tempo. Taky mě trochu mrzí (není to teda chyba vyloženě této epizody, ale hlavně té příští :D), že docela zajímavý záporák Garrett na konci dílu dostane onu uzdravovací látku a stane se z něj takový typický totálně šílený přesílený padouch, co je totální magor a vůbec neví, co dělá. Epizoda každopádně dost fajn, akorát opět působí jako dost natáhlá výplňková vata. Hodnocení: 70% ()

Počátek konce (2014) (S01E22)

Finále první série Beginning of the End rozhodně není špatná epizoda, ale pro mě je to lehké zklamání. Co je super, je pořád interakce mezi postavama. Celá linka FitzSimmons na dně oceánu je dost fajn, další dialogy jsou taky dobré. Musím pochválit Warda, který je jako záporák skvělý a jeho souboj s May je dost dobrý. Který záporák není tak skvělý, je Garrett, ze kterého se stal typický totálně šílený overpowered blázen, co mluví jak totální retard :D Vrací se nám taky Deathlok a konec celého jeho příběhu je dobrý. Upřímně hrozně cením, že se na finále vrátil Samuel L. Jackson jako Nick Fury, akorát mi vadí jeho role v příběhu. Moc se mi nelíbí, že hlavní hrdinové jsou v nouzi a pak se objeví Fury jako totální zachránce a všechny zachrání a pomůže. Byl bych radši, kdyby tu výzvu museli hlavní postavy vyřešit sami, bez nějaké pomoci, co se zázračně objeví. Každopádně, Fury má skvělé hlášky :D Taky musím pochválit uzavření všech těch příběhových linek, které je prostě dobré, ať už již zmiňovaná linka Deathloka a jeho syna, nebo třeba vztah celého týmu k Wardovi. Mám trochu problém s tím, že to působí jako hrozně zrychlené finále. Jakoby k tomu předchozí epizody vůbec nesměrovaly. Prostě je 21 epizod a pak je tu finále. Byl bych radši, kdyby to finále bylo nějak rozdělené a provázané třeba ve třech dílech a bylo by celkově detailnější a působilo víc jako finále, protože tohle působí spíš jako nějaké rychlé zakončení. A taky se mi nelíbí Garrettova smrt, kdy se John upgraduje pomocí Cybertek technologie na takového většího kyborga a pak příjde Coulson a jen tak ho zničí lejzrem :D Celá tahle scéna působí až komicky a vůbec se mi nelíbila a nehodí se tam. Byl bych radši, kdyby prostě zemřel na Deathloka. A na závěr se nám samozřejmě nastiňují nějaké linky do 2. série, ať už rodiče Skye, podivná rovnice nebo celá rasa Inhumans. Epizoda je dobrá, jenom se mi to moc nelíbilo jako to velkolepé finále série. Hodnocení: 70% ()

Série 2 (2014) (S02)

