Not Suitable for Children je romantická komédia o playboyovi Jonahovi (Ryan Kwanten), ktorý má jeden mesiac, než sa stane neplodným. Z tohto dôvodu si za cieľ stanoví v krátkom čase splodiť čo najviac detí... (nessbeal)

Arsenal83

Plytká romantická komédia, kde romantika je orientovaná na uháňanie sukní Kwantenom, pretože chce nechať na tejto Zemi ešte nejaký genetický materiál, no a komédia len málo v čom. Nakoniec si narazí Sarah Snook, ktorá sa nenormálne podobá na našu Kamilu Heribanovú, len Sarah má viac opuchnuté okále. Ide teda o ľúbostný film o šírení semena s nepravdepodobnou premisou a nenápaditým scenárom. ()

Lacike

Romanticka komedia? No je to skôr väzna drama, ktora sa skonci romantickym happyendom. Ale prevedenie je kurevska nuda. Ani kvôli Sarah Snook to nestalo za to. 1/10. ()

hous.enka

Jonahovi lékaři diagnostikují závažnou nemoc s prognózou, že bude neplodný. Jonah, snadno ovlivnitlný chlapík, se toho chytne a rozhodne se pořídit si dítě za každou cenu. Ryan Kwanten je týpek, který vždycky hraje takovéhle maníky. Nutno ale říct, že jeho nahaté scény patří v tomhle filmu k tomu lepšímu, co snímek nabízí. Celá pointa mi přijde postavená na vodě a moc mě ani nebavilo sledovat, jak Jonah honí každou sukni. 50/50 tuhle problematiku zvládlo s mnohem větším nadhledem. ()

bourec

Příšernej,ale opravdu doslova píčovskej film,děsně obsazenej,prostě úplně zbytečně promrhanejch devadesát minutek.30%. ()

C0r0ner

Proč já na to vlastně koukal? Sice jsem se hodinu a půl nenudil a na smrtelné posteli si ten strávený čas vyčítat nebudu (narozdíl od všech Nud k posrání), ale ve výsledku to byla hrozně zbytečná blbost. Místy to ale bylo docela vtipné, takže nakonec jsou to mizerné tři hvězdičky. Australané ale příliš nezabodovali. 50% ()

jacko

nejedna se tu o romantickou komedii v klasickem podani, nemainstreamovy (nehollywoodsky - puvodne jsem myslel ze anglicky, i kdyz australie me taky napadla) "humor" je tu jasne patrny a chvilemi nevite, co si o tom vsem myslet...ve finale se ale zadne velke drama nekona a relativne rychle zjistite, jak to vsechno dopadne...na jedno shlednuti ok - 2,5* ()