Komentáře uživatelů k sérii (3)

• kenkaku

Celá série není nic jiného než žehlení vlastní debility napáchané hned z kraje řady. A vůbec ničemu nepomáhají všudy přítomné LOL momenty (nejčastěji spojené s "teleportací" osob). Pokud se má někomu líbit, musí opravdu vypnout (ideálně se opít) a jen konzumovat.(18.12.2018)

• Mufuck

Tak bohužel, jak se mi hlavně první dvě série opravdu líbili, a měl jsem Last Ship díky nim dokonce v topce, tak zejména tato čtvrtá je dle mého mínění opravdu nepovedená. První díly v jakémsi rádoby řeckém útočišti, kdy o Nathan James sotva slyšíte, jsou opravdu velmi nudné. Přijde mi, že tvůrci mají výrazně snížený rozpočet, a byl bych překvapenej, kdyby po takovém propadáku nešla sledovanost rapidně dolů. Napětí je prostě pryč, přestřelky velmi fádní a často nesmyslné, o nějaké bojové taktice z prvních sezon si můžete nechat zdát. Kladný bijec Herkules byl snad fór. A záporáci? Nesmrtelný Arab, starý doktor z Řecka, jeho trapný syn model "Džiordžo" v košilce a ještě trapnější dcera modelka v šatičkách. Jaký to rozdíl třeba oproti ruské válečné lodi... Hlavně ta akce opravdu zaostává, někdy máte pocit, že se to spíchlo snad i improvizací během natáčení. Pátá série při této úrovni ani snad nemusí být. Pro mě seriálové zklamání roku.(29.10.2017)

• moudnik

Přemýšlím, kdy se seriál stal naprostou kravinou a nemůžu než konstatovat, že to bylo právě zde - ve čtvrté sérii. Herkules a dlouhé záběry zblízka na jeho "ušlechtilé rysy" znamenají konec slibně se rozvíjejícího post-apo dramatu a začátek trapné frašky. Hnůj a zmar. Čekal jsem tak trochu pokračování ve stylu skvělého On The Beach (2000), ale to jsem se škaredě zmýlil. Použiju jedno nadčasové hodnocení známého filosofa " Ještě více takových hovadin a duch sám zatuchne".(25.6.2018)