SPOILERS! Hned ze začátku musím něco říct. Fakt dlouho jsem neměl takovýhle vnitřní konflikt ohledně hodnocení nějakého seriálu :D Objektivně si tohle totiž ty 4 hvězdy zaslouží, je zde ohromné zlepšení oproti první řadě, bohužel tomu nemůžu dát s čistým svědomím víc, než tři hvězdy :D Ale jdeme na detailnější rozbor. Konečně, KONEČNĚ tu máme více jednotný příběh, který je propleten mezi všechny díly a je sakra zajímavý, což je něco, co první sérce neuvěřitelně škodilo. Děj je většinou zajímavý a napínavý, úplně vás vtáhne do sebe a nepustí vás. Postavy jsou skvělé, všechny původní jsou pořád zajímavé, hlavně Ward je samozřejmě strašně super a třeba takový Fitz konečně dostává nový zajímavý rozměr, oproti první řadě, kde byl čistě otravný. Nové postavy jsou taky dost fajn, i když u některých (hlavně u Macka) mě fakt mrzí, že nemají víc prostoru. Vedlejší postavy jsou zajímavé, ať už ty staré, co se nám vracejí, jako Raina, Deathlok a další, tak i nové, které jsou zajímavé a zábavné, ať už Lincoln, Andrew Garner nebo třeba Agent 33. Všichni mají zajímavou osobnost a dějové linky. Záporáci jsou super. Máme tady Daniela Whitehalla, který je charismatický a jde z něj respekt, bohužel má hrozně málo prostoru a v půlce série ho Coulson odkrágluje, takže si ho ani moc neužijeme. Pak je tu Jiaying, tedy Skyina matka, která je hlavní záporák posledních několika dílů a ta je dost fajn, akorát nemá skoro vůbec prokreslenou motivaci. Neskutečně to však zvedá třetí záporák, Calvin Zabo, Skyin otec. Tahle postava je jedna z tahounů celé série, Kyle MacLachlan si ho neskutečně dává, ta postava dává smysl, má skvělou motivaci, jde z něj strach a respekt, je charismatický a jednoduše je to výborný záporák. Velký problém druhé řady Agentů je tempo. Celá série je hrozně natáhlá a plná výplňkové vaty, která je sice fajn, ale fakt jde cítit, že se to hrozně vleče. Tomu ani neprospívá, že série je prakticky rozdělena na 2 části. Prvních dejme tomu 10 dílů se hodně zaměřuje na Hydru a Whitehalla, zatímco ta druhá část na Inhumans, nové schopnosti Skye a celkově Afterlife. A tenhle přechod částí je hrozně znát a opět se to strašně vleče a tempo není dobré, kdy v půlce série celé téma řady totálně otočí a změní se. Jinak je ale 2. série velice dobrá, se skvělými zajímavými postavami, dobrým a záhadným dějem, výborným záporákem a spoustou dalších pozitiv, bohužel to tempo, ta vleklost a jak je to hrozně zdlouhavé to dost sráží. Každopádně o dost lepší, než první řada. 2. série Agents of S.H.I.E.L.D. je řada s dobrým dějem, zajímavými postavami a hlavně strašně fajn záporákem Calvinem, které hrozně ubližuje tempo a příšerná vleklost. Hodnocení: 60% ()

Stíny (2014) (S02E01)

První epizoda druhé série Shadows působí totálně jinak, než celá minulá série. Zatímco u první série jsme měli většinou díly, které měli vlastní epizodní příběh, hned u téhle první epizody vidíme, že to s 2. sérií bude trochu jinak. Představuje se tu totiž hned několik dějových linek, které se jen tak nevyřeší. Naše stará parta obsahující Coulsona, May, Skye, Tripa, Fitze a Simmons se nám vrací, ba dokonce jsou tu i nové postavy. K těm starým.... May a Trip jsou prakticky stejní jako v první sérii, Coulson se dost změnil, ze člena týmu se transformoval na šéfa celého S.H.I.E.L.D.u a rozhodně působí jinak, i když si na něj budu ještě muset udělat názor :D Skye je také pořád stejná, akorát má jiný (a mnohem horší :D) účes. Největší změna je asi u Fitze a Simmonsové (která vlastně v téhle epizodě vůbec není :D) a tahle linka s Fitzem a jeho poškozeným mozkem mi příjde zatím velice zajímavá. A na závěr tu je i Ward, který má málo prostoru, ale bylo fajn ho vidět :D Máme tady i nové, pro budoucí příběh důležité postavy, a to Lance Hunter a Mack, ani jeden přímo v téhle epizodě nemá moc prostoru. Další postavy jsou taky fajn, nastiňují se nám dva vedlejší záporáci a to Sunil Bakshi a Absorbing Man, který zatím působí strašně dobře. Ve finální scéně se nám navíc nastiňuje jeden z hlavních záporáků celé série, Daniel Whitehall, kterého hraje Reed Diamond a i když v epizodě měl velice málo prostoru, působil hrozně charismaticky a jde z něj respekt. K příběhu, je velice fajn, že to je jen kousíček z většího děje 2. série a ne žádný epizodní příběh, co by se hned vyřešil. Nastiňuje se nám celý děj s Hydrou a záhadným obeliskem. Taky chci zmínit hudbu, hlavně znělku Hydry, která hraje úplně na začátku ve flashbacku z 1945 a na konci epizody, ta je neskutečně dobrá :D A cameo Hayley Atwell jako Peggy Carterová taky dost potěšilo. Epizoda je dost fajnová, mnohem lepší pilot, než jaký měla první sérka. Hodnocení: 70% ()

Těžká je hlava (2014) (S02E02)

