Reklama

Reklama

Recenze (5)

LiVentura 

všechny recenze uživatele

:-) s českou příchutí.. Velmi příjemný a řekl bych, že i silný příběh muže, který se rozhodne navždy opustit svoji rodinu, trvá mu však rok a půl, aby pochopil, že rodina je rodina a to nelze měnit.!!! :-)) Jedna z nejmilejších "reálkomedií" pana Pozzetta. ()

shantim 

všechny recenze uživatele

Italská komedie, ve které jako zápletka slouží krize středního věku. Výborný Renato Pozzetto zde díky rodinným a pracovním problémům podnikne dobrodružství, kdy se ocitne pod falešným jménem v Africe. Když zjistí, že sem vlastně vůbec nepatří a navíc ho okradli o všechny peníze, touží se vrátit zpět do Itálie. Jediná možnost jak to uskutečnit, je vydělat peníze a nelegálně se přeplavit zpět. Po návratu se pod falešnou identitou uchází o práci sluhy u své manželky, a ona, protože ho díky vousům jako nepoznává, ho přijímá do služby. Zbytek příběhu je již jasný a rozuzlení je velmi příjemné. 69,6% hvězdiček ()

patrikus 

všechny recenze uživatele

Jedna z těch lepších komedií s Pozzetem. Mám radost i s České "účasti" v podobě Zory Keslerové, která ve filmu pořád telefonuje do Prahy. Narozdíl od následujícího filmu "Táta je kněz" je tahle komedie vyvážená i co se týče dramatického obsahu, netlačí příliš na pilu a Pozzeto je v ní úžasný. ()

Reklama

Reklama