poster

Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese

 • Česko

  Dobrodružství Tedyho Stonese

 • Španělsko

  Las Aventuras de Tadeo Jones

 • anglický

  Tad, the Lost Explorer

 • Slovensko

  Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Španělsko, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • grysom
  *

  Po shlednuti filmu mne napadlo jedno: Proc neco takoveho tocili? Jediny duvod, ktery me napada je, ze chteli usetrit cas tem, kteri chteji znat klasiku dobrodruzneho filmu za hodinu a pul, protoze nic nez smes dobrodruznych klasik tento film neni. V hlavni roli Indy Jonese, sekunduje mu zrzava Tomb Raider a spolecne pobihaji v kulisach Mumie. Nechapu, ze autori nevyuzili vice motiv "archeologem ze dne na den". Misto toho je Taedo z niceho nic odbornik a hrdina. Celkovy dojem dobiji repliky ceskeho prekladu typu "jsme ve velmi hlubokem hovinku".(5.5.2013)

 • T2
  ***

  Rozpočet €8miliónovTržby Celosvetovo $51,031,724▐ spočiatku som bol dosť skeptický, príbeh vypadal ako nejaký zlepenec Indiana Jonesa a animácia sa držala horko ťažko na priemernej úrovni, asi po pól hodinke som sa na to všetko zvykol, príbeh a postavy nenudili, bolo sa na čo pozerať, nakoniec celkom príjemné dobrodružstvo, priemer /55%/(26.12.2014)

 • Terva
  **

  CITÁT - Jsi tu jako stavební dělník a ne jako archeolog........... U úvodní sekvenci můžeme vidět odkazy na filmy Lara Croft a Indiana Jones. Což mě možná mělo odradit. Ta "kopírace" sálá z celého příběhu. Na kreslený, komediálně rodinný příběh je tam až moc mrtvejch. CITÁT - Tak se připravte, pane Maxi Magore.... Nejdříve jsem dal za tři hvězdy, ale když už tady po sobě čtu tento komentář, zjistil jsem, že jsem to přehnal. Snižuji na dvě:)(25.12.2014)

 • ajuska
  ****

  Španělé pečlivě vyzobali to, co funguje v hollywoodských animácích - legrační zvířátka, komická vedlejší postavička, jasný padouch a podceňovaný hrdina, který ho nakonec samozřejmě převálcuje. Je to tedy vlastně kopie desítek jiných filmů, ale šlape. Vtipy baví, tempo je svižné a animace příjemná. Na devadesátiminutový oddychový snímek ideální, takže i přes svou neoriginalitu zanechá Tadeo Stones čtyřhvězdičkový dojem.(4.5.2013)

 • Franc1s

  Nic extra to tedy bohužel nebylo :/ ALe zase se zde našlo snad vše a americkejch animáků: od začátku do konce jasnej příběh, pohodový skladby, dvojka vtipnejch zvířat(u toho ptáka jsem sebavil náramně) a hláškují kšeftař,kterej čuměl na Esmeraldu. První pulka byla,ale únavná. Naštěstí potom se to nějak rozjelo a pak jsem se i zasmál. Na kouknutí pro děcka s rodičema akorát. Lepších 6/10(25.6.2013)

 • - Hudbu k filmu nahrál Bratislavský filmový orchestr. (=woody=)

 • - Podle komiksu „Tadeo Jones and the Secret of Toactlum", autora Javiera Barreira a Gorka Magallóna. (Zdroj: D-cinema)