Druhá epizoda Heavy Is the Head pokračuje v dost podobné kvalitě, jako první díl a je dobrá. Více prostoru dostává nováček Hunter, kterého hraje Nick Blood, a celá jeho linka je dost zajímavá a bavila mě. A navíc, má strašně libové hlášky :D Prostor tu má taky Fitz, který se začíná kamarádit s Mackem, a tohle duo se mi taky líbí, mají takovou příjemnou a dobrou dynamiku. K záporákům, máme tu opět Creela / Absorbing Mana a ten mě dost baví, navíc jeho absorbovací schopnosti vypadají vizuálně dost dobře. Taky se z první série vrátila Raina, ale ta zatím nemá moc velkou roli. A Talbot mě taky bavil :D Příběh okolo obelisku a Coulsonových podivných runách zůstává pořád dost záhadný a to je taky fajn. A na závěr epizody se nám představuje další z hlavních záporáků série, Skyin tatík Calvin Zabo, který měl asi minutu screentime v epizodě, ale už tak působil neskutečně charismaticky. Další z dobrých epizod. Hodnocení: 70% ()

Jak získávat přátele a působit na lidi (2014) (S02E03)

Třetí epizoda Making Friends and Influencing People si podle mě zaslouží 4 hvězdy, ale já jí je prostě nemůžu dát. A to z jednoho důvodu. Epizoda totiž, po dvou dost dobrých dílech, zas a znova zkouší styl epizodních příběhů, který mě prostě neskutečně irituje. I když je do toho zakomponován nějaký větší děj, pořád je tam ta epizodnost. Jinak ale díl není špatný. Konečně se dozvídáme, co se děje se Simmonsovou a celá její linka v utajení u Hydry mi příjde dost zajímavá. Co musí pochválit je Fitz, který je neskutečně zajímavou postavou, má dobrou dynamiku s Mackem a například jeho rozhovor s Wardem je naprosto výborný. S tím chci i vychválit jeho herce Iaina De Caesteckera, který podává naprosto skvělý výkon. Moc mě nebavila a neoslovila linka s Blizzardem, který se vrátil jako vedlejší záporák a přišel mi dost nevyužitý. K vedlejším postavám, představuje se nám Agent 33, stejně jako celý koncept vymývání mozku. Více prostoru také dostává Bakshi, který mi ale pořád příjde lehce nevýrazný. Každopádně záporák Daniel Whitehall je prostě mega charismatický :D A mimochodem, znělka Hydry, která v seriálu hraje čím dál častěji je naprosto skvělá :D Epizoda není špatná, ale byla by lepší, kdyby neměla ten stupidní systém s epizodním dějem... Hodnocení: 60% ()

Tváří v tvář nepříteli (2014) (S02E04)

Čtvrtá epizoda Face My Enemy se opět po minulém díle upírá k sledování nějakého většího příběhu. A je to prostě dobré. Děj je fajn, náš tým hledá jakýsi obraz, který má na sobě podivné mimozemské runy, se kterýma jsme se již v minulých dílech seznámili, a je to dobré. Taky se nám nastiňuje jakási Coulsonova nemoc, ale to se samozřejmě dozvíme v budoucnu. Větší roli dostává Agent 33, který se maskuje za May a celá tahle linka mě taky bavila, stejně jako moment, kdy Coulson přišel na to, že to není pravá May. A samozřejmě, bitka dvou May byla taky dobrá :D Hodně prostoru dostává taky Fitz a jeho linka mě taky hrozně baví. Navíc mě překvapuje, jak z neskutečně otravné postavy v 1. sérii udělali poměrně zajímavý charakter. K záporákům, máme tu Bakshiho, který ale pořád je takový nezajímavý. A samozřejmě na závěr se nám konečně trochu pořádně představuje Daniel Whitehall, který je opět charismatický jak prase. Epizoda dobrá. Hodnocení: 70% ()

Slípka ve vlčím doupěti (2014) (S02E05)

Pátá epizoda A Hen in the Wolf House opět není vůbec špatná. Děj je velice fajn, celá linka se Simmonsovou a její prácičkou u Hydry mě bavila, včetně jejího odhalení, což je velice napínavá scéna. Představuje se nám Adrianne Palicki jako Bobbi Morse alá Mockingbird, která je zatím velice sympatická a baví mě. Taky se nám nastiňuje vztah Skye s jejím otcem a to je taky fajn. Když už jsme u něj, Skyin táta se tu ukazuje v plné kráse a Kyle MacLachlan ho hraje strašně charismaticky a dobře, jde z něj respekt. Opět dobrá epizoda. Hodnocení: 70% ()

Rozbitý dům (2014) (S02E06)

