Lacike

Zombie film na úrovni seriálu Z Nation, ktorý bol tiež od Asylum. Čiže dej jednoduchý, ale je tu kopa šialených zábavných nápadov. Postavy scenáristi obdarili kombináciou debility, idiocie a totálnej retardovanosti, takže nad ich konaním sa je lepšie nezamýšľať. Naviac občasné pokusy o vážne dialógy trhajú uši. Ale na druhej strane je tu kopa hviezdičiek z rôznych seriálov a béčkových filmov, takže aspoň kvôli ich predstaviteľom budete zvedavý jak všetci skončia. Mňa potešil Murphy zo Z Nation, ale príliš dlho sa tu neohrial. Veľkým plusom sú masky zombiekov a množstvo brutálnych až nechutných scén pri útokoch zombiekov a ich kynožení. Naviac Asylum malo na rozdiel od treťotriedneho Netflixu peniaze na profesionálneho kameramana, takže všetko je pekne ostro natočené a kamery tiež nemali vadné pixely. Na zábery na celé mesto, v ktorých vidno normálny ruch, by sa sťažoval len ten nejväčší kverulant. Je to Asylum sakra. Tak trochu tolerancie k technickým chybám, ktorých tu zase tak veľa nie je a akcia pôsobí dobre. A keďže to má krátku stopáž (2,5 hodinový zombie film by natočil len full retard) a svižné tempo, tak sa divák pri tej béčkovej zábave ani nestihne nudiť. 5/10. ()

Antaeus odpad!

No to bol zasa raz "zážitok".. Na druhú stranu: film bol značne poučný. Dozvedel som sa, napríklad, že dvoma elektrickými obuškami dokážem v pohode "odstaviť" aj tucet zombíkov naraz, ak stoja vo vode po členky. Alebo že človek neupadne do šoku ani po sebedrastickejšom zákroku, akým je odseknutie ruky pod ramenom či "samooperácia", kedy si odrežem kus mäsa (prakticky celé predlaktie) a následne si ranu "ošetrím" zapaľovačom. Čo všetko sa človek nedozvie..? :) ()

oveckaoa

Znáte ty filmy kde jsou postavy s neomezeným počtem munice ? Tak tohle je jeden z nich všechny postavy zde mají neomezený počet nábojů a většinu filmu nemusí ani nabíjet (ne sci-fi to není). Danny Trejo na , kterého to láká je zde tak 20 minut a je tuhý všechny postavy jsou nesympatické a nic se o nich nedozvíme nákaza je hned od začátku filmu a taky o ní nevíme nic. Ke konci to nudilo už i režiséra tak tam začal rvat píčoviny jako chlápek krmící zombie polévkou ( s masem samozřejmě) chlápek co si seká sám ruku chlápek co řídí vrtulník jednou rukou poté co mu ji usekly zombie lozící po mostě a plavající pod vodou wtf? a další píčoviny.  Za co ty 2 hvězdy? za zombie mimino a za to, že ta těhula umřela. ()

vegetol.mp

Klasický přiklad filmu, který si za své problémy může sám. Jednání postav je neuvěřitelně debilní a v celkových leteckých záběrech města, které má být opuštěné, jsou běžně vidět chodci a jezdící auta. Kdyby tohle tvůrci odstranili, což nestojí ani korunu, mohl to být obstojný zombie horor. Taklhle je to jen podprůměrná, nicméně poměrně zábavná blbina se solidně namaskovanými zombíky. A akce docela ušla. Pokud už zobiárnu od Azyláků, tak to raději Zombie apokalypsu nebo Zombie Night. ()

hladass

Naprostá ztráta času... Směšný pokus o pokračování průměrného Zombie Apocalypse (2011), alespoň mi to tak přišlo... Pitomý děj, zcela nesmyslné chování postav (jo, tohle bylo opravdu k pláči), amatérské (digitální) gore efekty... Ne, tuhle kokotinu ani Danny Trejo nezachránil... Na druhou stranu, co bychom od Asylum chtěli, že? ()