Reklama

Reklama

Návrat do 1997

(seriál)
  • Jižní Korea Eungdaphara 1997 (více)

Epizody(16)

Jako teenager byla Shi Won posedlá chlapeckou skupinou. Ve svých 33 letech společně se svými přáteli oživují své vzpomínky, zatímco se blíží jejich školní sraz. (Netflix)

Recenze (13)

Sykon 

všechny recenze uživatele

Vynikající seriál, u kterého jsem po dlouhé době váhal nad nejvyšším hodnocením. Především dokud byli hlavní hrdinové na střední škole, fungovalo to jako vynikající komedie. Přesto některé momenty byly pro mě osobně až děsivé - takovéhle hardcore fanoušky mám poněkud problém pochopit. Jenže druhá polovina už takový náboj prostě nemá a to je velká škoda. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Nádhera, úžas, dokonalost. Perfektní seriál, kterým se u mě tvN fakt pochlapila. Co se týká postav, zamilovala jsem si úplně, úplně všechny. Shi Won je dokonalá hlavní hrdinka, ve kterou jsem v seriálu ze školních let už ani nedoufala. Je přirozená, od rány a celkově děsně sympatická. Navíc mi připomíná Suzy. Yoon Jae si mě získal od samého začátku. Žrala jsem každý jeho pohled, pohyb i slovo a v duchu mu fandila. Boží byla i nejlepší kámoška Shi Won a stydlivý - a při tom hrozně moc charismatický - Hak Chan. Jejich vztah mě taky vůbec nenechával chladnou. Ale jak už jsem řekla, zamilovala jsem si všechny. Další věcí, která se mi líbila, byly moc hezky zvládnuté polibky. Nad hudbou, skvělou atmosférou a prolínáním několika časových linií už se rozplývat nebudu, protože to bych tu byla ještě zítra. Nejlepší na tom je, že Reply 1997 je naprostý originál. Už se nemůžu dočkat, až si pustím Reply 1994... Krásných, čistých 5*. ()

Reklama

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Obyčejné, bez smysluplnější zápletky, ale přesto nějakým způsobem poutavé. Reply 1997 není o povrchním pozlátku, naopak je to seriály, který má velkou a barevnou duši. Někdo jí uvidí hned, někdo vůbec a někdo se do ní musí postupně prokousat jako já. Po prvním díle jsem si říkal, že se na Reply 1997 dívat sice dá, ale žádná velká sláva to není, po druhém mě začal zajímat víc, po třetím jsem si už plně uvědomil, jak moc se mi spousta charakterů dostala pod kůži. ■ Výřez ze života jedné party přátel, kteří zažívají svou první lásku, prožívají nešváry dospívání a přechod do dospělého života. Musím říci, že doba dospívání byla ztvárněná božsky, až ve mně vzbuzovala kapku sentimentu a nutila mě přemýšlet nad dospíváním mým vlastním. ()

coffee... 

všechny recenze uživatele

Vtipné, osvěžující, racionálnější, reálnější. Ale ze všeho nejvíc jsem ráda za ten normální konec. Už jsem přestala doufat, že se mi toho od Korejců někdy dostane. Je mi líto, že to uteklo tak rychle, ale jsem neskutečně vděčná a spokojená, že jsem konečně dostala odpovědi na všechny otázky, které jsem si při sledování pokládala. Díky. ()

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Končím po 6. části. Rodiče byli děsně hluční a nezábavní, zejména Seon Dong-il mne tu fakt zklamal, ale to je chyba role - jako uřvanej taťula neměl šanci předvést své kvality. Šílenství kolem k-popu jakožto čtyřicátník pochopit a ocenit nedokáži, ty písničky se rovněž poslouchat nedaly, je mi líto - chlapecké skupiny na mne moc nepůsobí :-) Celkově je to až příliš upištěné a podobný styl humoru prostě není můj šálek kávy, takže i přes nějaké ty zábavné i dojemné momenty necítím potřebu pokračovat dál a jdu na Hotel Del Luna s kouzelnou IU :-) ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama