Poslední loď - Série 2

(série)
Akční / Drama / Sci-Fi / Thriller
USA, 2015, 8 h 56 min (Minutáž: 40–43 min)

Předloha:

William Brinkley (kniha)

Eric Dane, Rhona Mitra, Adam Baldwin, Charles Parnell, Travis Van Winkle, Marissa Neitling, Christina Elmore, Jocko Sims, (více)

Epizody(13)

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Stejné jako jednička. Mizerné triky, mizerný scénář a občas lepší díl, který je dokonce průměrný. Obvykle mi patriotismus nevadí, ale tady je tak šíleně na sílu, že nezbývá čas pro ten postapokalyptický seriál, v který jsem doufal. ()

• V zábere na loď U.S.S. Nathan James, plávajúcu do ústia Rieky sv. Jána, vidno zadnú pristávaciu plochu lode úplne prázdnu. O niekoľko sekúnd neskôr z nej odštartuje vrtuľník. (koba)
  • V epizóde si strihol cameo Ray Mabus, ktorý bol v čase natáčania skutočným americkým ministrom námorníctva. Hrá ministra námorníctva, ktorý sa prihovára posádke U.S.S. Nathan James z nahrávky získanej z Bieleho domu. V epizóde teda hral sám seba. (koba)
  • Mladšia poručíčka Alisha Grandersonová (Christina Elmore) má počas prehliadky budovy Avocetu na uniforme nášivky patriace hodnosti poručíka (na fotografii). Neskôr, počas rozhovoru s matkou, má na uniforme opäť správne nášivky hodnosti mladšieho poručíka. (koba)