Agenti S.H.I.E.L.D.

(TV seriál)
  • USA Agents of S.H.I.E.L.D. (více)
Akční / Drama / Sci-Fi
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, (více)

Série(7) / Epizody(136)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Recenze uživatele Loki_Six k tomuto seriálu (32)

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013)

1.seria - 4 Slabsie az kym sa naobjavila hydra,potom uz OK.Aj ked vysvetlovanie Coulsonovho zmrtvychvstania malo tiez nieco do seba. 2.seria - 4. Inhumans, zlepsuje sa to. 3.seria - 5. Hive je super a Lash tiez. Stava sa z toho velka pecka a potencial Marvelu sa konecne vyuziva. 4. seria - 5. Ghost Rider nema chybu a Aida je tiez nieco nove a zaujimave, hlavne jej "matrix" na sposob hydry. 5. seria - 5. Uplne ina ako predosle,zaujimava a skvele spracovana, asi najlepsie efekty z celeho serialu. Gravitonium is a bitch! ()

Série 1 (2013) (S01)

1.seria - 4 Slabsie az kym sa naobjavila hydra,potom uz OK.Aj ked vysvetlovanie Coulsonovho zmrtvychvstania malo tiez nieco do seba. ()

Série 2 (2014) (S02)

2.seria - 4. Inhumans, zlepsuje sa to. ()

Série 3 (2015) (S03)

3.seria - 5. Hive je super a Lash tiez. Stava sa z toho velka pecka a potencial Marvelu sa konecne vyuziva. ()

Série 4 (2016) (S04)

4. seria - 5. Ghost Rider nema chybu a Aida je tiez nieco nove a zaujimave, hlavne jej "matrix" na sposob hydry. ()

BOOM (2017) (S04E13)

Velmi pekne ho vtiahli do tej gule. Ako chytenie pokemona :D ()

No Regrets (2017) (S04E18)

Brutal! Umrel tak, ako chcel zit. ()

The Return (2017) (S04E21)

Jedna z naj epizod ever! Zaciatok - vyuzitie stitu - mega! koniec, navrat Ghost Ridera - mega! Len tak dalej. A Rus mnoziaci sa na sposob agenta Smitha je tiez pecka :D ()

World's End (2017) (S04E22)

"I have a cybernetic hand, I've been to another planet. This stuff happens in S.H.I.E.L.D." ()

Série 5 (2017) (S05)

Orientation: Part 1 (2017) (S05E01)

"This has to be the coolest we've ever looked." Nova seria podla vsetkeho znova uplne ina ako predosle. Pri stvorke to fungovalo, bude aj tu. ()

Orientation: Part 2 (2017) (S05E02)

"What about all the dangers - earthquakes, floods, sharknados? Feels safer inside, no?" Postapo som mal vzdy rad, postupne spoznavanie systemu v buducnosti mi zatial vyhovuje. ()

A Life Spent (2017) (S05E03)

"Say what you will about our future dystopian horror show. It has a nice view." ()

A Life Earned (2017) (S05E04)

"One powerful Inhuman, long thought gone, now here to enrich one lucky patron's life. Quake, Destroyer of Worlds. Someone, maybe someone in this room right now, will win this prize. Her power will be your power. So are there any requests as we begin?" Koniec top. ()

Rewind (2017) (S05E05)

"Chasing a beer truck. I like this plan." ()

Fun & Games (2018) (S05E06)

"I am not a person." Mega! Tu smrt som necakal, aj ma to celko mrzi. Bola to postava s potencialom. ()

The Last Day (2018) (S05E08)

"This is the day it all ends." ()

Best Laid Plans (2018) (S05E09)

"You're no god. No devil. You're just a cruel, sad little blue man. So why don't I skip to the part where I end this?" ()