poster

The Sweeter Side of Life (TV film)

 • Slovensko

  Sladký život

Komedie / Romantický

USA, 2013, 100 min

Režie:

Michael Damian

Scénář:

Janeen Damian

Hudba:

Mark Thomas

Producenti:

Janeen Damian

Střih:

Seth Flaum

Scénografie:

David Hirschfield

Kostýmy:

Oana Draghici
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Domis93
  ***

  Koukat se na to dá, je to takové utopické, těžce nereálné a člověk se směje jen tomu, jak nereálné. Ale je to komedie, a tak to asi splňuje svůj účel. Kathryn mam ráda a je zajímavé ji vidět v takovéhle roli. Pokud chce člověk fakt jen oddechovku, tak to splní účel.(3.1.2016)

 • Johnny.ARN
  *

  Z toho skutočného sladkého života na Manhattane ukázené žalostne málo, zvyšok je len sto krát otrepaná a prevarená klišoidná zápletka, ktorá už vážne nikoho nemôže zaujímať. 1 z 5(21.1.2016)

 • suzanne1997
  ****

  Jednoduše pro tento film nemám slov, výborná komedie, ale i romantický film, ukazuje, že najít sama sebe, tak na to není nikdy pozdě. Co se mi na tomto filmu líbilo nejvíce, tak asi to, když nepodepsala koncesi, aby mohla znovu žít v New Yorku, a nejméně? Tak to opravdu nevím, film nebyl předvídatelný, nevěděla jsem, co se stane, jednoduše se mi tenhle film hodně líbil. Nejprve jsem si myslela, že je v angličtině, byla jsem však příjemně překvapená, najednou se ozvala slovenština, takže dobrý. Tenhle film bych doporučila všem, kteří chtějí příjemně zaplnit čas nějakým opravdu dobrým filmem, kdy si ona uvědomí, že její předešlý život nebyl zrovna tím nejlepším.(22.5.2014)

 • tinss_18
  **

  Naivný film, kde vystupuje zo začiatku rozmaznaná panička..a film s veľmi prevídateľným koncom. Naviac som to pozerala s otrasným slovenským dabingom, takže môj celkový dojem z filmu nebol moc pozitívny. Nepáčil sa mi aj výber hercov a nesympatickej herečky v hlavnej úlohe Desiree. Takže moje konečné hodnotenie je len 40%.(19.9.2014)

 • eaglestar
  odpad!

  Jednoznačný adept na filmový potrat tohoto milénia!!! Myslete si třeba, že jsem zlý člověk, ale kdo tomu dá víc jak jednu hvězdu, je u mne totální vemeno. Rosamunda a Hallmarkové průjmy jsou vedle této tupé nechutnosti artové filmy. A suzanne1997 podezřívám, že to psala buď totálně zhulená, nebo svůj kometář pojala jako hodně zhůvěřilou recesi. Dabing v kolaborantském jazyce byl taktéž příšerný. P.S. Co čekat od amerického filmu, ve kterém se jim tam předměšťáci projíždí v ultrahnusmém samohybu Škoda Pochcávia?!(19.7.2014)