Fakt mě překvapuje, jak je 2. série oproti té první konzistentní v kvalitě :D I šestý díl A Fractured House je totiž dobrý. Tahá to hrozně moc interakce mezi postavama. Celá linka a dynamika mezi Fitzem, Simmons a Mackem je strašně zajímavá a dobrá. Bobbi Morse je čím dál tím lepší a její vztah s Hunterem je taky zajímavý. A pak je tu samozřejmě Ward, který se po 5 dílech opět stává docela důležitou postavou a badass záporáka Warda si prostě člověk musí užívat :D Taky se nám na scénu dostává jeho starší bratr, s kterým to bude ještě zajímavé. Opět kvalitní díl. Hodnocení: 69% ()

Na zdi vyryté (2014) (S02E07)

Sedmá epizoda The Writing on the Wall mě potěšila. Příběhově je to strašně zajímavé. Celý díl zkoumá podivné znaky, které má Coulson potřebu vyrývat a je to hrozně super. Navíc se dozvídáme nějaké nové informace o T.A.H.I.T.I. a to je taky strašně dobré a zajímavé. Celé tohle objevování toho, kdo stojí za vraždami členů T.A.H.I.T.I. a kdo má také potřebu rýt znaky, to mě přišlo dost fajn. A linka s Wardem, který se snaží vyhnout S.H.I.E.L.D.u byla taky dost dobrá. Jedna z těch nejlepších epizod druhé série zatím. Hodnocení: 80% ()

To, co chceme pohřbít (2014) (S02E08)

Osmý díl The Things We Bury je zas a znovu velice dobrý. Podstatná část dílu tvoří vztah Granta a Christiana Warda a jejich bratrská minulost je dost zajímavá, stejně jako celá tahle linka. Pak tu máme i origin a backstory Daniela Whitehalla, které je taky fajn a dost zajímavé. Zbytek epizody je taky dobrý, máme tu opět Skyina otce, který je pořád neuvěřitelně charismatický (třeba taková finální scéna, kdy řekne, že je vždy dobré se podívat svému nepříteli do očí a následuje pohled na Whitehalla, z téhle scény mrazí :D) a máme tu poměrně zajímavou zápletku o hledání města. Opět dobrý díl. Hodnocení: 70% ()

Ty, kdož dovnitř vcházíš (2014) (S02E09)

Devátá epizoda ...Ye Who Enter Here je další povedený díl. Konečně se dostáváme k jádru příběhu a do onoho záhadného a tajemného města. Také se tu zmiňují Kree, kteří samozřejmě v seriálu budou hrát ještě velkou roli. K příběhovým linkám, je tu vztah Fitze a Simmonsové, který je dost zajímavý. Taky mě bavila interakce Coulsona a Bobbi a třeba takový Mack ovládaný jakousi podivnou silou byl taky fajn. Mimochodem, bylo super vidět Koenigy, kteří narozdíl od první série nejsou tak neskutečně otravní a jsou poměrně dost fajn, Oswalt si to dává :D Dobrá epizoda. Hodnocení: 73% ()

Čím se stanou (2014) (S02E10)

Desátý díl What They Become je takové pomyslné finále uprostřed série, které rozděluje tuto sérii na 2 části. A je to super. Bohužel se o tom nedá moc mluvit bez SPOILERŮ, takže celý tento komentář je obsahuje. Postavy jsou dost zajímavé a všechny jsou fajn. Děj je zajímavý, je tu hromada dost dobrých momentů. Můžu vypíchnout třeba setkání Skye a jejího otce. Když už jsme nastínili ty záporáky, Skyin otec Calvin Zabo je skvělý, je charismatický, je sympatický a dost mu rozumíte a chápete proč dělá to, co dělá. Pak je tu Whitehall, který je taky dost charismatický, akorát bohužel neměl za celou epizodu moc prostoru (vlastně ani za celý seriál :D) a jeho smrt je taková pro mě docela odfláklá. Ale aspoň dala dobrou motivaci a základ pro to, proč by měl Calvin nenávidět Coulsona. A pak je tu samozřejmě posledních 10 minut, které jsou naprosto epické. Konečně se nám do celého Marvel Cinematic Universe velkolepě představuje celá rasa Inhumans, která samozřejmě bude brutálně důležitá pro celý zbytek seriálu a tento okamžik změnil Agents of S.H.I.E.L.D. k nepoznání. Ještě zmíním Tripovu smrt, která je fajn a docela emotivní, bohužel Trip v seriálu neměl vůbec žádný prostor, takže ani ta jeho smrt není pro mě tak dobrá. A ve finální scéně se nám nastiňuje, o čem bude druhá polovina série. Skvělý díl. Hodnocení: 80% ()

