poster

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

 • Česko

  Dobrodružství Tedyho Stonese

 • Španělsko

  Las Aventuras de Tadeo Jones

 • anglický

  Tad, the Lost Explorer

 • Slovensko

  Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Španělsko, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BOURQUE
  ****

  Už od začiatku je to jasné, že tento animák je inšpirovaný hrdinou Indiana J.. Je to cítiť na príbehu, na hudbe. Napriek všetkým „klišém“ ma tento animák celkom bavil a spomenul som na moje detské roky, kedy som aj ja hral na archeológa (ako reakcia na trilógiu, veď vieme, na ktorú trilógiu...). Trojica mexičan, pes a papagáj je v tomto snímku neprekonateľná. PS. „No, dostaneš odo mňa klobúk. Tento klobúk ešte patril Indianovi Jonesovi.“ „Komu? Jeho meno som nikdy nepočul“ Osobné hodnotenie: 80% (****) (18.8.2014)

 • majo25
  ****

  Z animáku cítiť kvalitné spracovanie, ako keby mali v ňom prsty Američania. Zápletka je vtipná, svižná, má spád a je ľahká, pohodová, presne na spríjemnenie animovaného zážitku. Niektoré postavy boli niekedy až príliš "tlačené"...ten Mexičan, a samozrejme nesmie chýbať typické klišé - lži, podrazy a láska medzi hlavnými protagonistami, ktoré vyvstávajú v závere filmu. Napriek tomu zostávajú v spomienkach veľmi dobre spravené akčné scény a až na toho Mexičana nevtieravý humor. Hodnotenie: 75%(7.1.2014)

 • meemini
  odpad!

  Tad Jones vykradl všechny možné i nemožné filmy a obrátil je v bohapustou zhovadilost. Film plochý jako žádný jiný dlouho před ním, stejně tak velmi jednoduchý, předvídatelný a nudný. Schválně jestli poznáte přetavenou úvodní znělku z My z Kačerova, závěrečnou scénu z Terminátora nebo samozřejmě spoustu věcí z Indiana Jonese. A co třeba Avatara a honičku kočkovitým zabijákem mezi kořeny pandorských stromů. Navrch ještě tupá masáž kozama dcery profesora Trouby. Doporučuji vyhnout se velkým obloukem a raději si zajít vykopat nějaký svůj vlastní poklad.(23.10.2015)

 • salalala
  ***

  Vlastně velmi příjemný animák, který si eklekticky vybírá ze slavných filmů a nestydí se za to. O originalitě nemůže být ani řeč, protože se tu "vykrádá" Indiana Jones, Lara Croft, Mumie a další slavné dobrodružné bijáky, které měly úspěch. Od začátku se jede podle jasného scénáře - hlavní hrdina je ňouma, který ale okouzlí nadšením a samozřejmě, že se ukáže jako hrdina a dívka jeho srdce mu nakonec lásku opětuje. Nechybí tu ani vtipný pomocník a zvířátka. natočené je to poměrně svěže, animace není úplně dokonalá a místy evokuje spíš lepší počítačovou hru, ale to vlastně tolik nevadí. Pořád se tu něco děje, takže není čas se nudit a všechno to tak nějak bez problémů odsýpá. Český dabing taktéž velmi slušný. Zkrátka jde o ničím nevybočující animák, který vydrží i dospělí a děti se u něj pobaví. Nic víc, nic míň. 60%(10.5.2013)

 • ajuska
  ****

  Španělé pečlivě vyzobali to, co funguje v hollywoodských animácích - legrační zvířátka, komická vedlejší postavička, jasný padouch a podceňovaný hrdina, který ho nakonec samozřejmě převálcuje. Je to tedy vlastně kopie desítek jiných filmů, ale šlape. Vtipy baví, tempo je svižné a animace příjemná. Na devadesátiminutový oddychový snímek ideální, takže i přes svou neoriginalitu zanechá Tadeo Stones čtyřhvězdičkový dojem.(4.5.2013)

 • - Hudbu k filmu nahrál Bratislavský filmový orchestr. (=woody=)

 • - Podle komiksu „Tadeo Jones and the Secret of Toactlum", autora Javiera Barreira a Gorka Magallóna. (Zdroj: D-cinema)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace