Čtyři kamarádi se rozhodnou oslavit své jednadvacáté narozeniny tím, že se vydají do Las Vegas, kde si chtějí užít nezapomenutelnou noc plnou sexu, drog a alkoholu. A co by to bylo za pořádný mejdan kdyby na něm nebyly striptérky. Dozví se o tajném místě, kde prý zažijí nezapomenutelnou noc plnou té nejpokleslejší zábavy jakou si umíte představit. Jenže to co dostanou není zrovna podle jejich představ. Stanou se totiž vězni šíleného doktora, který se živí nelegálním prodejem lidských orgánů a tak si asi umíte představit co po nich bude chtít. (topr harley)

ricci.s

Hovadina a strata času. Na tom road tripe v prvej polovici ma absolútne nemalo čo zaujať a akonáhle sa už po tej nekonečnej nude niečo diať začalo, nebavilo ma to o nič viac. Gore nulové, napätie taktiež, vlastne ma tu zaujali len odhalené kozy pekných striptérok, čo mi príde na horor trochu málo. A áno, poster je fakt dobrý, čo je už tradične predzvesťou zlého filmu. ()

Dellamorte

Ak sa tento zvratok pokúšal o FF , tak mu to vyšlo( myslím zvratok ), ak nič potom kameraman odišie na KoxxL obed a nahradil ho magor , ktorý filtrovanú Parkins kameru neusrtáržil - v závere nahodil B&W a tak navodil attack atmosféru , ktorá ma vydesila, lebo nič podobné som nevidela Ale ,ako je zvykom - odporúčam. ako skúsenost urćite.Strategicyky cool ale pomýlený poster- inak funkčný, ktorý radodajného poslucháča horrorov isto osloví.Film je úpná ( (mímóza).Tak to to proste funguje-predáva sa poster - faynové filmy su v tom skromnejšie. ()

George Stobbart

Found footage o kamošoch, ktorí si vyrazia do Las Vegas, osláviť narodeniny jedného z nich. Tam dostanú tip na odľahlejší bordel, kde si rozhodnú ísť užiť, netušiac že ide o miesto, kde sa nelegálne získavajú ľudské orgány. Takže sa za chvíľu ocitnú vo víre trochu inej zábavy než by čakali. Prvá polovica je komediálne ladený road trip a povrchná zoznamovačka s postavami, ktoré našťastie nelezú príliš nelezú na nervy. V druhej polovici je už potom nastolený vážny tón, postavy sa snažia prežiť a sú nútené čeliť psychopatickému doktorovi. Mne to celkom sadlo, aj keď je hororová časť slabšia a moc v nej neukazujú, ale aspoň som sa nenudil, takže sa mi príliš kritizovať nechce. ()

MMR

Tenhle paskvil si podle mě ani nějaký názor nezaslouží. Psát k tomuto nějaký smysluplný komentář je ztráta času. Stejně jako sledovat tento "film". ()

kaylin odpad!

Někdy mám opravdu pocit, že si filmaři dělají z diváků srandu a prostě jim věší bulíky na nos. Co se tímhle snaží dokázat? Že natáčet horor dokáže každý? Ne, tímhle ve skutečnosti dokazují naprostý opak. Film nemá absolutně žádnou atmosféru, není v ničem zábavný a zajímavý. Tohle je bohapustá nuda, kterou se mohli bavit jedině filmaři, nikdo jiný. Úpadek found footage hororu do hlubokého bahna je prostě zřejmý. ()

drankeryth

Tak toto zrovna nevyslo a to myslim vazne. Strasne sa to vlieklo, kym prisiel rad na akoze akciu. Bolo to peklo, tie dialogy medzi teenage people v tom aute. Straaasnaaa nuda, uz som myslel, ze to dvd vyhodim von z okna. Ziadna slava sa ani nekona pri vyvrazdovackach. Tak hrozne odflaknute som uz davno nevidel. To by dokazal aj magor urobit lepsie. Najviac ma dojal samotny chirurg, bol skor na zaplakanie, ako na smiech. Zo vsetkeho tomu dava smrnc tie prostiututky, ktore boli z toho vsetkeho k svetu obzerat. Ta parta pubertakov mi isla na nervy a som rad ze to schytali a bolo po nich:) Ale to je podla mna na horor prilis malo, skor ubohe nic. Hviezdicku davam za odvahu a preco? Uz film vypustit do sveta bolo odvazne. ()

Pitryx odpad!

První kus filmu je to found footage, druhý kus to samé střihnuté černobílými záběry jako z bezpečnostních kamer. Celý film se více kecá, než aby se něco dělo. Já jsem ztratil nervy a začal přetáčet čtyřnásobnou rychlostí. V druhé polovině filmu je divákovi servírováno kapánek erotiky, aby neutekl. Na mne to nepůsobilo, ale neutekl jsem a koukal až do konce. Lituji toho. Podruhé to už neudělám. ()