Dozvuky (2015) (S02E11)

11. díl Aftershocks je po minulém nabušeném díle docela pomalá epizoda. Ale to není vůbec na škodu. Díl řeší samozřejmě Inhumans, takže tu máme Skye, jejíž schopnosti pořád zůstávají záhadné a její postava bude ještě zajímavá. Pak je tu Raina, které narostly ostny, a z tohohle charakteru se také stává poměrně zajímavá postava a bude ještě důležitá. Taky se nám tu stanovují nějaké příběhové linky do budoucna, takže tu máme slepého Gordona, který se umí teleportovat, nebo třeba tajemství Bobbi a Macka, které bude ještě důležité. A taky dynamika mezi Fitzem a Skye mě dost bavila. Dobrá oddechová a odpočinková epizoda. Hodnocení: 70% ()

Co jsi vlastně zač (2015) (S02E12)

12. epizoda Who You Really Are je další z řady celkem fajnových epizod. Konečně se ukazuje Skyina Inhumanská schopnost, navíc se o celé rase Inhumans dozvídáme nějaký ten backstory. Vrací se nám Lady Sif a spolu s ní přichází i Kreeský lovec Inhumanů a jejich dynamika se Skye je dost dobrá. A na závěr se zase více nastiňuje, co Mack s Bobbi tají před ostatními. Dobrý díl, který se zaměřuje hlavně na to, jak ostatní vidí lidi se schopnostma, a to je dost fajne. Hodnocení: 70% ()

Jeden z nás (2015) (S02E13)

13. díl One of Us je taková lehce zbytečná epizodka, špatná ale není. Příběhově je to poměrně slabé, náš tým tady bojuje se Skyiným tátou a pár dalšími novými epizodními padouchy, kteří jsou sice zajímaví, ale nemají vůbec prostor a už je nikdy v životě neuvidíme... každopádně, Calvin Zabo je naprosto vynikající záporák ze kterého jde respekt a strach a jeho herec v celé sérii předvádí opravdu dobrou práci. Taky se nám tu trochu rozvíjí Skyiny schopnosti a představuje se nám postava Andrewa Garnera, tedy ex-manžel May. A samozřejmě nám poslední scéna konečně nastiňuje onu záhadnou novou frakci S.H.I.E.L.D.u. Fajn epizoda. Hodnocení: 60% ()

Láska za časů Hydry (2015) (S02E14)

14. epizoda Love in the Time of Hydra je další relativně zbytečná epizoda, ale špatná není. Nejdůležitější linkou je určitě celý děj kolem Huntera a nové frakce S.H.I.E.L.D.u a to je strašně fajn a je super to sledovat. Další dějové linky, ať už vztah Warda a Agenta 33 nebo třeba Coulson, co uklidí Skye někam do lesíka, nejsou špatné, jsou dobré a zábavné, ale působí docela zdlouhavě. Také se nám představuje postava Roberta Gonzalese, tedy ředitele nového S.H.I.E.L.D.u a ten nemá zatím moc prostoru, ale působí poměrně charismaticky. Výplňková, ale dobrá epizoda. Hodnocení: 70% ()

Dveře se zavírají (2015) (S02E15)

Patnáctá epizoda One Door Closes není opět špatná, ale už jsme se dostali do fáze, kdy seriál děj hrozně natahuje, a to, co se v tomto díle stane by se dalo shrnout v 10 minutách, akorát je to natažené na celý díl. Nejlepší dějovou linkou je rozhodně tahle mini-občanská válka dvou S.H.I.E.L.D.ů, ta mě příjde jako strašně zajímavý nápad a je to dobře zpracované. Zbytek je bohužel dost meh. Třeba taková linka Skye mě zatím vůbec nebaví. Taky je celá epizoda propletená flashbacky na dobu, kdy S.H.I.E.L.D. padl a kde se nám ukazuje, jak se Mack a Bobbi potkali s Gonzalesem, a všechny tyhle části jsou totálně zbytečné a prakticky vůbec nesouvisí se zbytkem příběhu. Díl to není špatný, ale nijak extra dobrý není. Hodnocení: 60% ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (více)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (více)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (více)