poster

Rise of the Zombies (TV film)

Horor

USA, 2012, 94 min

 • hladass
  *

  Naprostá ztráta času... Směšný pokus o pokračování průměrného Zombie Apocalypse (2011), alespoň mi to tak přišlo... Pitomý děj, zcela nesmyslné chování postav (jo, tohle bylo opravdu k pláči), amatérské (digitální) gore efekty... Ne, tuhle kokotinu ani Danny Trejo nezachránil... Na druhou stranu, co bychom od Asylum chtěli, že?(7.11.2012)

 • JohnMiller
  **

  Chlapci s Asylumu si pravdepodobne zahrali PC hru Dead Island a rozhodli sa, že natočia svoju céčkovu odpoveď. Prizvali si niekoľko zaujímavých tvárí ako vždy. Napríklad Danny Trejo, Ethan Suplee , a pustia uzdu svojej fantázie na plné obrátky. Ako dookola opakujem pri týchto filmoch. CGI na nič, scenár akoby nebol, herecké výkony nulové. No na počudovanie tu bolo zopár slušných momentov. Make up bol celkom dobrý, akoby nešlo o céčko, niektoré scénky sa zdali byť originálne. Napríklad decko vybraté z brucha ženy. Nepochopil som iba moment v ktorom jeden tučný neger strieľal zo vzduchovky akoby to bola sniperka.. BOŽE!!!!!!! To bola naozaj vzduchovka !!!!!! Ale vtipné to bolo. Naozaj som sa zabavil.(3.4.2014)

 • Antaeus
  odpad!

  No to bol zasa raz "zážitok".. Na druhú stranu: film bol značne poučný. Dozvedel som sa, napríklad, že dvoma elektrickými obuškami dokážem v pohode "odstaviť" aj tucet zombíkov naraz, ak stoja vo vode po členky. Alebo že človek neupadne do šoku ani po sebedrastickejšom zákroku, akým je odseknutie ruky pod ramenom či "samooperácia", kedy si odrežem kus mäsa (prakticky celé predlaktie) a následne si ranu "ošetrím" zapaľovačom. Čo všetko sa človek nedozvie..? :)(24.5.2013)

 • mosnak
  odpad!

  Spousta známej ksichtů v tomto odpadním filmu najdete! Nic to ovšem nezmění fakt, že je to další zombiesračka film od známe společnosti Asylum! Katastrofální efekty a dementní chování postav! Jestli chcete vidět, jak má vypadat kvalitní zombie snímek z prostředí basy, tak si stačí najít třetí sérii The Walking Dead :-) tohle je trapárna za 0%(4.2.2013)

 • vegetol.mp
  **

  Klasický přiklad filmu, který si za své problémy může sám. Jednání postav je neuvěřitelně debilní a v celkových leteckých záběrech města, které má být opuštěné, jsou běžně vidět chodci a jezdící auta. Kdyby tohle tvůrci odstranili, což nestojí ani korunu, mohl to být obstojný zombie horor. Taklhle je to jen podprůměrná, nicméně poměrně zábavná blbina se solidně namaskovanými zombíky. A akce docela ušla. Pokud už zobiárnu od Azyláků, tak to raději Zombie apokalypsu nebo Zombie Night.(25.2.2014)