Reklama

Reklama

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

  • Česko Dobrodružství Tedyho Stonese (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Tad se vždy chtěl stát dobrodruhem a slavným archeologem. Nicméně celé své dny tráví sněním mezi jeřáby a cementem na stavbě, kde pracuje. Šance ke splnění jeho snu se objeví ve chvíli, kdy jeho přítel, slavný archeolog, dostane záhadnou kamennou desku, klíč k cestě do Ztraceného města Paititi a jeho legendárního pokladu. Právě v okamžiku, kdy je připraven vyrazit na cestu, stane se archeologovi nešťastná nehoda a jeho místo v expedici zaujme Tad. Když dorazí do Peru, zjistí Tad, že na cestě do Ztraceného město Paititi je také Oddyseus – vlivný gang lovců pokladů, který nic nezastaví. S pomocí Sáry - neohrožené archeoložky, Belzoniho – němého papouška se silným charakterem, Freddym – divného průvodce s překvapivě víceúčelovým pláštěm a Jeffem – Tadova nerozlučeného psa, podnikne riskantní dobrodružství, které je provádí celou zemí, aby zachránili Ztracené město a uchránili záhadný poklad před spáry zločinců. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (51)

ajuska 

všechny recenze uživatele

Španělé pečlivě vyzobali to, co funguje v hollywoodských animácích - legrační zvířátka, komická vedlejší postavička, jasný padouch a podceňovaný hrdina, který ho nakonec samozřejmě převálcuje. Je to tedy vlastně kopie desítek jiných filmů, ale šlape. Vtipy baví, tempo je svižné a animace příjemná. Na devadesátiminutový oddychový snímek ideální, takže i přes svou neoriginalitu zanechá Tadeo Stones čtyřhvězdičkový dojem. ()

BMW12 

všechny recenze uživatele

Takový animovaný Indiana Jones. Je to vlastně první španělský animovaný snímek, který jsem viděl, dosud jsem od nich žádný animák neviděl. A musím říci, že to umí. Příběh je sice kopírkou ostatních filmů, ale i tak dokáže zaujmout. Je to vtipné, dobrodružné a stopáž 90 minut je naprosto ideální. Animace a soundtrack jsou také velice kvalitní. ()

Reklama

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Sice to není kdovíjaký poklad, ale musím říct, že se mi na to docela dobře koukalo. Dozvěděl jsem se, že ke štěstí člověku občas stačí pevné odhodlání a odvaha jít si za svým a především klobouk Indiana Jonese. Navíc ty odkazy na známé filmy byly opravdu zábavné, především ten na Hvězdné války a musím říct, že telenovelu s takovýmhle zvratem (Nejsem tvoje máma, jsem tvůj otec) bych si klidně dal líbit. Postavy byly hodně povedené, hlavně papoušek s cedulemi a průvodce co musí uživit svojí velkou rodinu. V podstatě by to byl průměr a to i přes fakt, že mezi hudebními motivy zahrají i moji "velmi oblíbení" One Direction, ale protože to mělo vtip a napětí jako mají třeba filmy s již zmíněným Indianou Jonesem tak jsem byl nakonec docela spokojený i přes to, že některé věci byly strašně průhledné. 7/10 ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Jelikož jsem se v mládí po archeologických výzkumech dost pohyboval, základní zápletka filmu mne docela bavila. Jen mne mrzelo, že koukáme na nějakou dokonale provedenou jazykovou mutaci, protože ačkoliv měl film český dabing, tak většina textů včetně letenky a iniciálů na pasu byla psána rusky. Přeci by Španělé nedělali film v azbuce...  ? ! Děj je taková mega vykrádačka všeho možného a každý si tam může najít co chce. Já tam viděl Terminátora, holčinu na způsob Lary Croft, samozřejmě Indyho ovšem v podobě Wallace z Wallace a Gromita, psík připomínal Maxe z Tajného života mazlíčků a papouch byl ať se propadnu do sklepení okopčenej angrybird Ruďák... Naštěstí to mělo vlastní dějovou linku ohledně pátrání po pokladu, po kterém jde samozřejmě i záporák se svojí dobře vybavenou expediční bandou. Ale poklady mají i své strážce! .-) . Tenhle animák se dá kupodivu absolvovat bez úhony i v rámci doprovodu a Španělé docela překvapili. Dávám za 3 časáky National Petrographic. * * * ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet €8miliónovTržby Celosvetovo $51,031,724▐ spočiatku som bol dosť skeptický, príbeh vypadal ako nejaký zlepenec Indiana Jonesa a animácia sa držala horko ťažko na priemernej úrovni, asi po pól hodinke som sa na to všetko zvykol, príbeh a postavy nenudili, bolo sa na čo pozerať, nakoniec celkom príjemné dobrodružstvo, priemer /55%/ ()

Galerie (44)

Zajímavosti (2)

  • Hudbu k filmu nahrál Bratislavský filmový orchestr. (=woody=)
  • Podle komiksu „Tadeo Jones and the Secret of Toactlum", autora Javiera Barreira a Gorka Magallóna. (Zdroj D-cinema)

Reklama

Reklama